Czytaj eLuban.pl bez reklam

  • 13.12.2019, 10:46
  • red.
Czytaj eLuban.pl bez reklam

Podziel się:

Oceń:

Od dziś dajemy Wam możliwość korzystania z Dziennika eLuban.pl bez udziału reklam. Jest to forma płatnej subskrypcji dzięki czemu redakcja będzie miała fundusze na działalność, a czytelnicy zyskają dostęp do treści bez reklam.

Sprawne działanie dziennika informacyjnego eLuban.pl w dużej mierze uzależnione jest od zysków osiąganych z emisji reklam, te niestety bywają uciążliwe dla naszych czytelników o czym dość często nas informujecie.

Dlatego proponujemy płatną subskrypcję, dzięki której możecie czytać eLuban.pl bez udziału reklam*. Dzięki opłaceniu abonamentu po zalogowaniu się na swoje konto** zyskacie dostęp do przejrzystych treści oferowanych codziennie na stronach dziennika. Najlepszy efekt uzyskają czytelnicy korzystających z telefonów komórkowych. Na urządzeniach mobilnych eLuban staje się wyjątkowo przejrzysty.

Pierwsze pół roku działania usługi „eLuban.pl bez reklam” będzie formą testu, który pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie czy jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem. Będzie to też czas na dopracowanie, czy wdrożenie nowych rozwiązań. Ewentualne uwagi i pomysły możecie kierować na adres [email protected]

Jeżeli podoba się Wam to co robimy, chcecie być na bieżąco i nie oglądać reklam, proponujemy opłacenie jednego z dwóch planów subskrypcyjnych.

  • 30 dni bez reklam - 9,90 zł
  • 182 dni - 49 zł

Subskrybuj

O ile pomysł na „eLuban bez reklam” będzie cieszył się Waszym zainteresowaniem, po tym okresie udostępnimy plan subskrypcyjny na rok:

*z wyjątkiem artykułów sponsorowanych i modułu z plakatami imprez organizowanych komercyjnie.

** o ile lubicie brać udział w dyskusjach toczących się w komentarzach pod artykułami, warto zwrócić uwagę, że nick, którym podpisywane będą wasze komentarze to informacje podane w formularzu rejestracji w polach imię i nazwisko. Dane te możecie edytować w każdej chwili w zakładce Twoje konto.

red.

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek_nerko
mn 19.12.2019, 09:47
Super pomysł! Osobiście myślę, że ceny jak na Polskę trochę wysokie ale skorzystam!
Z drugiej strony reklamy są OK ale w przypadku kiedy techniki ich "podawania" są w miarę racjonalne i nie za agresywne!
...
... 14.12.2019, 22:49
Mogę tutaj nie wchodzić wcale, i nie odczuje różnicy
Biber
Biber 13.12.2019, 14:49
Dziś 13 grudnia. Znowu jest jak dawniej. Kaczyński w łóżku, Piotrowicz w sądzie, a telewizja kłamie. No i nie ma "Teleranka"...
Ajak
Ajak 14.12.2019, 06:54
Już od dziś włącz myślenie i wyłącz TVN.
marc55
marc55 13.12.2019, 17:37
A twoja Partia Obciachu broni przywilejów i emerytur byłych UB-ków, SB-ków i ZOMO-wców.
Leliwa
Leliwa 13.12.2019, 22:13
Daj im spokój jako prawowity chrześcijanin. Pozostało im już tylko kilka ostatnich dni - niech sobie dożyją w spokoju. Nie ulegaj tej propagandzie nienawiści - oni mimo wszystko zapewniali ci abyś do tych czasów dożył.
UB-ek
UB-ek 13.12.2019, 22:06
..a ja wiem czy broni? A jak ciebie za lat kilka uznają żeś niesłuszny i obetną emeryturę - to na kogo będziesz liczył? Mnie już mnie będzie.
Krzysiek
Krzysiek 13.12.2019, 21:32
Czas do weterynarza. Piana w ustach, to groźny znak :)

Pozostałe