Instytut Demure już otwarty! 20% rabatu na wszystkie zabiegi

  • 02.12.2019, 14:20 (aktualizacja 12.12.2019, 12:17)
  • eLuban pl
Instytut Demure już otwarty! 20% rabatu na wszystkie zabiegi

Podziel się:

Ponad 15-letnie doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego. Ponad 10 urządzeń High-Tech (min. HIFU, Vivace RF, OxyGeneo), 4 gabinety zabiegowe, 20% rabat do końca grudnia 2019.

DEMURE: Instytut kosmetologii i makijażu permanentnego to miejsce stworzone z pasji, którego początki sięgają lat 90-tych. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które przełożyło się na wysoką jakość oferowanych usług i dużą rzeszę zadowolonych klientów. Wieloletnia praktyka, stałe poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii i niespotykana dbałość o szczegóły pozwoliły nam stworzyć miejsce, w którym każdy klient poczuje się wyjątkowo.

W DEMURE specjalizujemy się w makijażu permanentnym i zabiegach High-Tech. Na przestrzeni 15 lat wykonaliśmy setki makijaży permanentnych brwi, ust i oczu pracując wyłącznie na renomowanych urządzeniach i wysokiej klasy pigmentach. Korzystamy m.in. z najpopularniejszej na świecie metody makijażu permanentnego niemieckiej marki Long Time Liner, która daje maksymalne bezpieczeństwo i niespotykaną precyzję, a uzyskany makijaż jest naturalny i bardzo trwały.

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy dobiorą odpowiednie programy zabiegowe, żeby odmłodzić Państwa wygląd i spowolnić procesy starzenia. Do tego celu wykorzystujemy najnowsze i najbardziej skuteczne urządzenia dostępne na rynku: radiofrekwencja mikroigłowa (Vivace RF), fala ultradźwiekowa (HIFU), fala akustyczna (Storz Medical), mezoterpia igłowa (HyCoox Injector), karboksyterpia (CARBO), terapia termokinetyczna (Cryotshock), masaż próżniowy (SPM Digital), wampirzy lifting (Derma Fusion Pen), złuszczanie/infuzja (OxyGeneo), radiofrekwencja (RF Alma Accent), bezinwazyjny lifting (CooLifting), terapia światłem LED (Celluma).

W DEMURE zajmujemy się kompleksową pielęgnacją urody. Współpracujemy z lekarzem medycyny estetycznej oraz oferujemy usługi z zakresu profesjonalnego wizażu, manicure i pedicure.

Zapraszamy do naszych eleganckich wnętrz, w których panuje intymna oraz miła atmosfera. Dołożymy wszelkich starań, żeby spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Więcej informacji o naszych usługach znajdą Państwo na stronie www.demure.pl

Przykładowe ceny:

  • Makijaż permanentny brwi- metoda cieniowania typu ombre: 700 zł (560 zł grudzień 19)
  • Makijaż permanentny ust- kontur z podcieniem: 800 zł (640 zł grudzień 19)
  • Fala ultradźwiękowa HIFU- twarz: 1500 zł (1200 zł grudzień 19)
  • Karboksyterapia- twarz: 150 zł (120 zł grudzień 19)
  • Radiofrekwencja mikroigłowa- twarz: 700 zł (560 zł grudzień 19)
  • estGEN + mezoterapia mikroigłowa + jonoforeza: 300 zł (240 zł grudzień 19)
  • Manicure klasyczny z malowaniem: 50 zł (40 zł grudzień 19)
  • Henna brwi: 20 zł (16 zł grudzień 19)

 

Dane kontaktowe:

Demure- instytut kosmetologii i makijażu permanentnego

ul. Daszyńskiego 83/1

59-900 Zgorzelec

tel: 572 511 745

www.demure.pl

 

 

eLuban pl

Zdjęcia (10)


Pozostałe