Odwleka się remont kładki

  • 19.09.2019, 11:44 (aktualizacja 19.09.2019, 12:03)
  • red.
Odwleka się remont kładki

Podziel się:

Oceń:

Odwleka się remont kładki łączącej ul. Wyspową z Robotniczą.

Z początkiem września informowaliśmy o ogłoszonym przetargu, który miał wyłonić wykonawcę remontu kładki, która jest istotnym skrótem dla mieszkańców Uniegoszczy korzystających z kolejowego transportu publicznego.

Pierwsze zapowiedzi magistratu mówiły, że remont zostanie wykonany jeszcze tej jesieni, niestety w przetargu nie udało się wyłonić wykonawcy.

Przetarg na przebudowę kładki dla pieszych nad Młynówką przy ul. Robotniczej nie wyłonił wykonawcy planowanych prac. Do magistratu wpłynęła tylko jedna oferta znacząco przekraczająca wysokość zabezpieczonych na ten cel środków w budżecie miasta. W związku z tym samorząd zdecydował o rozesłaniu zapytań ofertowych do kilku lokalnych przedsiębiorców. - czytamy w mediach społecznościowych.

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mikuś
Mikuś 20.09.2019, 10:34
Ta nasza władza samorządowa jest w stanie totalnego uwiądu. Przejdźcie się wokół "reprezentacyjnego" tretu to zobaczycie jaki tam popularnie tak zwany SYF. Gołębie defekują, pierzą się, elewacja się miejscami sypie, kostki miejscami brakuje a przy wejściu od strony... bazę ma lubańskie żulostwo co ukradkiem pociąga piwko a nawet "wino marki wino". Straż Miejska czasem objeżdża a oni "pozdrawiają". Widocznie Pan ze ZGIUK-u tam nie bywa co by sobie buciki nie zafajdać.
hehe
hehe 19.09.2019, 12:46
Chyba łatwiej napisać co jest zrobione na czas, niż wymieniać tysiące rzeczy, których przebudowa/remont jest ciągle opóźniona o miesiące bądź lata.

Pozostałe