×

Nikt z Miłoszowa nie chce do Rady Miasta w Leśnej

  • 02.10.2019, 12:13 (aktualizacja 02.10.2019, 12:58)
  • red.
Nikt z Miłoszowa nie chce do Rady Miasta w Leśnej
Podziel się:
Oceń:
Pod koniec sierpnia jeden z leśniańskich radnych zrzekł się mandatu. Przed kilku dniami Komisarz Wyborczy ogłosił, że wybory w zaplanowanym terminie jednak się nie odbędą.

W związku ze zrzeczeniem się mandatu przez Piotra Dudzińskiego, radnego z Miłoszowa (pisaliśmy o tym TUTAJ) Komisarz Wyborczy w Jeleniej Górze zarządził na 17 listopada wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Leśnej.

Jak poinformowała 27 września na swoich stronach Państwowa Komisja Wyborcza w Jeleniej Górze wybory uzupełniające w wyznaczonym terminie jednak się nie odbędą.

W związku z niezarejestrowaniem przez Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze II w określonym kalendarzem wyborczym terminie, tj. do dnia 23 września 2019 r., żadnego komitetu wyborczego dla wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Leśnej, zarządzonych na dzień 17 listopada 2019 r., wyborów nie przeprowadza się. Mandat radnego pozostaje nieobsadzony.

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Leśnej Okręg nr 8 Miłoszów powtórzone zostaną między 6 a 9 miesiącem licząc od dnia 17 listopada 2019.

Co ciekawe w ostatnich wyborach samorządowych o mandat radnego z okręgu nr 8 ubiegały się trzy osoby, w tym radny, który zrzekł się mandatu. Dziś nikt nie wykazuje się już chęcią pracy na rzecz lokalnej społeczności.

red.

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😂
😂 13.10.2019, 22:00
Robert C. Nie pij tyle, kariera rodzinna wisi na włosku?
Ada
Ada 12.10.2019, 16:47
Vice tak opluwał zabieganych na Facebooku a z burmistrzem byli ocieplić wizerunki w pierwszym rzędzie- panie vice zawnioskować do rady żeby gmina zrezygnowała z podatków od kopalni jak wam śmierdzą kopalniane pieniądze.Durnoctwa ciąg dalszy
lajcik
lajcik 12.10.2019, 15:27
Podziękujcie surowemu za Szymona nic nie mogę burmistrza
Ygf
Ygf 11.10.2019, 20:49
PODOBNO MAMY ZASTEPCE Burmistrza w Lesnej wiec jesli to prawda to mam nadzieje ze niedlugo problemy w Miloszowie sie skończą kiedy dowiemy sie jak mozemy sie skontaktowac w.Miloszowie z Zastepca
Oto jest pytanie
Oto jest pytanie 10.10.2019, 06:13
Czy brak światła na Baworowie wiąże się z karą dla Pań które napisały opinie o panu burmistrzu, lub zaczęło się ratowanie budżetu poprzez oszczędności? A może zbieg okoliczności spowodowany awarią?
franek
franek 11.10.2019, 23:20
Leśna jak wiocha ciemno w nocy oszczędzają niech zaczną od siebie pesje w dół
Przewielebny
Przewielebny 09.10.2019, 13:46
Należy zwrócić uwagę na sprawę recyrkulacji wyrobiska bazaltu w Grabiszycach, po wyeksploatowaniu kamienia. Jest to miejsce idealne na składowanie odpadów z Niemiec, czy oczyszczalni Czajka z Warszawy itp.. Skoro mówi się o kopalni w Miłoszowie to oznacza, że zasoby w Grabiszycach się kończą. Tylko silna i uczciwa władza samorządowa może nas od tego uchronić. Świetny post na Czystej Leśnej ulokowała pani Ola. Resztę proszę sobie dopowiedzieć.
Brudna
Brudna 09.10.2019, 21:35
Post zdobył 22 lajki, jak na CGL to bardzo dużo lajków. Gratuluję sukcesu.
Nie głosowałem na S. S.
Nie głosowałem na S. S. 07.10.2019, 09:29
Witam,
Faktycznie zastąpić byłego radnego będzie ciężko za dokonania dla swojej wsi.
Co do burmistrza. Nie głosowałem, nie jest z mojej bajki, ale nic nie można zrobić. Tzn można ale kolejne koszty dla gminy i nie wiadomo co będzie.
Dwa: czy się ktoś znajdzie chętny na to stanowisko, aby naprawiać błędy S. S.?? Może tak ale sądzę że będzie ciężko.
Trzy.: skoro przekroczył budżet, który był zaakceptowany przez RIO i się nie spina to nie wiem czy jest wszystko w porządku. Ciekaw jestem co będzie na koniec roku bo przecież doszły nowe stanowiska pracy, wice, kierownik jeden, druga kierowniczka, informatyk, dojdą nowe za pracowników synergii. Ale może kontrola powie że jest ok i nie ma się co bać.
Tego jestem ciekaw jak się zakończy rok z budżetem gminy i jak zaplanują budżet na rok 2020.
Mimo, że jak wspomniałem burmistrz nie jest z mojej bajki, a kilka osób, które bardzo było za Nim czyli Pablo, sołtys z Wolimierza czy skądś co krzyczała bardzo na poprzedników, Tomek i inni... Życzę teraz jak najlepiej Panu Szymonowi i Jego pracownikom, bo wiem że nie mają lekko.
I jeszcze jedno pytanie do Pana Burmistrza. Obiecywał Pan być na FB aktywny. Może teraz Pan sobie postawi na biurku przedmioty, ponieważ sądzę że jeszcze są u Pana... (ale na biurku bardzo proszę lub przy nim)...Chełm (na wszelki wypadek), gitarę (może w przyszłości się przydać jeszcze - Pani pod restauracją w Rynku też potrzebuje), no i maszyna do pisania (tutaj się też Panu w tym momencie przyda).

