Gmina Lubań. Dziś sesja skargowa

  • 28.08.2019, 11:00 (aktualizacja 28.08.2019, 11:16)
  • red.
Gmina Lubań. Dziś sesja skargowa Archiwum eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Zapraszamy do śledzenia na żywo obrad XV sesji Rady Gminy Lubań. Tak jak zapowiadaliśmy dzisiejszy porządek obrad zdominowały skargi.

Transmisja z sesji rozpocznie się o godzinie 16. i będzie dostępna pod TYM linkiem. Poniżej prezentujemy planowany porządek obrad.


red.

Zdjęcia (2)

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hera
Hera 30.08.2019, 17:24
Emerytow wyeksploatowanych wiekowo trzeba odsunac od wladzy , bo ich pomysly sypia sie jak oni sami . Najlepszym przykladem jest nasz prezes Jaroslaw . Ten dopiero zrobił sobie z Polski prywatny folwark .i robi wszystko to , co urodzi sie w jego chorej głowie ! Na emeryture p. Wojcie i odpoczywac pod grusza na dowolnie wybranym boku ! Czego z calego serca zycze, bo zdrowie jest najwazniejsze .
Mietek
Mietek 03.09.2019, 08:55
Emeryci w swojej misji mają " co by tu zrobić, żeby nic nie robić", a kosić kasę.
Pl
Pl 30.08.2019, 11:47
Dlaczego wójt kłamał o Wojewodzie i mówi że nie wie co pisze podczas sesji należy wystąpić pisemnie o wyjaśnienie tych kłamstw
Wyrazy wspolczucia
Wyrazy wspolczucia 30.08.2019, 16:29
Widze ze radny a.u. bedzie mial pracowity weekend. Pewnie niedlugo kolejnych 27 skarg, zapytan itp. zlozy do gminy. Moze jakis konkurs na "najaktywniejszego" radnego ktos oglosi??????
Mietek
Mietek 03.09.2019, 08:52
Wójt nie otrzymał od Radnych wotum zaufania, dlatego radni muszą poprzez pytania realizować funkcję kontrolną Rady gminy nad wójtem we wzmożony sposób.
Pl
Pl 01.09.2019, 15:38
Ma rację krętactwa należy ujawniać
Aneta
Aneta 30.08.2019, 23:47
Takie jego prawo. Wójtowi nie wygodnie jest odpowiadać, bo już wyszły kłamstwa. Dobrze, że pyta. Porusza ważne tematy, jak szatnia w Kościelnikach, sala w Radostowie, wszystkie inwestycje, pozyskiwanie środków, itp.
KM
KM 30.08.2019, 20:38
Nic dziwnego jak pyta to nieodpowiada wiec należy pisać zresztą tak wymagała pani sekretarz na papierze gorzej kłamać
Zdruzgotany i zakłopotany
Zdruzgotany i zakłopotany 29.08.2019, 22:34
Mam pytanie? Czy wie ktoś moze kiedy przyjmuje burmistrz lesnej w sprawie skarg? Na stronie urzedu nie znalazlem zadnych imformacji i martwie sie czy w ogole przyjmuje mieszkańców?
Zenon
Zenon 31.08.2019, 10:57
Chyba trzeba bedzie skarge na burmistrza surmacza zlozyc jak takich informacji nie ma, no chyba ze jego pracownica au szybciutko przygotuje wymagane info i w koncu za robote tam sie wezmie bo chyba w godzinach pracy wiele pism do urzedu gminy luban rzezbi. A tak na marginesie czy gmina lesna pod rzadami burmistrza laptopa wogole funkcjonuje? Bo slabiutko z praca, czerwone portki na tylku i nos w laptopie i tak sie rzadzi
Totalne zaklamanie
Totalne zaklamanie 30.08.2019, 16:35
Jest taki specjalista od pisania skarg w tym temacie.. szkoda tylko ze nie widzi sie swojego podworka i nie robi sie na nim porzadku. No ale niestety pani a.u. bardzo sie interesuje wojtem. Jakos nikt z mieszkancow nie ma problemu zeby z wojtem porozmawiac w urzedzie bez potrzeby wczesniejszego zapisywania. Moze teraz przyjrzy sie pracy becnego pracodawcy w lesnej.
