Pijany kierowca doprowadził do poważnej kolizji na drodze

  • 12.12.2019, 14:10
  • Żródło: zinfo.pl
Pijany kierowca doprowadził do poważnej kolizji na drodze zinfo.pl

Podziel się:

Oceń:

Nietrzeźwy kierowca wypadł z drogi i wpadł do rowu. Stworzył zagrożenie dla jadącego z naprzeciwka.

Do zdarzenia doszło wczoraj (11.10) na drodze z Jerzmanek do Zgorzelca.

49-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich, kierując pojazdem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego wypadł z jezdni i wpadł z rowu. Na widok czego, jadący z naprzeciwka 23-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, kierując pojazdem marki BMW, w celu uniknięcia zderzenia, zjechał z jezdni uderzając w rów. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności ustalili, że kierowca Volkswagena znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Pojazd został zabezpieczony - poinformowała nas podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP w Zgorzelcu.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń.

Źródło: zinfo.pl

Zdjęcia (2)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

arabus
arabus 13.12.2019, 09:43
A jak ów rów zniósł uderzenie w niego? Przeżył? Odniósł jakieś obrażenia?
I zastanawia mnie jak ów pijany "wpadł z rowu"...

CAŁA POLSKA CZYTA DZIENNIKARZOM
kawa
kawa 13.12.2019, 11:45
Polecam wizytę u lekarza
Rysiu
Rysiu 12.12.2019, 22:25
BMW czyli będę miał wypadek.
Akuta
Akuta 12.12.2019, 22:10
Natomiast ten od ministra Gowina był trzeźwy i ćwiczył jazdę na suwak. Na kilka ząbków nie zgrało mu się tylko ostatnie dopięcie.
Kicia
Kicia 12.12.2019, 16:10
Czyli obaj zap...li - tylko ten z BMW miał lepszy refleks bo trzeźwy.
Milena
Milena 13.12.2019, 21:14
Byłam pasażerką BMW i jechaliśmy bardzo wolno. Ludzie nie gadajcie takich bzdet jak nawet nie wiecie co się wydarzyło. Przeżyliśmy szok i byliśmy o krok od poważnego wypadku przez tego pijanego faceta. Jego auto odbiło się prosto na nas. Nigdy nie zapomnę jak widziałam jego auto w powietrzu, które leci w nasz samochód. Zastanówcie się 5 razy zanim napiszecie swoje wywody, jak tak naprawdę g*wno wiecie i potraficie tylko oceniać, po marce samochodu albo innych bezpodstawnych domysłach.
xyz
xyz 13.12.2019, 00:37
Pewna jesteś? Bo ja nie - bo np., co w sytuacji, jeśli moczymorda z Volkswagena zjechał na tą stronę drogi, którą jechało BMW, jakieś 30-40 m przed maska BMW? Nie wiem czy tak było, ale mogło tak być. Chciałbym zobaczyć jak w takiej sytuacji nie zjeżdżając z jezdni sama unikasz kolizji.
Kicia
Kicia 13.12.2019, 14:39
Unikam zawsze bo jestem przewidująca!
kawa
kawa 13.12.2019, 20:48
Czyli jak masz się minąć z innym pojazdem to się zatrzymujesz na poboczu? Jesteś bystra jak woda , wiesz gdzie.

Pozostałe