Premiera gry "Cena nieśmiertelności"

  • 19.11.2019, 11:23 (aktualizacja 19.11.2019, 12:42)
  • MiPBP w Lubaniu
Premiera gry "Cena nieśmiertelności" MiPBP w Lubaniu

Podziel się:

Oceń:

W Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej tydzień rozpoczął się bardzo aktywnie. W samo południe odbyła się premiera miejskiej gry mobilnej „Cena nieśmiertelności”.

Pierwszymi recenzentami zostali uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu. Gracze zostali przeniesieni w czasie w centrum istotnych historycznie i społecznie lokalnych wydarzeń. Mieli okazję nabyć, lub poszerzyć, wiedzę odnośnie kultury, historii i tradycji regionu naszego miasta. Wiadomości zostały podane w niezwykle atrakcyjny sposób. Nasi śmiałkowie stali się poszukiwaczami fragmentów tajemniczego kryształu. Uczestnicy rozwiązywali zagadki wymagające spostrzegawczości, umiejętności wyszukiwania informacji, pracy z tekstem. Ponadto eksplorowali miasto na wiele różnych sposobów. Niektóre z zadań polegały na dotarciu w konkretne miejsce, inne na zrobieniu zdjęcia, czy wpisaniu do telefonu odpowiedniego hasła.

Zapraszamy wszystkich chętnych do pobrania aplikacji Action Track i pogłębiania wiedzy na temat dziejów Lubania za pośrednictwem „Ceny nieśmiertelności”. Kod QR umożliwiający rozpoczęcie rozgrywki zostanie udostępniony w witrynie przed Ratuszem  i na stronie internetowej biblioteki.

Zadanie dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej". Zadanie "Lubań dla Niepodległej" Niepodległa.

MiPBP w Lubaniu

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe