Udane walki i medale „Samurajów”

  • 11.12.2019, 11:56 (aktualizacja 11.12.2019, 13:05)
  • red.
Udane walki i medale „Samurajów” KS Samuraj Lubań

Podziel się:

Oceń:

Budokan Cup Wrocław Open 2019 był udany dla reprezentantów KS Samuraj. Przedstawiciele lubańskiego klubu zdobyli cztery medale.

Turniej karate dla dzieci i młodzieży odbył się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W rywalizacji wzięła udział 7-osobowa reprezentacja z KS Samuraj Lubań - Amelia Jędrych, Amelia Gryganiec, Patrycja Przyłucka, Filip Pierzak, Jan Obrycki oraz trenerzy Dawid Stodolny i Tomasz Podbucki.

W sumie lubańscy wojownicy wywalczyli cztery medale:

Amelia Jędrych - II miejsce w kata indywidualnym młodziczek
Amelia Jędrych - II miejsce w Kumite indywidualnym młodziczek
Patrycja Przyłucka - III miejsce w Kumite indywidualnym młodziczek
Amelia Jędrych - Patrycja Przyłucka - Amelia Gryganiec - III miejsce w Kata drużynowym młodziczek

Bardzo dobre walki stoczyli także pozostali zawodnicy - Filip Pierzak i Jan Obrycki, plasując się tuż za podium. Tomasz Podbucki wraz z Dawidem Stodolnym sędziowali przedmiotowy turniej na jednej z tatami, sprawując funkcję sędziego głównego maty.

- To bardzo dobry występ naszego klubu. Widoczna jest progresja w szkoleniu i w startach w zawodach. Rośnie młode pokolenie, które tym razem także wzięło udział w gali i zawodnicy wywalczyli swoje pierwsze medale - powiedział Jacek Jaworski.

Tradycyjnie klub dziękuje rodzicom sportowców za wsparcie i wszelką pomoc, a także instytucjom dotującym klub,  m.in. Miastu Lubań, Gminie Lubań, Gminie Świeradów-Zdrój, Powiatowi Lubańskiemu, Ministerstwu Sportu i Turystyki, firmie Autoczęścionline.24 Berlin, PPHU Zodiak, Nadleśnictwu Świeradów oraz pozostałym sponsorom.

 

red.

Zdjęcia (12)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe