Zapraszamy na Jarmark

  • 13.12.2019, 22:43 (aktualizacja 14.12.2019, 16:55)
  • red.
Zapraszamy na Jarmark

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Jeziorna" i Szkoła Podstawowa w Siekierczynie zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Impreza odbędzie się 15 grudnia od 10. na terenie szkoły w Siekierczynie. Podczas Jarmarku będzie można nabyć prace wykonane przez dzieci i dorosłych, m.in. ozdoby choinkowe, stroiki oraz kartki świąteczne.

- Nie kupuj ich w marketach. Spraw radość dzieciom i odwiedź nas! - zachęcają organizatorzy.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną także produkty lokalne - twórców i rękodzielników z Gminy Siekierczyn. Czas odwiedzającym umilą występy artystyczne dzieci. Organizatorzy zapewniają dobry nastrój i ciepły poczęstunek.

red.

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 15.12.2019, 16:25
Zbliżają się święta tak zwanego Bożego Narodzenia a nie wszyscy rzymscy katolicy wiedzą, że Jezus zwany Chrystusem u wrogich wyznawców innego boga - czyli Allacha jest szanowanym prorokiem. Tak stanowi ich Pismo Święte czyli Koran. Według najbardziej prawdopodobnej za zatem kontrowersyjnej hipotezy w całym zajściu związanym z tak zwanym niepokalanym poczęciem aktywnie uczestniczył archanioł Gabriel - czy ktoś z Ziemian się w niego wcielił w charakterze zapładniacza niestety Koran milczy - (zgodnie z tą wersją to właśnie on byłby ojcem Jezusa). Podobnie jak w Biblii, również w Koranie Maryja w momencie narodzin była pozostawiona sama sobie - tyle że Isa przyszedł na świat nie w stajence, a na pustyni, pod drzewem palmowym, u którego stóp płynął strumyk. Co więcej, muzułmańska tradycja uznaje okoliczności porodu za odpowiednik ucieczki do Egiptu, która pojawia się w wersji chrześcijańskiej. W związku z tym islamski Jezus miałby się urodzić właśnie w kraju faraonów!
Ciekawym co na to Wasz proboszcz. Napiszcie..
Nabatea
Nabatea 15.12.2019, 20:23
Powiedzcie też swoim proboszczom, że opisywana w ewangeliach "rzeź niewiniątek" - to bzdura - nigdynie miała miejsca - nie ma na ten temat żadnej informacji w kronikach żydowskich z tamtych lat, mimo iż Herod (II) Wielki – syn Idumejczyka Antypatra i Nabatejki Kypros był z namaszczenia Rzymu królem Judei.
Kalinka
Kalinka 16.12.2019, 18:00
Wielkie mi odkrycie! To już od dawna wiadomo tylko Kościół czyli Watykan nie ma mocy aby te bajki z Ewangelii wykreślić. Bo gdyby zaczął wprowadzać korekty to by połowę cudów wypadło łącznie z wskrzeszeniem Łazarza.
Zresztą Budda też cudownie nakarmiał i wskrzeszał... a nie jest bogiem,.
adac
adac 15.12.2019, 20:11
Weź blaszke i .......
Cepcepacepem
Cepcepacepem 15.12.2019, 18:40
Tako rzecze Zaratustra sączący sake do lustra: "Gdy 40'ka chłopu mija dłuższa torba niż fuzyja a .wno .wnem pozostanie bez względu na opakowanie".
Redemptor
Redemptor 15.12.2019, 11:42
Tymczasem - jaja jak birety. Norweska poczta wydała filmik reklamowy z okazji... w którym sugeruje widzom (zresztą ma prawo) że Jezus zwany Chrystusem był synem listonosza. Oczywiście wywołało to wśród katolików (bo ewangelicy w temacie niepokalanego poczęcia milczą) falę oburzenia i zarzut że norweska poczta szydzi z religii.
https://teleshow.wp.pl/norwesk…
====================
A niby co jest nieprawdziwego w tym filmiku? Że Maryi ktoś zrobił dziecko? Co miała powiedzieć mężowi, że go zdradziła? Więc wymyśliła jakieś bzdury o niepokalanym poczęciu i o dziwo wszyscy w te głupoty uwierzyli. Jest takie przysłowie, że kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą !!!
I się stało!
Pewien Pan
Pewien Pan 15.12.2019, 17:12
Przestań ćpać
Klass
Klass 17.12.2019, 15:34
Typowy komentarz bezmózgowca! Nic więcej pod czaszką się nie znajdzie?

Pozostałe