Podejrzana o usiłowanie zabójstwa zatrzymana

  • 01.12.2019, 11:00 (aktualizacja 01.12.2019, 11:13)
  • Źródło: zinfo.pl
Podejrzana o usiłowanie zabójstwa zatrzymana

Podziel się:

Oceń:

Policjanci Referatu do Spraw Odzyskiwania Mienia „NYSA” z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 38-latkę podejrzewaną o usiłowanie zabójstwa.

24 listopada br. Dyżurny Komisariatu Policji w Bogatyni został powiadomiony o mężczyźnie dźgniętym nożem na jednej z ulic w mieście. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak wynikało ze wstępnych informacji nieznana kobieta zaatakowała nożem wychodzącego z lokalu na terenie Bogatyni 34-letniego mężczyznę, który w wyniku poniesionych obrażeń trafił do szpitala.

Podjęte w tej sprawie działania operacyjne skutkowały zatrzymaniem przez policjantów z grupy „NYSA” 38-letniej mieszkanki powiatu zgorzeleckiego podejrzewanej o ten czyn. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez kobietę policjanci zabezpieczyli 11 sztuk amunicji do broni palnej. Dodatkowo policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego zgorzeleckiej komendy w pobliżu miejsca zdarzenia zabezpieczyli nóż, którym posłużyła się zatrzymana.

Kobieta usłyszała już zarzuty, a Sąd na wniosek Prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec niej 3-miesięczny areszt. Za usiłowanie zabójstwa 38-latce grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: zinfo.pl

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wp
wp 02.12.2019, 08:55
Tak utrzymuj ją a do kamieniołomów jak było dawniej zapracuj na żarcie więzienne. A oni mają lepsze jedzenie niż w szpitalu.
Monia
Monia 01.12.2019, 13:18
Jakby była nieznana to by jej tak szybko nie namierzyli. Pokrzywdzony przekazał organom wszelkie informacje identyfikacyjne łącznie z adresem "miłośniczki"...
Monika
Monika 01.12.2019, 12:04
A potem bierz i hołotę utrzymuj do końca ich marnej egzystencji...

Pozostałe