Juniorzy młodsi Łużyc zdemolowali konkurencję

  • 05.11.2019, 11:21 (aktualizacja 05.11.2019, 11:46)
  • red.
Juniorzy młodsi Łużyc zdemolowali konkurencję Łużyce Lubań

Podziel się:

Oceń:

Znakomicie jesienią prezentują się juniorzy młodsi Łużyc Lubań. Mimo że rozgrywki trwają już teraz zespół trenera Konrada Murawskiego jest pewny awansu do ligi wojewódzkiej.

Od początku rozgrywek zespół z Lubania dawał jasny sygnał swoim przeciwnikom, że jest mocny. Rekordowe zwycięstwo Łużyce odniosły w starciu z Akademią Bolko Bolków, którą na własnym terenie rozbiły 24:0! W sumie w dziewięciu spotkaniach drużyna prowadzona przez trenera Konrada Murawskiego nie straciła żadnego punktu, strzeliła 90 bramek, a straciła tylko 10.

W ostatnim rozegranym meczu Łużyce pokonały Gryf Gryfów Śl. 6:0. Bramki strzelili Oliwier Misiewicz 2, Mikołaj Pietroński, Maciej Furmański i Eryk Kossowski.

Skład Łużyc: Aleksander Kamiński - Ernest Bakalarz, Patryk Bobko (40 Oliwier Misiewicz), Fabian Czurak, Maciej Furmański, Jakub Kowalczyk (55 Jakub Fabin), Łukasz Mazur, Mikołaj Pietroński (40 Eryk Kossowski), Rafał Polerowicz, Rafał Romańczuk (55 Jakub Pawlak), Dominik Szpytma.

Na zakończenie jesiennego grania Łużyce zmierzą się w Bogatyni z tamtejszą Granicą, którą w pierwszym meczu pokonali 8:2. Mecz lidera z wiceliderem rozgrywek 9 listopada, początek o 12.

red.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

...
... 07.11.2019, 08:42
Brawo trener lztsu.

Pozostałe