„ZAINSPIRUJ SIĘ!” – spotkanie bibliotekarzy

  • 25.11.2019, 10:16 (aktualizacja 25.11.2019, 10:25)
  • MiPBP w Lubaniu
„ZAINSPIRUJ SIĘ!” – spotkanie bibliotekarzy MiPBP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

W środę, 20 listopada, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu odbyła się konferencja bibliotekarzy pod hasłem „Zainspiruj się”.

W spotkaniu wzięło udział ok. 30 osób z placówek z terenu powiatu lubańskiego, zgorzeleckiego, bolesławieckiego. Celem wizyty była wymiana pomysłów, doświadczeń, prezentacja działań skierowanych do odbiorców o różnych zainteresowaniach, potrzebach i w różnym wieku.

Po oficjalnym rozpoczęciu i wzajemnym zaprezentowaniu się zebranych, reprezentanci poszczególnych bibliotek, za pomocą prezentacji multimedialnych, przedstawili swoje inicjatywy, polegające na promocji czytelnictwa i szerzeniu kultury przy użyciu zróżnicowanych metod wyrazu. Udowodnili, że ich celem jest podążanie za oczekiwaniami użytkowników i stworzenie przyjaznego miejsca, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Wszyscy uczestnicy konferencji byli zgodni co do potrzeby spotykania się i wymiany myśli, a także współpracy przy organizacji przyszłych wydarzeń dla czytelników.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu “Biblioteka dla każdego” – odsłona druga – dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MiPBP w Lubaniu

Zdjęcia (8)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robek
Robek 25.11.2019, 15:58
Fajne pierdziawy.
Czytelnik
Czytelnik 25.11.2019, 11:44
Na zdjęciu jest pani Monika Super biblotekarka Potrafi każdemu doradzić Miła i u$miechnięta Szpitalu każdemu pomoże Cjągle z pomysłami BRAWO
Czytelnik
Czytelnik 25.11.2019, 11:20
Jest pani Monika na zdjęciu Super biblotekarka Każdemu potrafi doradzić Ciągle pomysłami Miła i uśmiechnięta
Szpitalu udziela się bardzo Żeby każdy taki był BRAWO

Pozostałe