Kolizja między Biedrzychowicami a Gryfowem

  • 01.09.2019, 20:00
  • red.
Kolizja między Biedrzychowicami a Gryfowem

Podziel się:

Oceń:

Kierowca VW na chwilę spojrzał w prawo i w tym czasie nieświadomie zmienił pas ruchu.

Do zderzenia Forda i WV doszło o 18. na jednym z zakrętów na drodze między Biedrzychowicami a Gryfowem Śląskim.

To były ułamki sekund, widziałem jak VW zjeżdża na mój pas ruchu. Uciekłem na pobocze ile się dało, ale z drugiej strony nie było żadnej reakcji – tłumaczył kierowca Forda.

Ostatecznie WV, który całkowicie zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzył w tył Forda spychając go z drogi. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał bowiem autami w sumie podróżowało osiem osób.

Kierowca VW od razu przyznał się do winy, tłumaczył że na chwilę odwrócił wzrok w prawo i to było przyczyną kolizji. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał sprawcę dwoma mandatami na łączną kwotę 650 zł.

Do zdarzenia doszło tuż przy granicy powiatów jako pierwsza na miejsce dojechała OSP z Gryfowa Śląskiego. Kiedy okazało się, że do zdarzenia doszło na terenie powiatu lubańskiego przekazano informację do stanowiska kierowania PSP w Lubaniu, którego dyżurny zadysponował na miejsce 2 x JGR PSP oraz OSP Leśna.

red.

Zdjęcia (6)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jozef
Jozef 02.09.2019, 07:13
Wrota policji stoja przed Toba otworem. Skoro za malo policji to ichh wspomoz. Teraz wszedzie jest za malo pracowników....
Kazdy z kierowcow sie zagapil badz sie zagapi, niestety tak tl wyglada, ale nazywanie kogos swieta krowa jest najzwyczajniejw swiecie... Głupie
Ted
Ted 01.09.2019, 22:15
Zdecydowanie za mało Policji i za małe mandaty.650zl to śmiech!!!Więcej nieoznakowanych aut policja powinna mieć i powinni leczyć tych wszystkich idiotów za kierownicą!
Kierowca
Kierowca 03.09.2019, 10:18
Tak zamalo policji może jest tylko trzeba brać pod uwagę ze to policja łamie najbardziej przepisy ruchu drogowego i ich wszyscy znajomi . Bo jak ich patrol policji zatrzyma to zaraz dzwoni do znajomego policjanta i sprawa załatwiona . Kierowca jedzie dalej i bez mandatu
Dlb
Dlb 01.09.2019, 20:35
Jeżdżą jak święte krowy

Pozostałe