Podpis a podpis?
Podpis a podpis? 31.08.2019, 11:01
Czy mi sie wydaje czy roznie wygladaja podpisy pana radnego usyka na skargach i zapytaniach? Hmmm .... co niektore z podpisow czyjs mi przypominaja
Pll
Pll 01.09.2019, 11:11
Myśl przewodnia zaklamanego człowieka frustracja całkowita
Aneta
Aneta 30.08.2019, 23:34
Nie zmieniaj tematu. Interesuj się swoją gminą. Może powiesz jaki jest stopień realizacji inwestycji -0%. Zapraszam do lektury przedłożonej przez wójta informacji z wykonania budżetu za I półrocze. W BIP - zarządzenia wójta.
Aneta
Aneta 29.08.2019, 21:53
Ci źli radni podczas ostatniej sesji dołożyli sporo kasy na wykonanie dwóch dróg w Uniegoszczy- ul. Żwirowa, Za Torem. Dali kasę na dowóz uczniów do szkół. Nie zgodzili się jedynie na remont starego autobusu. Ponownie przeznaczyli pieniądze na zakup autobusu. Nie przeznaczyli piniędzy na drogę w Uniegoszczy, której formalnie nie ma. Na poprzedniej sesji zabezpieczyli środki na niezbędną dokumentację, aby można ją było wykonać zgodnie z prawem. Która z tych zmian jest zła?
Stop klamstwom
Stop klamstwom 30.08.2019, 16:42
Prosze napisac ile srodkow i na jaka dokumebtacje zabezpieczyli środki. Jestem zainteresowany kupnem dzialki w tym rejonie ale z tego co slyszalem na komisji i sesji to wykonanie tej drogi nie jest ujete w budzecie. Dlaczego takie kłamstwa ktos pisze. Nawet projektu nie mozna zrobic bo radni zlotowki nie zaplanowali. A poxniej znowu wojt bedzie winny ze drogi bie robi.
Mieszkanka Gminy
Mieszkanka Gminy 30.08.2019, 08:20
Łaski nie zrobili, bo poprzednio zabezpieczone kwoty to zaledwie 1/3 potrzebnych pieniędzy na wykonanie tych dróg. Więc to raczej nie ich „dobre serce”. Zresztą na ostatniej sesji pokazali co potrafią, wybiórcze czytanie treści skarg, bo nie daj Boże ludzie się dowiedzą, że wcale nie są tacy kryształowo czyści na jakich się kreują. Obłuda, kłamstwa, chamstwo niektórych radnych, łapanie za słówka i wybiórcze przedstawianie faktów... tak was widzą mieszkańcy Gminy!!!
Aneta
Aneta 30.08.2019, 23:39
Zabezpieczyli środki na zmianę klasyfikacji gruntu. Od tego trzeba zacząć. Jak to będzie wykonane to wówczas będzie można myśleć o dokumentacji projektowej. Niewiadomo kiedy ta procedura się skończy i z jakim skutkiem.
Droga Uniegoszcz
Droga Uniegoszcz 01.09.2019, 12:49
Ale kręcisz Aneta, no ale to żadna nowość taki juz twoj podly charakter, wskaż gdzie zabezpieczyli srodki na zmianę klasyfikacji gruntow????? Gdzie???? KŁAMSTWO I OBŁUDA. Środki na ten cel gmina posiada, bo to jedyne 2 000 zł i zmiana klasyfikacji gruntu dotyczy części terenu gdzie na razie nie ma sprzedaży, natmiast problem ktory gmina ma na dzień dzisiejszy dotyczy tej czesci terenu gdzie dzialki zostały sprzedane i pozostaly jeszcze chyba 2 albo 3 do sprzedania i przez upór niedouczonych a sterowanych radnych problem nadal jest! Teren w tej częsci nie wymaga wyłączenia a potrzebna jest kasa na sporządzenie projektu budowlanego i wykonanie utwardzenia. Na ten cel radni z opozycji srodkow nie przeznaczyli a najwecej ma do 'powiedzenia' usyk...banda wa...... i deb.... . Dziwię się radnemu K.Miazga, ktory wybrany przez swoją społeczność w Uniegoszczy siedzi cicho jak mysz pod miotłą - to jest chore, glosuje jak a.u. chce, wydawał się facetem z jaj... , niestety kolejna kukła
Pl
Pl 01.09.2019, 15:37
Wymaga pozwolenia, ale po co tłumaczyć jk to nierozumie ty jesteś debi..
bleble
bleble 02.09.2019, 21:01
Nie wymaga. Proponuje obejrzeć z 24 lipca komisje Pani Grażyna o tym mówi. Trudne słowa dla radnych nie zrozumieli i dlatego teraz jest taki cyrk.
Pl
Pl 30.08.2019, 11:31
Wybiórczo to ty rozumiesz niestety a może aż tyle
rodzic
rodzic 30.08.2019, 08:06
Dali kasę na dowozy? Nie dali zapisali tylko nie tam gdzie trzeba.Zawinił biegły księgowy radnych?
Aneta
Aneta 30.08.2019, 23:41
Wyraźnie zaznaczyli na jaki cel dają pieniądze. Poczekaj na ocenę rio.
Pl
Pl 30.08.2019, 11:55
Finansowe ruchy w działach oceniła RIO .Skutek brak absolutorium i zawiadomienie czekamy i popiszemy
Zdruzgotany
Zdruzgotany 30.08.2019, 07:28
Jakie środki zabezpieczyli na niezbędną dokumentację na drogę w Uniegoszczy???? Żadnych środków nie zabezpieczyli i w tym jest problem!!! Dlatego na dzień dzisiejszy wójt nie może zlecić opracowania projektu budowlanego na wykonanie części drogi w obszarze gdzie pojawił się problem i gdzie nie jest wymagane odrolnienie bo grunt jest klasy IVa. Bzdury Pani pisze tylko po to aby zamieszanie zrobić - bo tak działacie, mieszacie i wywracacie wszystko do góry nogami. I to jest dla dobra gminy??? Cel 8 sterowanej przez wiadomo kogo to niszczenie wójta...kosztem gminy lubań! To Wójt w swoim projekccie uchwały dolożył sporo kasy na wykonanie 2 dróg w Uniegoszczy, dał kasę na dowóz dzieci i inne.... a 8 wspaniałych co zrobiło? Zamieszało i wywróciło projekt wójta do góry nogami... radny zioła "przygotował" wniosek a cała reszta ekipy rączki w górę ... co niestety zadziała na szkodę gminy... cdn.
My
My 30.08.2019, 11:39
Wymagane jest pozwolenie na komisji hercun dopiero sprawdził i potwierdziły zapomniał powiedzieć na sesji o braku wiedzy w temacie gdzie był 8 lat.
J....
J.... 29.08.2019, 17:35
Słuchałam Radia Wrocław i czytałam opis tej audycji - osoba, która pierwszy raz brała udział w tym wczorajszym przedstawieniu od razu wyrobiła sobie zdanie na postępowanie radnych. AU skończ już to przedstawienie. Nie udawaj, że zależy ci na gminie - zawsze dbałaś o siebie i swoich przyd.....ów. Sama sobie przyznawałaś nagrody( może to nie prawda?). Najlepiej się czułaś na imprezach na których to razem z córeczkami nie wiedziałaś kiedy skończyć. A potem kazałaś się odwozić służbowym samochodem do domu. Czy to nie prawda? Inni to pamiętają. Ja też.
Aneta
Aneta 29.08.2019, 21:40
Napisz o tym jak Hercunia służbowa taksówka wozi do domu lub do pracy. Jak rozwalił nowy samochód służbowy. Jak rodzinka się bawi na imprezach. Czy to nie prawda? Ja też pamiętam.
