Kierowca zakleszczony w aucie

  • 22.09.2019, 17:23 (aktualizacja 22.09.2019, 18:02)
  • red.
Kierowca zakleszczony w aucie eLuban.pl

Podziel się:

Oceń:

To kolejny wypadek, gdy kierowca może mówić o niesamowitym szczęściu. Dziś o 15:10 na drodze między Kościelnikiem a Grodnicą pędzące Audi rozbiło się o drzewo. 18-latka ze zmiażdżonego wraku musieli wycinać strażacy.

Do wypadku doszło gdy jadące z dużą prędkością Audi mijało się na drodze z jadącą z naprzeciwka terenówką.

Jak relacjonowali pasażerowie terenówki, Audi jechało z dużą prędkością. Kierowcy aby uniknąć zderzenia musieli gwałtownie zjechać na pobocza, niestety kierowca Audi w chwili manewru utracił kontrolę nad pojazdem i stroną kierowcy uderzył o przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia na drzewie pozostały poszycia obu drzwi, a Audi zatrzymało się kilkanaście metrów dalej do góry kołami w rowie.

Ze względu na rozmiar zniszczeń i odniesione obrażenia kierowca Audi nie był w stanie opuścić pojazdu. Dopiero przybyli na miejsce strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli go z wraku.

Osiemnastolatek przytomny ale z poważnymi obrażeniami lewej strony ciała został przetransportowany do szpitala.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie JRG PSP w Lubaniu, OSP Leśna, zespół ratownictwa medycznego i policję. Ze względu na prowadzone przez policję czynności droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

red.

Zdjęcia (18)

