Bal seniora

  • 07.11.2019, 16:18 (aktualizacja 07.11.2019, 17:43)
  • GOKiS
Bal seniora

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy z Radostowa i Pisarzowic bawili się podczas wieczoru tanecznego, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, w ramach projektu „Nie liczę godzin i lat - aktywizacja społeczna i kulturalna seniorów z Gminy Lubań”.

Niesamowita energia, dobra zabawa, pełni werwy i wigoru uczestnicy spotkania. Takimi słowami można opisać  Bal Seniora, który odbył się 26 października w świetlicy wiejskiej w Pisarzowicach. Jego celem była przede wszystkim integracja uczestników projektu. Nie zabrakło więc wspólnych tańców, śpiewów przy akompaniamencie akordeonu, a także przyjacielskich rozmów. Oprawę muzyczną zapewnił DJ INNY. Seniorzy wspaniale się bawili w rytm starych i nowych przebojów, po raz kolejny udowadniając, że nadal są młodzi duchem, aktywni, i że bawić  można się w każdym wieku.

Projekt realizowany jest we współpracy partnerskiej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu oraz  Polskich Sieci Elektroenergetycznych,  w ramach konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie”.


Konkurs „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych- krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa. Na terenie gminy Lubań PSE realizują projekty inwestycyjne budowy dwóch linii 400 kV: relacji Mikułowa-Czarna oraz Mikułowa-Świebodzice, które są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej do odbiorców w południowo-zachodniej Polsce.

 

GOKiS

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja....kis chłopak
Ja....kis chłopak 08.11.2019, 22:29
Niech sie bawia ,niech sie smieja bo niedługo kazdy bedzie sadzony według uczynkow swoich a z tym moze byc roznie .
mis
mis 08.11.2019, 09:51
Z Radostawia ?
jeszcze nie Seniorka
jeszcze nie Seniorka 07.11.2019, 20:35
Brawo Seniorzy! Tak trzymać! Cieszyć się z życia ile się da, bo mamy tylko jedno!
Obserwator
Obserwator 08.11.2019, 22:59
A ile ibupromu , opokanu ,voltarenu trzeba wciagnac zeby tak hulac ? 😃😃😃

Pozostałe