Porażona
Porażona 29.08.2019, 14:45
Państwo Radni jak startowaliście w wyborach to wiedzieliście na co się piszecie - że reprezentujecie mieszkańców, że macie dbać o ich interesy i że to poważne i odpowiedzialne zadanie, a Wy zachowujecie się jak ubezwłasnowolnieni albo głupi - przepychanki obrażanki, jak w przedszkolu!!! Do roboty i nauki, bo nawet podstawowej wiedzy o działaniu gminy i rady nie macie - masakra i żenada. Trochę chyba zapomnieliście, że na ulicy i w sklepie spotkacie swoich wyborców - i co nie będzie wam wstyd?Bo mnie jest za was wstyd, ani wiedzy, ani kultury, ani argumentów
Aneta
Aneta 29.08.2019, 21:45
Dbają bardzo dobrze. I widzą, że pieniądze w budżecie radni dali na inwestycje, a wójt ich nie realizuje. Przykład szatni w Kościelnikach Dolnych, sala gimnastyczns w Radostowie, warunki p.poż. w przedszkolu w Pisarzowicach, szambo w szkole w Pisarzowicach, oświetlenie drogowe, wodociąd w Nawojowie Śląskim, itd.
Mieszkanka Gminy
Mieszkanka Gminy 30.08.2019, 09:57
W ogóle nie dbają o dobro Gminy ! Pod przykrywką „dobra mieszkańców” walczycie o koryto! Jeśli ktoś powie o was prawdę to wylewacie swoje gorzkie żale na tym waszym śmiesznym, pełnym fałszu i wybiórczych informacji profilu na Facebooku. Wstyd!!! Kłamstwa, kłótnie, chamstwo, brak podstawowej wiedzy, buta i pycha!!! Tak was widzą mieszkańcy Gminy, którzy na was głosowali a teraz żałują!
Olo
Olo 30.08.2019, 16:37
Pięknie córeczki tatusia
Obserwator
Obserwator 29.08.2019, 14:06
Gdzie dwoch bije sie tam trzeci korzysta ! Teraz to sia la ,la la la la zabawa trwa ! Po co nam wszystko jak wystarczy klepisko a w zamian zagra nam DISCO .(za gruba forse ) Z tym wojtem nie dogonimy Europy ! Ps . pani Dyrektor GOKiS ,ktory zespol DISCO jeszcze w tym roku zostanie sowicie wynagrodzony za swoj marny talent ? Nie szkoda wam pieniedzy na takie bzdety ?
Pan Wesoły Miś
Pan Wesoły Miś 29.08.2019, 10:19
Szanowni Mieszkańcy Gminy Lubań.
Proponuję abyśmy doprowadzili do pozbawienia świadczeń pobieranych przez wszystkich radnych z przewodniczącą radzie gminy Teresą T. na czele. Pieniądze pobrane dotychczas, powinny zostać zwrócone z odsetkami. Cel przeznaczenia dowolny, np. na miejsce do ćwiczeń dla młodzieży z Radostowa. Destrukcyjne funkcjonowanie radnych wymaga wyłonienia osoby winnej całemu zamieszaniu i jej osądzenia. Wyrok powinien wymierny do nieosiągniętych korzyści przez Gminę w okresie blokowania jej przez obecną radę. Obecna rada do dzisiaj udowodniła, że jej celem nie jest realizacja zadań i oczekiwań powierzonych przez wyborców. Rada od początku realizuje zawistną i bezwzględna walkę o stołek dla osoby, która wybory przegrała. Rada nie jest od tego. Zatem jak na wstępie, doprowadźmy do oddania pieniędzy, które tym osobą się nie należą.
Aneta
Aneta 29.08.2019, 21:59
Pieniądze oddać powinni radni, którzy co sesję wychodzą w czasie obrad. Pan Klimczyk podczas oststniej sesji podpisał listę i za chwilę wyszedł. 200 zł wpadło. Są tacy co przychodzą a w momencie podpisywania listy obecności już twierdzą, że wychodzą, bo kasa już wpłynie. Faktycznie należy rozliczyć tych radnych za pobrane diety.
