×

Kulinarne warsztaty

  • 22.08.2019, 12:51
  • OWD
Kulinarne warsztaty OWD
Podziel się:
Oceń:
Dzieci uczęszczające do świetlicy przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu wzięły udział w warsztatach kulinarnych w restauracji „Babie Lato”.

Dzieci poznały tajniki przyrządzania drożdżowego ciasta na pizzę i samodzielnie formowały okrągłe placki. Wielką radość sprawiło samodzielne skomponowanie pizzy, którą po upieczeniu „młodzi mistrzowie pizzy” zjedli ze smakiem. Pysznym dodatkiem był samodzielnie wyciśnięty sok ze świeżych owoców. Warsztaty kulinarne były wspaniałą, smakowitą, przygodą.

OWD

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MłotemCzarnaHołotę!
MłotemCzarnaHołotę! 26.08.2019, 21:01
Wszystkim mającym dylematy natury religijnej, łącznie z trawieniem konsekrowanego wafelka (jak wiadomo "...duch chadza" więc i pewnie wychodzi "kędy chce" więc nie tylko zwieraczy wierzący pilnować raczy!) zalecam: 1 - spojrzeć w kalendarz, 2 - pójść do czytelni lub uruchomić Internet, 3 - udać się na plebanię i odzyskać zatrzaśnięty tam w sejfie szamana czyli księdza dobrozłodzieja Rozum oraz przyrodzoną każdej istocie ludzkiej Wolną od Dogmy Wolę, 4 - jak najszybciej odzyskany Rozum oraz Wolną od Dogmy Wolę uruchomić i zacząć się nim a nie ślepą i naiwną wiarą jak najszybciej posługiwać - teraz, zawsze, i na wieki wieków amen!
Bogu-sława
Bogu-sława 22.08.2019, 22:18
Zaproście na te warsztaty księdza i niech wyjaśni czyli wyjawi - jak wie -w jakiej formie organizm wydala po strawieniu opłatek zwany hostią?
MłotemCzarnąHołotę!
MłotemCzarnąHołotę! 23.08.2019, 18:40
A po co? Niech to będzie - oprócz naczelnej Wielkiej Tajemnicy Wiary: "złoto, ojro i dolary" - kolejna Wielka Tajemnica Wiary. Wiara bez choćby jednej Wielkiej Tajemnicy to zwykłe kuglarstwo, striptiz dla ubogich i prymitywna ściema ponad którą już większej ściemy nigdzie nie ma...
tola
tola 23.08.2019, 08:35
A nie można po prostu pochwalić za inicjatywę organizatorów, a dzieci za udział?
Sława-bogu
Sława-bogu 23.08.2019, 10:34
Oczywiście chwała wielka! Można też i księdza objąć chwalebnie - ale jak pojaśni...
tola
tola 23.08.2019, 22:06
Księdza chwal w innym miejscu, skoro masz taką potrzebę. Artykuł jest o dzieciach, nie plebanii.
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 24.08.2019, 13:21
Przede wszystkim o kulinariach - a trawienie jest ściśle z tym związane - szczególnie łykanie wafelka w procesie tegoż trawienia i wydalania do tematu należy.
MłotemCzarnąHołotę!
MłotemCzarnąHołotę! 24.08.2019, 17:44
Czy "ciało" zaklęte w wafelek przez katoszamana ulega - czy nie ulega strawieniu a zatem, co jest tego nieubłaganą konsekwencją, odprowadzeniu resztek do anału a potem - pod niewymowną tej ingrediencji postacią do kanału gdzie sakralizowana resztówka spotkać się przecież może/nasiąknąć o dobry panie boże!! z odrażającymi popłuczynami-socjalno-dbytowymi wydalinami ogólnie znanymi jako ściek LGBTQ, ateistów, aborcjonistów, użytkowników kondomów, z moczem narkomanów pełnym resztek rostomaitych prochów czy też z exkrementami innych równie Pam Buckowi ob'żydliwych religijnych odszczepieńco-anarchistów? Jeśli jakiś tu obecny a kompetentny (innych nie znam...) Xiądz lub inna dietetyczka-katoliczka wie coś w w/w temacie proszony jest o danie głosu, wszak nie o zwykły wafelek przaśny tu chodzi ale o Rzeczy Wielkie a Zbawiennicze wiekuistości samej tyczące!
Tell_Wilhelm
Tell_Wilhelm 27.08.2019, 18:02
Z tego też powodu wszelkie religijne szamaństwa to domena intelektualnych idiotów.

Pozostałe