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A....
A.... 24.09.2019, 09:15
Chłopak nie miał 18stki wiec nie piszcie bzdur... jest pracowity grzeczny.a co się wydarzyło to tylko współczuć.. zamiast hejtowac anonimowi cwaniacy sami spójrzcie na siebie jacy wy rozważni wszędzie po 50 jeździcie itd. Jacy porządni wszyscy się tu udzielają. Sąsiad powrotu do zdrowia
Lubawa
Lubawa 23.09.2019, 19:11
Zakleszczony w aucie ? Pierniczone kleszcze ,dopadna człowieka nawet w aucie ! Wyłapac i ukarac dotkliwie .
Czytelnik
Czytelnik 23.09.2019, 17:16
Lekcja pokory. Jeśli wróci do zdrowia, czego życzę, sądzę że następnym razem jeśli wsiądzie za "kółko" będzie bardziej rozważny.
Jezior
Jezior 23.09.2019, 17:01
Trzeba coś dodawać...
Xx
Xx 23.09.2019, 12:26
Proszę o kontakt ze świadkiem tego zdazenia
Olszyna
Olszyna 23.09.2019, 11:27
Wszyscy potraficie komentować a sami macie dużo na sumieniu, śmieszne jest to że na każdy wypadek jest pełno tych samych idiotycznych komentarzy które nic nie wnoszą xd Jak wy będziecie na jego miejscu też was tak zlinczuja nikt nie idealny i następny post może o was kierowcy idealni. Nie pozdrawiam a dla mojego kolegi powrotu do zdrowia.
Królowa
Królowa 23.09.2019, 15:17
Masz rację wszyscy są mądrzy ,i tylko piszą durne komentarze ,ale nie wiadomo co komu pisane rownie dobrze każdemu z nas może wydarzyć się tragedia,,z doświadczenia wiem że nie wolno nikogo osądzać ważne że chłopak żyje ,i życzę mu powrotu do zdrowia
Monisia
Monisia 23.09.2019, 14:35
... a o jakie tu sumienie chodzi? Głupkom nie dawać szybkich samochodów - i nie będzie powodów do grzebania w sumieniach...
Olsza
Olsza 23.09.2019, 13:29
Czlowieku co ty piszesz?Idiota ***ł wąską drogą dobrze że nic nikomu niewinnemu nie zrobił!!Współczuje Tobie takiego kolegi...!!
Śmierć
Śmierć 23.09.2019, 04:40
Ostatnie ostrzeżenie, dzbanie!!!
Realistka¹
Realistka¹ 23.09.2019, 04:32
Idiocii..ledwo co zdali prawko a mysla ze sa zawodowcami,jak mu nie zalezy na zyciu to jego problem szkoda tylko ze *** nie pomysli ze nie jest sam na drodze
A
A 28.09.2019, 13:42
Po pierwsze droga „realistko” nie ledwo co zdał. Po drugie twoje gadanie jest nic nie warte bo nic nie wiesz. Nie wiesz jak było, a przede wszystkim nie wiesz co mogło nim wtedy kierować. Poza tym większość informacji w tym artykule jest nieprawdziwych, a wszyscy się ***ie bo tego inaczej nie da się nazwać. Jak zawsze najwiecej maja do powiedzenia ludzie, nie wiedzący o niczym. Zróbcie sobie lepiej jakiś rachunek sumienia i zastanówcie się nad sobą. I nie „tatuś nie kupi mu nowego BMW”. Nie pozdrawiam ;)
Anonim.
Anonim. 23.09.2019, 00:35
Komentarze naprawdę są zbędne. Sami spójrzcie jak jeździcie potem oceniajcie innych.
olo
olo 23.09.2019, 00:32
zabrac prawko dozywotnio
Nikt
Nikt 23.09.2019, 00:03
Nie znacie to nie pierd#lcie kocopołów
Wypadek
Wypadek 22.09.2019, 22:54
Wracaj szybko do zdrowia Radek!
I jeśli jeszcze kiedyś wsiądziesz za kółko to sam ci osobiście założę blokadę do 50 kmh
*** Z Lubania
*** Z Lubania 22.09.2019, 22:38
Poniosła go moc 1.8 ??. Następny się rozbija Audi zabierać prawka takim *****
Królowa
Królowa 23.09.2019, 15:24
Może ty będziesz pierwszy któremu zabiorą prawko ,nigdy nie mów nigdy
Igor
Igor 23.09.2019, 09:41
No właśnie dobrze się podpisales z Lubania,ostatnia bitwa w czasie wojny Ruski ,pladrowal ,gwalcil na potęgę potem rodziły się stworki właśnie Lubań ma ogromną ilość dzbanow .
Logik
Logik 24.09.2019, 12:46
Ruski w Lubaniu nie gwałcił tylko w Lauban,i te zgwałcone to były Niemki po wojnie wysiedlone wraz ze swoim potomstwem. Igor zanim zaczniesz klepać na klawiaturze trochę logicznie pomyśl.
Siwa
Siwa 22.09.2019, 22:25
Zanim go ocenicie zapoznajcie sie z faktami a nie fake newsy z elubań i juz osądzony. Ciekawe czy byście tak heheszkali z wlasnej rodziny, wlasnego dizecka lub rodzenstwa. Znacie przyczynę wypadku? Byc moze zjechal i uratował tym komus życie. G**** wiecie a szczekacie.
Dareczek
Dareczek 23.09.2019, 14:37
Koło mu sie urwało...? Czy może rozum na chwile odpłynął..?
Kaśka
Kaśka 24.09.2019, 14:32
Dobrze ze ty masz wszystko na miejscu pajacu
Hans
Hans 23.09.2019, 10:17
Siwa co ty brałaś?Bo nie jesteś przytomna pisząc to...Pamiętaj prędkość zabija!!!!
Ratownik
Ratownik 23.09.2019, 09:51
