Policjanci z Lubania mają nowy radiowóz

  • 17.12.2019, 16:28 (aktualizacja 17.12.2019, 16:32)
  • Żródło: asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
Policjanci z Lubania mają nowy radiowóz

Podziel się:

Oceń:

Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu otrzymała nowy radiowóz Hyundai i30. Pojazd oznakowany wykorzystywany jest podczas codziennej służby przez służby ruchu drogowego. Zakup został sfinansowany ze środków budżetowych policji oraz powiatu lubańskiego.

Kluczyki do nowego pojazdu symbolicznie przekazali nadkom. Piotrowi Pietrykowskiemu, zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lubaniu, Walery Czarnecki, starosta lubański wraz z Haliną Białoń, przewodniczącą rady powiatu.

Nadkom. Piotr Pietrykowski podziękował samorządowcom za wsparcie, podkreślając, że pojazd wykorzystywany będzie w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Pojazd Hyundai i 30 wyjechał już na drogi naszego powiatu. Użytkowany jest przez policjantów ruchu drogowego przemieszczających się po terenie powiatu a  posłuży do poprawy bezpieczeństwa i eliminowania piratów drogowych. Zakup samochodu dofinansował w połowie powiat, resztę pokryła Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu.

Źródło: asp.szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń

Zdjęcia (6)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jarek
Jarek 18.12.2019, 10:03
Panią Białoń i pana Czarneckiego proszę o załatwienie sprawy mniej medialnej . interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2019-05-22/zaklad-miesny-pod-samymi-oknami/?fbclid=IwAR2bjYHCPD5wPhEIh-3ISpwZxTAoINst5G3XQZgXqR2tmdvhAATqTI88ZTM
Mysliwy
Mysliwy 17.12.2019, 21:05
No tak sex już widziałem w Kia,przy lesie teraz czas na Hyundai może jakaś policjantka będzie bardziej skocznia, jestem myśliwym ,z termowizorem ,i noktowizorem już chyba wszystko widziałem co w naszym regionie ludzie wyrabiane jak im się nudzi
😁
😁 18.12.2019, 16:09
A Zuch obywatel co zrobił?, zwrócił uwagę że to nie etyczne czy się obywatel onanizował patrząc z zazdrością przez noktowizor 😁
mysliwy z noktowizorem
mysliwy z noktowizorem 18.12.2019, 14:00
Panie skoczny a może Pan tak skacze ...a nie policjanci. Pan skoczny zazdrosny oj oj tę termowizję może trzeba gdzieś indziej wsadzić.
pozdrawiam
😂😂
😂😂 18.12.2019, 07:13
To tylko ludzie.
Ty że starą też pewnie fantazje spełniasz.
On
On 17.12.2019, 20:26
taki ładny i już ukradli kołpaki ? Czy brakło kasy ? Słabo to wygląda
Rydzu
Rydzu 17.12.2019, 19:52
Nie zanosi się na większe efekty służbowe albowiem pojazd nie został poświęcony a służba w takim to diabelskie pokusy i brak zaangażowania.
tobi
tobi 18.12.2019, 22:43
Sponsorzy mogą teraz jechać na bani i nikt im nic nie zrobi.
Marl3na
Marl3na 17.12.2019, 18:17
Po co im samochód? Zeby mieli gdzie spać? Z webasto postojowym mogli wziąść bo zima idzie i będzie zimno spać
Onnn
Onnn 17.12.2019, 19:28
Wziąć, przez Ą.
Marek
Marek 17.12.2019, 18:17
Wrotki im kupić i na ulicę wypuścić ! Następny samochód który będzie służył do spania w krzakach, wygodny, duży.
Gwardian
Gwardian 17.12.2019, 19:54
Wrotki to dla spasionych ze Straży Miejskiej - to im by po sezonie z wiosną te d...y trochę kształtów nabrały.
Awers
Awers 18.12.2019, 11:48
Nie wiem jak zabłysnąć to napisze coś i Straży. Chłopie idą święta odejdź od komputera i posprzątaj swój pokój bo mama będzie zła.

Webasto
Webasto 17.12.2019, 18:49
Z tym webasto to nieglupi pomysł zazdrośniku
Zasmucony
Zasmucony 17.12.2019, 17:18
Lepiej by było gdyby to był nie oznakowany radiowóz z wideorejestratorem bo tych piratów nic innego nie powstrzyma!!!
zulu
zulu 19.12.2019, 20:29
Tu nie chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców ale o lansowanie urzędników.Zapewne początek kampanii wyborczej.
Tgk
Tgk 17.12.2019, 16:54
Do leśnej dajcie a nie
Swój
Swój 17.12.2019, 21:32
W Leśnej jest już taki sam
??
?? 18.12.2019, 07:09
Jeden?? Czy dostali drugi?? 😁😁 już nie muszą czekać aż ktoś wróci żeby pojechać na zgłoszenie??
Onnn
Onnn 17.12.2019, 19:26
W leśnej też macie.
Macie nowego komendanta.

Pozostałe