Gminne Biblioteki biorą udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

  • 06.09.2019, 13:51 (aktualizacja 06.09.2019, 14:25)
  • GOKiS Lubań
Gminne Biblioteki biorą udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”

Podziel się:

Oceń:

Przyjdź z dzieckiem do biblioteki w Pisarzowicach, Radogoszczy lub Radostowie i odbierz w prezencie Wyprawkę Czytelniczą w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek”! Projekt obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat)!
W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
 
Jak przystąpić do projektu?

1. Zapisz dziecko do biblioteki, wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą.  W Projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane do Biblioteki,

2. Oddajcie książkę do biblioteki  w terminie i wypożyczcie kolejne. Za każdorazowe odwiedzenie biblioteki zakończone wypożyczeniem co najmniej jednej książki  dziecko otrzyma naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek Twoje dziecko zostanie uhonorowane imiennym dyplomem.
 
3. Kartę biblioteczną może założyć tylko rodzic lub opiekun prawny dziecka ( do założenia karty bibliotecznej niezbędny jest numer pesel dziecka ).Twoja obecność jest konieczna do otrzymania Wyprawki.
 
4. Udział Twojego dziecka w Projekcie jest całkowicie bezpłatny.

więcej informacji w bibliotekach oraz na stronie : 

http://wielki-człowiek.pl/

Serdecznie zapraszamy !


 
GOKiS Lubań

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe