Fotogaleria. Uroczysta akademia w Miejskim Domu Kultury z okazji Dnia Niepodległości

  • 12.11.2019, 09:33 (aktualizacja 12.11.2019, 09:49)
  • Żródło: Łużyckie Centrum Rozwoju
Fotogaleria. Uroczysta akademia w Miejskim Domu Kultury z okazji Dnia Niepodległości ŁCR

Podziel się:

Oceń:

Lubańskie uroczystości z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości zakończyła uroczysta akademia w Miejskim Domu Kultury.

W takcie akademii ślubowanie złożyli uczniowie I klasy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu, wręczono odznaczenia, wyróżnienia oraz akty mianowania na kolejne stopnie służbowe funkcjonariuszom Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika-Rückemanna w Lubaniu. Wręczono również nagrody laureatom konkursów organizowanych pod patronatem Burmistrza Miasta Lubań. Pani Teresa Kremis otrzymała medal za zasługi dla miasta Lubania, w podzięce za swoją długoletnią działalność prowadzoną na terenie miasta. Część artystyczną akademii przygotowali uczniowie lubańskich szkół.

Źródło: Łużyckie Centrum Rozwoju

Zdjęcia (52)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 13.11.2019, 12:53
Przygotowany program artystyczny był piękny, dzieci zdały egzamin na 6. Wielkie gratulacje dla szkół za przygotowanie artystycznej formy patriotyzmu. A Pan burmistrz, zastępca i przewodniczący rady powinni się wstydzić, że przy okazji takich wydarzeń promują swoje osoby.
Ania
Ania 12.11.2019, 17:03
Takiego właśnie mamy obłudnego burmistrza, który nie widzi sensu remontu budynku Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu i od kilku lat twierdzi, że potrzebne są duże pieniądze, ale jak jest uroczystość i cała sala ludzi to leci sam na scenę a z zastępcy robi hostessę do trzymania kwiatów. Inni włodarze z remontem takich obiektów dawno sobie poradzili, niestety w Lubaniu się nie da. Żal patrzeć tyle się tutaj dzieje a burmistrz i radni udają, że nie ma tematu remontu.
Jadwiga
Jadwiga 12.11.2019, 10:48
Trzy dni uroczystości miejskich i wszystkie odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu, którego w opini naszych włodarzy przez dwie kadencje nie trzeba było remontować. Cieszmy się, że mamy taki obiekt, który może pomieścić tyle mieszkańców. Ilekroć jestem w tym budynku na takim wydarzeniu zastanawiam się czy nie po raz istatni z racji stanu technicznego.
.
. 12.11.2019, 12:39
Mam takie same odczucia i ubolewam, że obiekt niszczeje....
Tez
Tez 12.11.2019, 10:40
Taka uroczystość bez udziału kapłana? Co to ma być?

Pozostałe