Walka Denisa Mądrego dziś na kanałach Polsatu

  • 20.12.2019, 17:24 (aktualizacja 20.12.2019, 17:39)
  • red.
Walka Denisa Mądrego dziś na kanałach Polsatu

Podziel się:

Oceń:

Dziś o 20. na kanale Polsat Sport Fight będziemy mogli obserwować walkę pochodzącego z Lubania Denisa Mądrego. Walka odbędzie się w trakcie Gali Babilon Promotion w Nowym Dworze Mazowieckim.

Denis Mądry z Karpiński Boks Zgorzelec w trzeciej walce wieczoru spotka się z Łukaszem Gworkiem.

Transmisję z gali będzie można zobaczyć również na kanale Polsat Sport o godzinie 22.30.

red.

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Monia
Monia 24.12.2019, 08:38
Wygrał tą walkę tylko sędziowie go oszukali. A z werdyktem sędziów się nie dyskutuje.
Urban
Urban 22.12.2019, 20:09
Brawo denis super walka ciężka praca ma efekty pozdrawiam ❤🔥
Obserwator
Obserwator 22.12.2019, 16:31
Jeszcze trochę musi potrenować.....
Osoba
Osoba 21.12.2019, 16:55
Chłopak ma mocno przerąbane jak nawet ludzie z jego miasta i okolic źle mu życzą masakra
Żenada z takich komentarzy
Buuuu
Buuuu 20.12.2019, 21:25
Wkońcu walka na poważnym ringu - transmisja kamery widzowie i MISTRZ NIEMIEC dostaje w****dol od jakiegoś tam Gworka 😮😮 buuuu...
Świadczy to tylko o poziomie federacji w Niemczech..

Luda - na wigilię zimne okłady na dyńke i wspierać, tym razem nie oszukali🌲🌲
Tomasz Zięba
Tomasz Zięba 22.12.2019, 20:47
Buuuu czy jak tam się nazywasz bo nawet imienia nie wpisałes jesteś zwykłym pajacem który zazdrosci Denisowi tego co osiągnal tylko i wyłącznie swoją pracą więc tempe komentarze zatrzymaj dla siebie ******
Uve
Uve 23.12.2019, 10:47
Skoro zdobył pas GB coś tam a na Dolnym Śląsku przegrywał i nie miał nawet mistrza to znak że to GB coś tam jest poziomem niższe niż dolnośląski boks😮
😂😂😂
😂😂😂 23.12.2019, 10:41
A co osiągnął 😂😂😂??
Andrzej
Andrzej 21.12.2019, 02:38
Nie rozumiem Cię...
Czepiasz się chłopaka który sam na wszystko pracuje
Nie ma promotora ,sponsora porządnego i nie ma nawet doświadczenia takiego jak jego przeciwnicy z którymi się mierzy, dał super walkę ,nie był faworytem
Wziął co mi dali 6rund na takiej gali ? Z chłopakiem który debiutu miał w 2012 a Denis w 2018... Kurde to mega różnica czasu i doświadczenia a pokazał się z dobrej story brakuje mu tylko doświadczenia
Trzeba wspierać takich ludzi
Szkoda że nie ma promotora, który by go gdzieś dobrze pokierował i sponsora który pomógł by w utrzymaniu zdrowia i suplementów
Denis powodzenia i do przodu super walka pomimo takiego doświadczenia naprawdę jest konkret.
Reds
Reds 21.12.2019, 17:21
Nie ma promotora 😂😂😂 a czy inni liczący się w PL bokserzy mieli odrazu? Np z regionu Wierzejski Bodzioch? Najczęściej musieli osiągnąć coś wysoko w amatorce. Wtedy promotor - sponsorzy sami chwytają takiego zawodnika a jeżeli nie osiąga się nic co się liczy to jaka to promocja dla sponsorów a co on osiągnął? Vice mistrz dolnego śląska? 😂😂 na ile osób w kategorii w rywalizacji😂😂??
O poziomie pasa GBA już nie wspomnę 😂😂

Póki co mistrzem może się nazwać jeden mieszkaniec Lubania Mateusz Urban bo on udowodnił co to znaczy trening i ciężka praca i przeszedł ciężką drogę turniejów i nie musiał mieć sponsorów promotorów najlepszych trenerów i darmowych suplementów bo ma coś więcej - talent i dzięki temu teraz szkoli się z najlepszymi i kiedyś po niego promotorzy (ci z wyższej półki) sami przyjdą
Buahaha
Buahaha 21.12.2019, 14:39
Jak mistrz Niemiec może tak wyraźnie dostać bęcki od gościa który jest niższej klasy zawodnikiem i nic znaczącego nie osiągnął, bilans walk wcale nie był dużo większy i komentator mówił o przerwie w Boksie Gworka? Przecież Niemcy mają dużo lepszy poziom boksu niż Polska. To co tu się stało? To jak z tym poziomem ma się pas mistrza Niemiec to Gworek powinien być co najmniej mistrzem Europy 😂😂
Tomasz Zięba
Tomasz Zięba 22.12.2019, 20:51
Stary piszesz o Gworku a jak popatrzysz co osiagnąl w boksie amatorskim to ci pi..da zblednie więc zajmij sie szachami a nie pięsciarstwem chłopaczyno
Z Lubania
Z Lubania 21.12.2019, 00:26
Zamiast wspierać chłopaka co walczy raptem dwa lata i dał kawał dobrej walki to potraficie wyciągać błędy
Nie wiem czy ktoś zauważył ale robił 6rund a nie 4 i walczył z chłopakiem z konkretnym bilansem i z dużo większym doświadczeniem, chlopak nie ma promotorów konkretnego sponsora, pracuje i trenuje w dwa lata wyszedł na taką gale i był dostawiony do faworyta nie odmówił i super się zaprezentował, wszystko to osiągnął sam raczej nikt mu nie pomaga a przynajmniej nic na to nie wskazuje, ciężko muśnie przebić i mięso brać co dają
A jedynego czego brakowało Denisowi to tylko techniczne braki na które trzeba czasu
Przygotowanie fizyczne ,serce to są rzeczy które wypracował i na które był w stanie jakoś wpłynąć
Dajmu mu czas i wspierajmy.
😂😂
😂😂 21.12.2019, 13:16
Mistrz Niemiec 😂😂😂
A Gworek nawet pretendentem do mistrza nie jest 😂😂
xyz
xyz 20.12.2019, 20:58
Okładanie się po pyskach nazywa się galą, do galerii chadza się na zakupy, a McDonald to restauracja... Ależ fajansiarskich czasów dozyłem:(.

Pozostałe