Nie rozumiem czemu użyłaś zwrotu "fake newsy z elubań" w tym artykule jest wszytsko opisane tak jak było i nie ma żadnych przekłamań. Zresztą zawsze pan Tomasz wszystko rzetelnie opisuje,to że czasami pomyli marki samochodów przy wypadku to żaden błąd.Najważniejszy jest przekaz informacji i przestroga dla innych. Właśnie takie zdjęcia jak rozbity samochód i chłopak na noszach dają najwięcej do myślenia
A
A 28.09.2019, 13:46
Ratownik użyła takiego zwrotu bo znajdują się tam informacje która są dalekie od prawdy. Zaczynajac od wieku kończąc na wycinaniu z auta. Także przemyślcie coś 5 razy zanim cokolwiek powiecie ;)
Aaaa
Aaaa 24.09.2019, 14:33
Nie przekłamanie .. przecież bzdura jest ze go wyciągali
artek
artek 22.09.2019, 22:09
Jakas odmiana zawsze było BMW
Aasc
Aasc 24.09.2019, 14:34
Chyba ludzi myślisz chłopak bmw nie jeździł weź nie pier...ol
Świadek
Świadek 22.09.2019, 21:45
Jak zwykle Szanowna Redakcja mija się z prawdą. Byłam świadkiem tego wypadku. Straż wcale go nie wycinała, chłopak wyczołgał się przez tylnia szybę o własnych siłach. Panowie strażacy zamiast ratować człowieka witali się z kolegami i pytali co u nich słychać. Szkoda że się jeszcze kawki nie napili jak chłopak leżał w rowie i cierpiał. Nie ważne jaką głupotę zrobił należy mu się ratunek, każdy popełnia błędy. Jestem bardzo rozczarowana... Każdy z nas może kiedyś być w takiej sytuacji. Tylko nie rozumiem po co teraz takie historie pod publikę . Samochód został pociety jak chłopaka w nim dawno nie było.
Przejezdny
Przejezdny 25.09.2019, 07:59
Pytanko do świadka jeśli byłeś na miejscu świadkiem zdarzenia dlaczego nie udzielales pomocy poszkodowanemu? Tak zasadniczo odpowiedz nam wszystkim. Stać za drzewem zaglądać jak szpak w d*** to każdy potrafi ale wykazać się inteligencja odwagą i pomocą dla innego to nikt. Więc zanim powiesz coś na strażaków to najpierw sam wyciągnij wnioski co ty wniosłeś do tego zdarzenia żeby dla chłopaka udzielić pomocy. Więc jeśli masz coś głupiego do powiedzenia to lepiej wcale się. Nie odzywaj.
Logik
Logik 24.09.2019, 12:54
Coś mi tu nie pasuje. Po co strażacy mieliby ciąć samochód jak nikogo w nim nie było?.
Strażak
Strażak 23.09.2019, 09:54
Rzucasz poważne oskarżenia w kierunku strażaków.Wątpię żeby chłopak sam wyszedł z tego samochodu. Nie chce mi sie wierzyć żeby strażacy którzy byli na miejscu nie udzielili by mu pomocy. Ciekawe czy też będziesz tak mówił o nich jak przyjadą ratować ciebie albo twoich bliskich
Świadek
Świadek 23.09.2019, 13:17
Chłopak wyczołgał się sam przez tylną szybę. Byłem przy tym. I wlaśnie oto chodzi że oni ratują nasze życie tylko szkoda ze na filmach tylko tak dynamicznie to przebiega, biegną rozkładają sprzet itp. A rzeczywistość jest zupelnie inna...wiadomo ze jesli chodzi o ludzkie życie liczy sie każda sekunda, nie ważne czy ktos jest winny spowodowania wypadku czy nie.
Strażak
Strażak 23.09.2019, 20:01
Ale jest zdecydowana różnica czy wyczołagał się po przyjeździe straży czy może przed kiedy ratowników nie było jeszcze na miejscu.
A jak tobie sie kiedyś zdarzy wypadek albo spali się dom to ich nie wzywaj bo po co i tak ci nie pomogą "BO RATUJĄ TYLKO NA FILMACH". Przykro mi jest słuchać takich oskarżeń bo sam jestem strażakiem i pomagam zawsze niezależnie od pogody,złego czy dobrego humoru i innych czynników. Możesz mówić na nas co chcesz,możesz nas wyzywać od najgorszych i tych co nic nie potrafią a kiedy tylko zajdzie potrzeba my i tak wsiądzemy do wozów i pojedziemy Ciebie ratować.
jan
jan 22.09.2019, 21:41
Cóż zdobycie prawa jazdy w mniemaniu wielu dzieciaków = umiejętność panowania nad pojazdami w różnych warunkach + nieśmiertelność. Tylko jak mają w coś przywalić, to by to było drzewo.
Adam
Adam 22.09.2019, 21:40
I dlatego drzewa powinny rosnąć minimum 3 metry od jezdni. Tak by sobie w rowie wylądował
Nina
Nina 23.09.2019, 14:40
Na "audice" i głupków za kierownicą 3m to za mało.
??
?? 22.09.2019, 21:36
A teraz porządny wp...l aż się posra w gacie i**** !!!!!
xyz
xyz 22.09.2019, 21:36
Młodzi kierowcy powinni obowiązkowo przechodzić na kursie prawa jazdy test na obecność szarych komórek w mózgoczaszce oraz umiejętności korzystania z nich. Zaraz pewnie będą tłumaczenia, że pobocze i takie tam. To tym bardziej dowodzi, że nie umiał jeździć, skoro ze sporą prędkością wjechał na pobocze.

Pozostałe