Kazik
Kazik 30.08.2019, 00:09
Jak ogladalem sesje to jest radny podpisze liste i zaraz sie obraza i wychodzi ostatnio go nie bylo
Olo
Olo 30.08.2019, 16:40
Za mało dostał i jeszcze nic nie rozumie
My
My 29.08.2019, 11:32
Osoba wina destrukcji skompromitowala się wczoraj całkowicie
Kolo
Kolo 29.08.2019, 10:03
Panie Wojcie osiągną Pan kres kompromitacji wypowiedzią o skardze i Wojewodzie czlowiek z odrobiną honoru i godności wiedział by co ma zrobic.Niestety bardziej odpowiada przysłowie pluj s.... w oczy to powie że deszcz pada
mieszkaniec gminy
mieszkaniec gminy 29.08.2019, 10:02
Po obejrzeniu wczorajszej sesji można tylko jedno stwierdzić - to co nie wygodne dla opozycji to nie można upublicznić ( mówię tu o nie odczytaniu treści skarg oraz petycji złożonej przez mieszkańca gminy) - widać było, że nie chcą odczytania, bo mieszkańcy poznali by prawdę. Pani ps K.. Pawłowicz (MJ) potrafi tylko odczytać to co napisze guru udając bardzo "mądrą". Tą mściwością daleko nie zajdziecie. Wcześniej czy później traficie do .........- tylko nie wiem czy będzie w stanie wam ktoś pomóc?
Aneta
Aneta 29.08.2019, 22:05
Wszystkie skargi są upublicznione na bip. Po co czytać kilkanaście stron skargi wójta, która nie podlega rozpatrzeniu radzie. Skargi, która sié ośmieszył składając do wojewody. Nawet nie wie, że takiej skargi się nie rozpatruje. Podstawy kodeksu postępowania administracyjnego.
Sceptyczny
Sceptyczny 29.08.2019, 14:03
A jak wczoraj mówiła ze postepuje zgodnie ze swoim sumieniem. Gratuluję takiego sumienia. I się nie dziwię, że radny Kaleta nie jest w stanie z nią współpracować, bo niby jak, skoro woli wspolpracy nie ma? Radna Trefler, bo na przewodnicząca to sie kompletnie nie nadaje, powinna złożyć mandat. Radna Jańczak to samo. Też jestem za tym, żeby oddali diety. Z publicznych pieniedzy serwują ludziom pośmiewisko zamiast obrad. Mam płacić za ich klotnie? Może radni, ktorych ta Trefler do glosu nie dopuszcza albo przerywa, podjęliby w tej sprawie kroki prawne? Trefler prowadźi te sesje tak nieudolnie, że gorzej być nie może. A najlepsze są te glosowania. Jak tylko nie wie, co zrobić, zaraz każe głosować. Czy trzeba, czy nie. Brak decyzyjności. O przepraszam, za wyjątkiem niegrzecznych odzywek do wójta i radnych. Wszystko niepotrzebnie przedłuża, robi chaos i zamieszanie. A te porządki obrad... A mówi tak niewyraźnie, że najprawdopodobniej potrzebny jej specjalista od tego. Wczoraj siedzą, wachlują się, przerwa jedna druga, czas leci. Żadnej konstruktywnej pracy...
My
My 29.08.2019, 18:06
Zabłysnąć tak jak ty to jest sztuka o zasadach prowadzenia obrad uczył cię Marian K. Podobną wiedzę widzę.
###
### 29.08.2019, 17:42
A jak była Przewodnicząca w tamtej kadencji z wójtem to umiała prowadzić sesję, a teraz jak jest po przeciwnej stronie to nie umie. Pomyśl Sceptyczny co piszesz.
Ola
Ola 29.08.2019, 16:58
No z tym Panem Kaleta na super radnego to hit tygodnia ba miesiaca to dopiero smiech na sali
JA
JA 29.08.2019, 12:19

Jesteś bardzo nie doinformowany.Wszystkie projekty uchwał i uzasadnienia przygotowuje Biuro Rady Gminy.Treści skarg, petycji są niezwłocznie umieszczane na BIP . Miłej lektury
Wyborca
Wyborca 29.08.2019, 09:41
Pan wójt składając skargę na Komisje Rewizyjną złożył skargę sam na siebie, gdyż na sesji wykazano, że działania wójta były pozaprawne a Wójt cały czas kręci i przy pomocy środków masowego przekazu wprowadza opinię publiczną w błąd. Działania wójta zdemaskowano.
Sierotka Małgosia czy Marysia?
