Handlował narkotykami i miał broń palną

  • 03.12.2019, 10:39
  • Źródło: KMP w Jeleniej Górze
Handlował narkotykami i miał broń palną KMP Jelenia Góra

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał znaczne ilości narkotyków. Zabezpieczyli metamfetaminę, z której można uzyskać blisko 900 porcji handlowych. Policjanci ustalili również, że mężczyzna handlował narkotykami.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających, handel nimi oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w innej sprawie zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę, z której można uzyskać blisko 900 porcji handlowych. Ponadto w jego aucie znaleźli również broń palną wraz z amunicją, na którą 22-latek nie posiadał zezwolenia. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że podejrzany od 14 października 2018 roku do 28 listopada br. wielokrotnie udzielił narkotyki innemu mężczyźnie.

Mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają kolejnych klientów. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 29 listopada br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Źródło: KMP w Jeleniej Górze

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ojciec narkomana
ojciec narkomana 03.12.2019, 19:51
To jest przerażająca hydra. W miejsce odciętego łba odrasta 10 następnych.
Woseba
Woseba 03.12.2019, 15:01
Szkolna przejmie rynek
Loco
Loco 03.12.2019, 20:28
Juz dawno przejęli ?

Pozostałe