Skodą uderzył w latarnię

  • 09.09.2019, 11:24 (aktualizacja 09.09.2019, 11:40)
  • red.
Skodą uderzył w latarnię Czytelnicy eLuban.pl/ red.
Podziel się:
Oceń:
Dzisiejszy deszczowy poranek okazał się zmorą kierowców. O 8:22 doszło do kolejnej tego dnia kolizji, tym razem na ul. Armii Krajowej w Lubaniu.

Kierowca Skody jadąc w kierunku centrum miasta na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożną latarnię. Z auta, które zatrzymało się na środku drogi zaczął unosić się dym. Jeszcze przed przyjazdem strażaków ogień w zarodku został ugaszony gaśnicą proszkową. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Niebieski
Niebieski 10.09.2019, 20:09
Heh solidna latrania zawsze sie przeginaja aby wiecej takich latrani bylo xd
Wesmir
Wesmir 10.09.2019, 08:42
Tyle wiecie ile zjecie obrażać anonimowo potrafi każdy , nie było tu żadnej brawury strzeliła opona i stracił panowanie nad pojazdem tyle w temacie .
Zielony
Zielony 09.09.2019, 21:25
Po-cą sie nogi nocą!!! Tytus mistrz kierownicy... Od sie znalazł typ. Patrzcie go ni to zabawny ni to wesoły ale do powiedzenia ma dużo taki Lubański "Kozak" co tylko afery szuka... Jak ta hiena z cmentarna....
Tytus
Tytus 09.09.2019, 18:33
No i po co idiotom dają uprawnienia i samochody? Pierwszy jego deszcz w aucie i jest efekt...
Latarnik
Latarnik 09.09.2019, 15:55
Porządne teraz latarnie stawiają. Skoda solidnie rozpieprzona,a latarnia trzyma pion.
Gosc
Gosc 09.09.2019, 18:58
Ta latarnia starej daty, nie jeden samochód na niej się już zatrzymał. Zobaczymy kiedy naprawą.
Janusz z passata tdi
Janusz z passata tdi 09.09.2019, 11:55
Strasznie rzuca tymi samochodami przy 50km/h
Cezary Cezary
Cezary Cezary 09.09.2019, 12:30
Straszny brak wyobraźni, nie widzieli deszczu kilka miesięcy i już zapomnieli jak się poruszać.
Dlb
Dlb 09.09.2019, 12:27
Może jednak rowerem byłoby lepiej jeździć ale. Prędkością nie za dużą oczywiście
kulorz
kulorz 09.09.2019, 17:25
może wyprzedzał kolarzy jadących parami :-)

Pozostałe