Rozmawiali o rondzie na DK30

  • 12.09.2019, 17:27 (aktualizacja 12.09.2019, 18:02)
  • red.
Rozmawiali o rondzie na DK30 Fb. Lubań Razem

Podziel się:

Oceń:

Lubańscy włodarze pochwalili się w mediach społecznościowych spotkaniem z Marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim.

Dziś przy okazji kampanii wyborczej do senatu, którą prowadzi Rafał Ślusarz, senator z ramienia Prawa i Sprawiedliwości lubański magistrat odwiedził Stanisław Karczewski, Marszałek Senatu.

Wizyta Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego oraz senatora Rafała Ślusarza w Lubaniu. W agendzie spotkania między innymi omawialiśmy sprawę budowy rond na DK30 oraz budowy obwodnic Chmielenia i Pasiecznika na wspomnianym trakcie. - czytamy na facebookowym profilu klubu Lubań Razem.

Po przejściu ulicami Lubania goście udali się do sali konferencyjnej w lubańskim trecie, gdzie odbyło się spotkanie z mieszkańcami Lubania i politykami Prawa i Sprawiedliwości.

red.

Zdjęcia (9)

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do wszystkich matołów
Do wszystkich matołów 21.09.2019, 07:35
Zapewne większość elektoratu PiS to nieroby i dziadki kościelne.
Lecicie za 500 jak muchy do gówna tylko zobaczycie przy wzrostach ZUS i płac jak to obiecują będziecie płakać że jest drogo. Pracodawcy już robią kalkulację i informują że podniesiony ZUS plus płace zwiąże się z podniesieniem cen kontrahentom a kontrahenci pójdą kupić tam gdzie taniej, do Czech i innych krajów.
Wtedy będą redukcję, likwidacje zakładów i płacz że jest drogo. A kto się będzie cieszył?
Rząd bo podatek będzie nie od 2500 a od 4000.
A dlaczego rząd nie obniży podatku dochodowego emerytom i pracującym? Bo chce was doić matoły i przyznawać sobie milionowe nagrody. Wtedy gdy będzie kryzys wy będziecie płakać, oni zabezpieczą siebie i swoich bliskich finansowo.
gall
gall 20.09.2019, 22:53
co to ,jakaś kodziarska farma trolii sie w Lubaniu ulokowała?bo nie sądze,żeby nagle wszyscy zdurnieli.
Ewa
Ewa 14.09.2019, 08:57
Panie Burmistrzu Pan jednak jest Pisiorkiem
Mojego glosu juz Pan nie otrzyma.
ZIOMAL
ZIOMAL 14.09.2019, 00:51
Panie Janku W. Niech się Pan nie martwi dla burmistrza szykują stołek w spółce oczyszczania miasta.
??
?? 21.09.2019, 07:20
I zasypią wyrobiska odpadami z Niemiec? Jak w Rębiszowie?
Obiłankenobi
Obiłankenobi 13.09.2019, 21:57
Niestety w przyszłych wyborach mój głos nie pójdzie na Pana Arka,skoro jest tak blisko z pisiorami.
Noooo
Noooo 13.09.2019, 17:19
Przed wyborami to on wam obieca nawet wielopoziomowe rondo z bezpośrednim połączeniem z lotniskiem, które też wam obieca.
??
?? 21.09.2019, 07:21
I telewizory plazmowe 52" dla wszystkich
Pieszy nie wchodzący na pasy bez rozglągnięcia się
Pieszy nie wchodzący na pasy bez rozglągnięcia się 13.09.2019, 17:12
Jaka władza takcy mieszkańcy. I ci i ci po pasach nie umieją chodzić.
Jan w
Jan w 13.09.2019, 16:38
Banda złodziei przyjechała do Lubania. PISIOmarszałek co to w willi w łazienkach mieszka dla idei i burmistrz, który jedzie albo wyjedzie na nastepnych wyborach na taczce . Kadencje Arka S to pasmo porażek zero inwestycji w infrastrukturę tylko klaka PISowatych z czarnymi
Jarosław Kot
Jarosław Kot 16.09.2019, 19:20