Wytrwałości Panu życzę bo widzę że ciężko Pan pracuje.
😱
😱 09.10.2019, 18:34
Teraz to nikt nie głosował wszyscy się wypierają a gość z kosmosu wygrał.
🤣🤣🤣🤣
pati
pati 07.10.2019, 07:07
Nikgo nie ma bo co strach przed taczką dla rady i burmistrza odwagi
Halina
Halina 06.10.2019, 18:56
Radni bezradni niestety
iga
iga 05.10.2019, 20:00
nikt nie chce być w radzie upadku i klęski
oszukany
oszukany 05.10.2019, 14:25
rok rządów populisty i widmo bankructwa ale zmiana nie ma co
Realista
Realista 05.10.2019, 13:09
Nikt o zdrowych zmysłach nie chce podpisywać się pod nieudolną, populistyczną polityką Szymona S. Naobiecywał ludziom wszystkiego. Mówił, co tylko chcieli usłyszeć w kampanii wyborczej. Minął rok. CO się zmieniło na lepsze? ... A koszty wzrosły znacznie. Ceny też.
zośka
zośka 04.10.2019, 23:34
wizerunek to jakiś dramat szamba upadek i bakructwo gminy jej ale Agroturystyka burmistrzu hee
Do rzeczy
Do rzeczy 04.10.2019, 15:53
Tak, trzeba uważać na wszelkie kreatury, co to łażą po rynku i sączą jad. To przecież wasza dewiza "im gorzej w Lesnej, tym lepiej dla nas". Jeszcze rok nie minął, jak was burmistrz odspawał od koryta, a wy po trupach, byle z powrotem dorwać się do stołków. Chociaż byście mieli minimum przyzwoitości i nie przeszkadzali, tylko pozwolili normalnie pracować.
🤯
🤯 07.10.2019, 07:24
Masz jakąś opsesie, wina poprzedników , synergi i ludzi. Mam dobrą radę udaj się do specjalisty to naprawdę się leczy. 🤯
.
. 04.10.2019, 17:19
Uważam na tych co jad sączyli przed wyborami ( marionetki J23) a teraz jacy oni pokrzywdzeni bo mieszkańcy czują się oszukaniwani
Do rzeczy
Do rzeczy 04.10.2019, 19:59
Mów za siebie. Mam wrażenie, że masz wgrany jakiś film z innej rzeczywistości. Nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale nie lekceważył bym tego. Może też wierzysz, że mieszkańcy kochali Synergię i panią prezes, która na zakończenie tej farsy jaką była Synergia, wypłaciła sobie najwyższą w historii Leśnej odprawę.
.
. 04.10.2019, 14:51
Uwaga na j23 i donosy.
Flap
Flap 04.10.2019, 14:41
Brawo Burmistrz wreszcie realizuje to co Gabrysia zorganizowała ( oświetlenie) zero swoich pomysłów. Ciągle tylko Hasła " pomożecie, pomożemy" wszyscy społecznicy łączcie się i zapierdzielajcie na rzecz miasta a będzie wam dane- zdjęcie i podziękowania w panoramie.
Do rzeczy
Do rzeczy 04.10.2019, 14:28
Co ma burmistrz czy vice do prywatnej firmy transportowej, czy radni powiatowi. Może jeszcze wywołacie wojewodę, senatora, a najlepiej prezydenta Polski. Paranoicy!!!
.
. 04.10.2019, 15:03
Chodzi tylko o informacje, a paranoje to ty masz czytaj ze zrozumieniem.
Wczoraj, 15:03
Wczoraj, 15:03 05.10.2019, 09:09
Informację masz na rozkładach jazdy . Czego oczekujesz ?
.
. 04.10.2019, 07:36
Ciekawe czemu nikt z Gminy nie informuje o zlikwidowaniu busów do Lubania w soboty. Burmistrz obiecał przejazdy w niedziele a tu soboty zlikwidowane hahahaha może teraz nowy vice poinformuje mieszkańców z jakiego powodu rodzina zlikwidowała przejazdy? CZEKAMY NA INTERWENCJĘ RADNEGO POWIATOWEGO
.
. 04.10.2019, 15:00
Czop komunikacyjny zawiódł
.
. 04.10.2019, 11:10
Bo mają w *** ludzi
bartek
bartek 04.10.2019, 07:12
Gmina tonie w długach i nikt nie chce być radnym w Miłoszowie rusza nowe wyrobisko kopalni wiec jak to wytłumaczyć ludziom Burmistrz ma się super kolejni radni chcą odejść z Sienkiewicza i Pocztowej dramat ponoć radna od czytania zostanie super radną ze wszystkich wiosek i ulic to będzie cyrk i na tel j23
Przybysz
Przybysz 03.10.2019, 20:52
Ej wierni szymonka wreszcie zainteresujcie się ci się dzieje w urzędzie 😱😱😱 wasze miasto sięga DNA, Gdzie jesteście wy wszyscy fejsbukowicze, czemu teraz nie ma was jak budżet tonie. Ok was to nie obchodzi bo wy jesteście daleko . Brzydzę się wami?!!!!

Pozostałe