Sierotka Małgosia czy Marysia? 29.08.2019, 19:18
Kręci komisja i radni z opozycji, odnieśli się jedynie do kilku drobnych zarzutów, lanie wody i bzdury, a poważniejsze zarzuty, których jest mnóstwo pozostawili bez odzewu. I swoje mizerne stanowisko odczytali, bo bylo to wygodne dla 8 kukiełek, natomiast przed odczytaniem innych dokumentów bronili się rękami jak cholera. Kpina i parodia. A przede wszystkim gra jednej nawiedzonej aktoreczki, ciekawe jaki ten spektakl będzie mieć zakończenie...🤩 może będzie o was głośno 🤣😂🤣
Aneta
Aneta 29.08.2019, 22:12
Pokazali jak wójt działa niezgodnie z prawem. Odnieśli się do zarzutów Wójta. Nikt z radnych nie pidjął nawet próby polemiki. Wójt również zamilkł. Z faktami trudno dyskutować.
Sierotka Marysia
Sierotka Marysia 29.08.2019, 23:36
Nie bądź śmieszna kobieto, do niewygodnych faktów to komisji trudno było się odnieść, brak obietywizmu i manipulacje faktami, ot takie działania aby cel osiągnąć. Amen
Pl
Pl 28.08.2019, 23:37
Zachowanie radnego Klimczyka nie do pobicia
Rom.
Rom. 28.08.2019, 23:22
Panie wojce do godziny 18 miałem jeszcze obiekcje, teraz wiem napewno.Kłamstwo na kłamstwie przekazuje pan na sesji i komisjach.Pewnie ciężko spojrzeć w lustro żeby nie zygn..
$$$
$$$ 28.08.2019, 22:19
W tej Gminie ,nie da sie ukryc "pracuja", same leniuchy,! Pani z GOKiS -niesympatyczna ,wiecznie nadeta ,konfliktowa a pan Wojt podzielił mieszkancow Gminy jak Jarosław Polakow ! Takim wieeeeeeeeeeeelkim figura nikt nie podskoczy ,bynajmiej tak mysla !
Wrocław
Wrocław 28.08.2019, 21:49
Proszę Państwa ! Nie jestem mieszkańcem gminy Lubań !Z moich obserwacji wynika jasno. Pani U.przegrała wybory ! Tun ie chodzi o władzę ani pieniądze czy dobro Gminy ! tu chodzi o Z E M S T Ę ! Pani U pochodzi z Radostowa o większość mieszkańców tej miejscowości ma korzenie bałkańskie / serbskie/a u nich do 10 pokolenia liczy się zemsta!Jak by mogli wykopali by karabiny i długue nożę i rżnęli by przeciwników.Trzeba przełknąć gorzką pigułkę i dać sobie luzu Pan iU.Trzeba czekać do następnych wyborów.Ciekawą rzeczą jest to,że Panu U. przegrała w Radostowie !Pani U.może Pani wzięła się za zdrowy tryb życia ,dietę i odchudzanie ,bo te stresy Panią wykończą ! no i Ta Z E M S T A ! KOSA menesa !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 29.08.2019, 13:20
Ty czlowieku sie ogarnij jak masz cos do Pani U to jej powiec a nie wciagasz w to mieszkanicow i robisz z nich potworow to co piszesz jest wstretne i obrzydliwe
My
My 28.08.2019, 23:33
Zobacz wyniki w Radostowie trollu zdrowie również szwankuje szczególnie brak 5 klepki
Z
Z 28.08.2019, 22:54
ZOO ma gadające małpy
Aneta
Aneta 28.08.2019, 22:48
Wybory zdecydowanie wygrała, a do Radostowa się wprowadziła. Nie wiesz a piszesz. Tylko nie potrzebnie obraziłeś mieszkańców Radostowa. Nie jesteś z gminy a ferment siejesz. To od kiedy Henryków nie należy do gminy?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 28.08.2019, 22:40
Prosze nie obrazac mieszkańcow Radostowa robic z nas bandytow jak masz cos do pani A to jej powiec a od nas wara
Stiwen
Stiwen 29.08.2019, 00:27
Chyba powiedz..
Też nie mieszkaniec gminy
Też nie mieszkaniec gminy 28.08.2019, 22:31
Brawo.