tak tak za Tuska to byli sami uczciwi łącznie z nim samym. Już im wtedy nie dużo zostało do sprzedania. A potem wystawili by Polskę na allegro i Niemcy by nas kupili za przysłowiowe Euro.
??
?? 21.09.2019, 07:22
lepiej bliżej niemiec niż ruskich i ceny jak w dyktaturze
500-
500- 20.09.2019, 20:16
Jesli ktos nie popiera pisu, nie znaczy, ze glosował na Po!!!!
Co to juz innych partii nie ma w tym kraju??
Czekaj, pis juz sprzedaje Polske żydom, watykanowi. Ta "sielanka" szybko sie skonczy. pokolenie 500srus, bezideowcy!
Tfu!!
Marek
Marek 13.09.2019, 11:23
Jak przychodzą wybory samorządowe to miłościwie panujący burmistrz Arkadiusz startuje z własnego komitetu, a przecież od lat wiadomo, że to wielki sympatyk Jarosława i PiSu. Może czas się przyznać do swoich preferencji wyborczych Panie Burmistrzu, a nie chować za lokalnym komitetem.
Sławek
Sławek 13.09.2019, 08:33
I tak nie zagłosuję na kato-bolszewików z pis.
Asd
Asd 13.09.2019, 11:19
Nie jesteś sam ja też
Wojtek
Wojtek 12.09.2019, 22:01
Promowanie p.Ślusarza przez nasz magistrat to strzał w kolano. Człowek ten jest silnie związany z Gryfowem i powiatem lwóweckim. Nasze interesy i potrzeby nie zawsze są zbieżne. Brmistrz naszego miasta rezerwuje miejsca parkingowe w centrum dla autokaru PIS,za chwilę stanie tam cysterna wstydu a my bédziemy promować człowieka, który mieszkańców Lubania ma gdzieś.
zulu
zulu 13.09.2019, 13:32
Brak skuteczności w działaniu i powiązanie z lokalnym biznesem to wady panów na zdjęciu.Gdzie sprawy zwykłych ludzi?
T💩
T💩 13.09.2019, 05:21
Rondo przewija się od lat. Miną wybory nie będzie ronda a marszałek zapomni gdzie jest Lubań.
P. Gutek jest związana z jedną z pań z rządu i co zrobiła ta znajomość dla Lubania? Bo ja o niczym nie słyszałem.
Tak samo będzie i tutaj pogada po obiecuje a później głęboko będzie miał, ważne że rząd da milionowe nagrody aby się zabezpieczyć gdy gospodarka klęknie przez karmienie nierobów a ludzie wywiozą ich na taczkach. Tacy ludzie nie mają wstydu, byle by się dostać i nie mówię tu o pisie ale i o po-wcach i ich złotych obietnicach z 2011r zielonej wyspie mniejszym vat itd.
Aaaaaaaaaaaa
Aaaaaaaaaaaa 12.09.2019, 21:48
A czy burmistrz dostał w prezencie ubranie ? Skąd wiedział w jakich przyjedzie gość ??
Wojtek
Wojtek 12.09.2019, 21:25
No proszę i pan burmistrz się znalazł. Od kilku misięcy trudno go szukać w urzędzie czy na imprezach miejskich. A jednak jest i ma się dobrze.
Vvv
Vvv 13.09.2019, 11:21
Wybory się zbliżają trzeba reklamować swoją partię
poli
poli 12.09.2019, 20:49
na zdjeciu marszalek ipieciu cieci calosc wyglada jak by sie zerwali z iprezy alkoholowej
rico
rico 12.09.2019, 20:43
to oszusci co ludziom w glowach mydla za wjazd na rondo dostaniesz 10 zl kpina pisu
Śliczne
Śliczne 12.09.2019, 19:19
"Nasi" dopasowali się krawatami do towarzysza senatora
Tupolew
Tupolew 12.09.2019, 18:20
Nie rondo tylko sygnalizacja świetlna przy wjeździe na DK 30 od strony Kauflandu, a poza tym warto byłoby poruszyć temat zachodniej obwodnicy miasta
Okiennice
Okiennice 12.09.2019, 23:23
Mamy nowego skarbnika , trzeba zapytać jak się prezentuje budrzet . Na poprzednim stanowisku potrafił liczyć z korzyścią dla siebie , teraz może policzy dla miasta
asdasd
asdasd 12.09.2019, 21:42
za cienki bolki na takie obwodnice.

Pozostałe