Przedszkolaki ubrały choinkę w Urzędzie Miasta w Lubaniu

  • 12.12.2019, 13:57
  • Red.
Przedszkolaki ubrały choinkę w Urzędzie Miasta w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

Tradycją stało się już, że to przedszkolaki ubierają świąteczną choinkę w Urzędzie Miasta w Lubania. Tradycji musiało stać się zadość i mali specjaliści od dekorowania pięknie przystroili drzewko.

Mali specjaliści od ubierania choinki z Przedszkola Miejskiego nr 5  w Lubaniu pojawili się dziś w Urzędzie Miasta. Radość mieli nieziemską. Z wielkim przejęciem ubierali świąteczne drzewko. W ruch poszły papierowe łańcuchy, aniołki, bombki, anielskie skrzydełka i pierniczki. Dźwięk gitar i śpiew kolęd wprowadził pracowników w wyjątkowy klimat. Zastępca Burmistrza Miasta Lubań podziękował dzieciom za przedświąteczną wizytę, przekazał słodkie upominki oraz złożył serdeczne życzenia dla dzieci i ich rodzin.

Red.

Zdjęcia (24)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 12.12.2019, 16:24
cyt. Zastępca Burmistrza Miasta Lubań podziękował dzieciom za przedświąteczną wizytę, przekazał słodkie upominki oraz złożył serdeczne życzenia dla dzieci i ich rodzin.
===============
Nie faszerować dzieci słodyczami. Na przyszłość proszę zafundować owoce albo zdrowe napoje np. po szklaneczce (buteleczce) soku z marchwi.
Kto jak kto, ale władza miejska powinna mieć w tym względzie odpowiednią wiedzę.
T.
T. 12.12.2019, 15:03
Dlaczego nie zaproszono np dzieci z likwidowanego przez burmistrza przedszkola? Nie wstyd panu panie Zajdel było tak kłamać, że nic nie jest jeszcze postanowione podczas spotkania?

Pozostałe