Też nie mieszkaniec gminy
Też nie mieszkaniec gminy 28.08.2019, 23:02
miało być do komentarza Wrocław. :)
Radostowiak
Radostowiak 28.08.2019, 22:20
Czas odwiedzić lekarza człowieku
gość
gość 28.08.2019, 22:11
Prawa, zemsta do dziesiątego pokolenia
Gminniak
Gminniak 28.08.2019, 21:46
Ja sam osobiściem to sondzem i uważam że pani jańczyk powinna w na koscielnikach witacze postawić. Jak każda porzondna osada ma. Ale taki witacz musi być lokalny nie jak dla jakiś wrocławiuw czy poznaniuw. Ja to myślę sobie że tam powinien stać indor. Ale taki wielki czerwony, bo koscielnik to w sumie najbardziej moim zdaniem z tego zażartego indora słynie.
Pl
Pl 28.08.2019, 22:58
Posiadacie lepszego kandydata, który lubi czerwone gacie i lubi kuku
Zdecydowanie na tak
Zdecydowanie na tak 28.08.2019, 19:31
Trzydzieści lat mieszkam w tej Gminie i jeszcze takich cyrków nie widziałem. Pan Wójt był dobrym włodarzem. Nikt nie narzekał na Gminę, Gopsy, Każda szkoła działa bez zarzutu. Wszystkie jednostki samorządu są w właściwie zarządzane. Należy pamiętać, ile dobrego ten człowiek zrobił.
Pl
Pl 28.08.2019, 23:00
A ile złego
Sluchacz
Sluchacz 28.08.2019, 22:57
A to juz zart jaka szkola dzieci cwicza po krzakach rodzice prosza o sale od lat to prawda ze sesja cyrk np dzis pan radny sportowiec to przeszedl sam siebie zabraniac sportu dziecom a taki sportowiec a czemu nie broni dzieci zRadostowa zeby mnialy gdzie cwiczyc a młodziesz z Koscielnika zeby mnialy gdzies sie przebrac to jest żachowanie sportowca brak honoru ten pan ma ani ambicji wstyd a pan drugi radny przeprosin czeka zamiast spierac kolezanke ze swojej miejscowosci zeby było dobrze fajnie to on przeciw czy to nie kabaret
My
My 29.08.2019, 08:26
Pan Klimczyk okazl całkowity brak wiedzy podstawowej w działaniu rady teraz wiadomo dlaczego nie poparł klubu w swojej miejscowości
Wy
Wy 29.08.2019, 17:47
A Pani Chomicz to co? Ale to nowa radna i można wybaczyć. Pan Klimczyk nie wyedukował jej?
zdecydowanie na NIE
zdecydowanie na NIE 28.08.2019, 21:24
Dobry kawał ha ha ha, wójcie karma wraca i do Pana też wróci. Jak nie będziesz piastował już swojego stanowiska to zobaczysz jak cie ludzie "kochali". Myślisz że dzisiaj chłopi to ciemnogród?
RGD
RGD 28.08.2019, 22:38
Ci ludzie juz dawno powinni zejsc ze sceny .Po hucznych balangach z udzialem disco polo pozostaje tylko kac a Gmina jak sie sypala tak nadal sie sypie !
ja
ja 28.08.2019, 19:15
O i Pan Zjawin jest. Ma w tym swój cel. Zbychu gdzie twój kręgosłup?
Ola
Ola 28.08.2019, 23:04
Wyprostuje jak dojdzie do korytka caly czas ma chrapke ponoc żastepcom ma zostac przed laty posmakowal było dobre to i żal
Obserwator
Obserwator 03.09.2019, 17:55
Dyrektorem GOKIS ! Bo tam jest słabe ogniwo , łatwe do usuniecia .
Mieszkaniec 1
Mieszkaniec 1 28.08.2019, 18:28
Dlaczego wójt gminy nie chce współpracować z radnymi?Może powinien zapoznać się z kompetencjami nowej rady,bo trochę się zmieniło w porównaniu z poprzednimi latami(może tu tkwi problem).Więcej szacunku dla innych !
do mieszkanca
do mieszkanca 29.08.2019, 17:38
z jakimi nowymi radnymi to jedna i ta sama klika od paru lat ..
Aneta
Aneta 29.08.2019, 22:16
Jest paru nowych.
Pl
Pl 28.08.2019, 23:05
Dla niego zrozumienie to kosmiczna magia
PWM
PWM 28.08.2019, 18:25
Ja p______Ę. Czym oni się tam zajmują.
PGR na kółkach z odwróconym resorem.

Pozostałe