Wstąp w szeregi Straży Granicznej!

  • 04.12.2019, 08:30 (aktualizacja 04.12.2019, 09:58)
  • red.
Wstąp w szeregi Straży Granicznej! NOSG

Podziel się:

Oceń:

Komendant Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą w Straży Granicznej na "Dni Otwarte" w związku z naborem do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej.

Podczas "Dni Otwartych" będzie możliwość uzyskania informacji na temat warunków zatrudnienia w formacji. Zostanie także przedstawiona problematyka handlu ludźmi. Będzie również można zapoznać się z szeroką specyfiką zadań wykonywanych przez Straż Graniczną oraz spotkać się i porozmawiać z funkcjonariuszami SG na temat pełnionej przez nich służby.

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia w godzinach 9 - 14 w placówce Straży Granicznej w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14.

red.

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kasa i układy
kasa i układy 08.12.2019, 23:27
Oficery niszczą wszystko tylko kasa dla wąskiej grupki i to co tydzień a wy młpdzi nic
WoTa
WoTa 07.12.2019, 14:56
Tymczasem armia Macierewicza na skraju upadku. Wojska Obrony Terytorialnej to formacja, która miała zaangażować do służby wojskowej cywilów. Być gotowa do pomocy w kryzysach w czasie pokoju i wspierania wojska w czasie wojny. Efekt? Według eksperta Stratpoints jest źle, a informacjom z MON i telewizji nie można ufać.
https://tech.wp.pl/wojska-obro…
major
major 08.12.2019, 22:00
Pierdzielisz głupoty.Wprowadzic obowiązkową służbe .Jesteś chyba postkomunista .
Wyrobnik
Wyrobnik 06.12.2019, 13:41
"Specyfika służby"?-plecakowo,garbarnia,kolesiostwo...zapraszamy na wschodnią rubież.Folwark Terespol.
Kwisa
Kwisa 05.12.2019, 23:33
Do "major" a jaki ma to związek ze służbą w Straży Granicznej? Straż Graniczna to nie wojsko!
major
major 06.12.2019, 21:27
A przedszkole ?za moich czasów to było wojsko starzy rządzili w jednostce ,był porządek i dyscyplina ,nikt nie miał brzucha.
major
major 05.12.2019, 19:39
Wprowadzić obowiazkową służbę wojskową i po problemie .i wtedy może będzie prawdziwe wojsko.Narzekaliśmy na komune .
Zyk
Zyk 05.12.2019, 05:07
Tyle przyjęć a tak naprawdę nie przyjmują chętnych jest bardzo dużo a etatów mało
Pułkownik Kwiatkowski
Pułkownik Kwiatkowski 05.12.2019, 00:12
Co za czasy nastały że policja , sg i klawisze proszą się żeby jakiś naiwny typ niezaradny życiowo do nich przyszedł ! Jeszcze niedawno trzeba było mieć mega plecy żeby się tam dostać a dzisiaj idą tam same n********* !
Dyjakon
Dyjakon 07.12.2019, 14:58
Nie ma chętnych do tych służb bo te niedorajdy i różnej innej maści dewianci wstępują do seminariów duchownych.
Byly oficer
Byly oficer 04.12.2019, 21:18
Tak już wstępuję opowiedzcie afery ta straż graniczna to klub swingersow tam już każdy z każdym sodoma gomora
Chorąży
Chorąży 06.12.2019, 21:26
A ja polecam ,lekko ,przyjemnie w gronie kobiet,romanse było super polecam
Milutka
Milutka 07.12.2019, 15:00
Powiadają że szczególnie awansują cichodajki. No pod warunkiem, że naczelnik od kadr hetero!
Hogsofwar
Hogsofwar 04.12.2019, 13:55
Dajcie podwyżki to ludzie się znajdą . A w dzisiejszym świecie jest dużo alternatyw dla służb mundurowych . Nikt nie będzie latał po lesie jak może być w ciepłym
nie dla obłudy
nie dla obłudy 04.12.2019, 13:49
Pytanie po co Praca 3 tyś do 55 lat robota Wrocław Poznań dojazdy 12 godzin lub 8 .Do tego zero awasu do 25 lat na 2 grupie można być no i hit Oficerowie są od zbierania nagród a wy od ***nia na statystyki i wyniki Niemcy Czechy lepsze zarobki no i selekcja 100 kamdytaów boorą 1 wiec szkują i nie znajdą dramat naboru
Khaki
Khaki 04.12.2019, 10:55
Policja apeluje, Straż Graniczna wzywa... Co się dzieje w "pis-państwie"? Przecież mieli mieć takie podwyżki jak za żadnych rządów nie mieli. I ciągle brakuje kadr? Chyba ze to zabiegi przed spodziewaną mobilizacją.
Adam
Adam 04.12.2019, 14:56
Media kłamią , nie bierz z nich wiadomości

Pozostałe