Agresywny Ukrainiec próbował demolować przystanek

  • 04.12.2019, 12:16
  • Żródło: 24jgora.pl
Agresywny Ukrainiec próbował demolować przystanek 24jgora.pl

Podziel się:

Oceń:

Agresywnie zachowujący się młody mężczyzna, próbował zdemolować przystanek MZK na ulicy Cervi w Cieplicach. Przechodnie nie pozostali obojętni na jego chuligańskie popisy i wezwali policję.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16. Agresywny młody mężczyzna próbował zniszczyć jedną ze ścian wiaty przystankowej przy ulicy Cervi. Przechodnie wezwali policję, która zatrzymała wandala. Okazał się być obywatelem Ukrainy. Według świadków mężczyzna był bardzo pobudzony i agresywny. Już wcześniej zaczepiał przechodniów i klientów jednego ze sklepów spożywczych. Można podejrzewać, że był pod wpływem jakichś środków odurzających. Przypomnijmy, że niszczenie mienia jest zagrożone karą do 5 lat więzienia.

Źródło: 24jgora.pl

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Borsuk
Borsuk 05.12.2019, 00:25
10 lat łagru.
K.g.
K.g. 04.12.2019, 21:33
Zamknac gnoja na 5 lat
Obserwator
Obserwator 04.12.2019, 21:33
Jak by o Polakach takie coś napisali w innym kraju to by wielka obraza była. Taki sam człowiek jak my wszyscy. Dziwię się że społeczeństwo jest tak wrogo nastawione, ludzie ze wschodu przyjeżdżają po zarobek i dobrze wykonują powierzone im prace. Gdyby Polak to zrobił to było by '' mężczyzna próbował demolowac przystanek '' to jakaś propaganda narzucona przez służby porządkowe? Jak w przypadku usuwania wpisów na temat policji na tym portalu?
Mar
Mar 04.12.2019, 19:31
Dac 15lat
M
M 04.12.2019, 19:19
Bez przesady.. tytuł trochę nie na miejscu „Agresywny Ukrainiec”.. nie można było napisać tego trochę inaczej? Gdyby w Niemczech napisano „agresywny Polak demolowal..” byłoby wielkie oburzenie. Trochę jakby narodowość była w całym artykule najważniejsza.
PL
PL 04.12.2019, 14:55
Trza przyznać,że ukraincom puszczają lejce ....coraz częściej widać ich brak poszanowania i zapomnieli iż są tu jako goście,chyba czas im to uświadomić bo robią powoli co im się podoba , to i tak nie ich... więc mają wszystko i wszystkich głęboko w d...... a to dopiero początek.
Nbv
Nbv 05.12.2019, 09:41
Polacy są inni?wstyd czasem za granicą w ojczystym języku się odezwać. Popatrz w lustro potem głupio komentuj,
gggggttyuy
gggggttyuy 04.12.2019, 14:06
dobrze, że pis z kościołem ściąga ten ***nam na głowę. Dają im mieszkania na remonty tych mieszkań i dostają dodatki, których polacy nigdy na oczy nie widzieli.
zbigniewp30
zbigniewp30 04.12.2019, 21:08
"Dają im mieszkania na remonty tych mieszkań". Możesz to przetłumaczyć. Twój wpis świadczy tylko, że jesteś tak inteligentny, jak cała POKO i ich wyborcy. Tak z drugiej strony, czytałeś komentarz Łuki? Zapomniałeś jak Król Europy straszył sankcjami za nieprzyjęcie ciapatych? Wolę dziesięciu Ukraińców w Polsce, którzy pracują i żyją jak każdy normalny człowiek problemami, troskami i radościami dnia codziennego niż jednego beżowego, który myśli tylko o tym żeby w zamachu zginęło jak najwięcej w jego mniemaniu niewiernych. Odstaw prochy i przestań oglądać TVN, będziesz zdrowszy na ciele i umyśle.
Łuki
Łuki 04.12.2019, 19:19
Przypomnieć ci co twoje PO chciało wpuścić do Polski?
jac
jac 05.12.2019, 07:23
az ca 7 tys glownie dzieci i kobiety takze nie strasz. teraz milion panie Luki i troszke mniejsza pensje bo presja placowa dzieki nim zostala mocno zlagodzona.
dama
dama 04.12.2019, 14:01
deport i zakaz wjazdu do Unii
Igor
Igor 04.12.2019, 12:22
Deportować żula tak skąd przybył. Przyda im się jak znów coś wywiną na Majdanie.

Pozostałe