×

Leśna. Piotr Dudziński zrezygnował z pełnienia funkcji radnego

  • 20.08.2019, 19:27 (aktualizacja 20.08.2019, 19:37)
  • red.
Leśna. Piotr Dudziński zrezygnował z pełnienia funkcji radnego
Podziel się:
Oceń:
Od kilku dni w Leśnej mówi się, że Piotr Dudziński, radny z Miłoszowa zrzekł się mandatu. O przyczynny tej decyzji zapytaliśmy u źródła.

Piotr Dudziński swoją decyzję potwierdził dokumentem złożonym w biurze Rady Miasta i Gminy Leśna 12 sierpnia 2019 roku. Decyzja ta dla wielu była sporym zaskoczeniem, radny z Miłoszowa w ubiegłej kadencji zyskał miano człowieka pracowitego i w pełni oddanego lokalnej społeczności. W ostatnich wyborach opinia ta przełożyła się na bardzo dobry wynik wyborczy, spośród całej rady to jego obdarzono największym zaufaniem, w swoim okręgu zyskał 221 głosów, co przełożyło się na najwyższe, bo aż 78% poparcie.

O przyczyny rezygnacji zapytaliśmy u źródła.

W ostatnim czasie zmieniła się moja sytuacja rodzinna i zawodowa. Jeżeli w ciągu ubiegłych czterech lat mogłem w 100% zaangażować się, aby zrobić wszystko dla mojej miejscowości, teraz takiej możliwości już nie mam. Ciężko było podjąć tą decyzję, ale uważam, że powinien na moje miejsce przyjść ktoś, kto będzie w stanie dać z siebie wszystko dla Miłoszowa. Uważam, że jeżeli nie mogę być na wszystkich komisjach i sesjach rady w tym nadzwyczajnych, to taki radny jest niepotrzebny. - powiedział nam w rozmowie telefonicznej Piotr Dudziński.

Zapytaliśmy też o plotkę, jakoby jego rezygnacja była spowodowana brakiem realizacji jego wniosków i problemów na linii radny – burmistrz. Piotr Dudziński zaprzeczył i podtrzymał przedstawione wcześniej stanowisko.

red.

Komentarze (38)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miłoszów
Miłoszów 26.08.2019, 09:40
Dla nas mieszkańców Piotrek przez ostatnie 4 lata wraz z Panią Sołtys zrobili bardzo dużo jesteśmy dumni że mieliśmy takiego radnego. Szanujmy jego decyzję
Heniek
Heniek 25.08.2019, 17:28
Wykopać władze i znów będziemy mieli normalną gminę
Ilona
Ilona 25.08.2019, 15:25
Mogl brac pieniadze jeszcze przez 4lata honor i szacunek dziekujemy za kupe roboty byl tam gdzie ludzie go potrzebowali
lo
lo 25.08.2019, 11:35
lewica rządzi no i skutki widać
Mariola
Mariola 24.08.2019, 21:20
Padlo pytanie co Piotr zrobil dla mieszkanców?Widze ze pan ciekawski nie interesowal sie zyciem mieszkancow Miloszowa. Piotr byl wszedzie i pomagal wszystkim nawet w prostych sprawach.To za jego czasow tereny w Miloszowie ktore byly zarosniete zmienily swoje oblicze (np pomnik przy sklepie to on wraz pania soltys ciezko pracowali nad jego powstaniem czy chocby teren wokol boiska i wiele innych . Takze najlepiej krytykowac nie majac pojecia.
kolega
kolega 22.08.2019, 21:29
Po co kandydowałeś ? Powiedz prawdę . Wszyscy radni maja rodziny i pracę.
Przyjazny
Przyjazny 22.08.2019, 20:36
Jedyny odważny i normalny. Brawo Piotrek! Za męskie podejście do sprawy. Sądzę, że indolencja Pana Włodarza i czytanie maili w trakcie sesji, pokazujące w jak wielkim "poważaniu" ma radnych miała jednak wpływ na Twoją decyzję...
Jacek
Jacek 23.08.2019, 16:36
w laptopie też można przeglądać napalone dziewczynki
precz z komuną
precz z komuną 22.08.2019, 13:02
Wierchudzka i toważysz go się pozbyli bo on od m był nie wygodny dla toważyszy no i katolik
dudekm
dudekm 21.08.2019, 21:16
populiści zostali brawo za odwagę
marcin1
marcin1 21.08.2019, 17:26
Piotr niech pisza i hejtuja, przeciez to Leśna .Wielka polityka tylko tutaj.
Mieszkanka
Mieszkanka 21.08.2019, 17:03
Chciałabym zeby wszyscy umieli tak postąpic .Naprawde szacunek
kusy
kusy 21.08.2019, 16:55
Dyzma go wycioł proste
latarnik
latarnik 21.08.2019, 13:50
jeden co coś robił a kto został wiadomo
Ignaś
Ignaś 21.08.2019, 11:46
Człowiek miał odwagę i sam zrezygnował zfunkcji radnego a mieszkańcy gminy jak z resztą zawsze potrafią tylko spiskować i siać zamieszanie a to burmistrz nie taki sołtysi bezradni ludzie opamiętajcie się
lokator
lokator 21.08.2019, 11:13
ciekawe kto następny czy by nie szymon
Ww
Ww 21.08.2019, 09:53
Inni radni powinni wziasc przyklad,a nie brac diety i siedziec cichutko aby kredyt sie splacal!!!!Wszczegulnosci radna z Pobiednej!!!Brawo dla Pana za odwage!!!!
mati
mati 21.08.2019, 09:43
tak się niszczy prwdziwych samorządowców co chciał i robił dla mieszkańców to be wiec musiał odejść bo tu tylko likwidacja
Janka
Janka 21.08.2019, 09:22
A my z mężem podzielamy zdanie ustępującego Pana radnego. W tej gminie trzeba mieć stalowe nerwy, nie przejmować się rozplotkowanym społeczeństwem, ostro przeciwstawić się marazmowi i niedasizmowi, a to nie jest łatwe. Marnotrawstwo krzyczącego kapitału do zagospodarowania i możliwości są na co dzień. Wszystko to zaszłości ostatnich lat oprócz jednej kadencji. Dlatego kto może i ma możliwość to po prostu gminę nie dającą ani nadziei ani szans dla poważnie myślącej rodziny o rozwoju, po prostu ucieka do pobliskich miejscowości, gdzie mnóstwo pracy, dobrej pracy, można się rozwijać i nie słuchać ciągle- to nie u nas, to nie dla nas, nie da się, szkoda gadać, itd., itd. Nawet nie wiem jak by nasz samorząd chciał najlepiej, to ludzie kłapaczkami nie dadzą. Wyprowadziliśmy się z gminy 2 lata temu, może niektórzy będą psioczyć na tę wypowiedź, ale dzięki temu realne szanse wzrosły na maxa. Zarobki na tyle dobre, że ten wybudowany dom, to tylko mały element uciechy życiowej. Opierałam się tej decyzji sporo czasu, ale jak odeszła era Pana JS, to nadzieje prysły bezpowrotnie. Nie dziwię się Panu radnemu, ale ma rację. Póki coś nie wstrząśnie tą gminą, to raczej na lepsze czasy nie ma co liczyć.
Zatroskany
Zatroskany 24.08.2019, 09:35
Nie należy przeceniać tak bardzo ery Pana JS, z dwóch powodów: to Pan J.S. wylansował i wszyscy mu uwierzyli, że obecny włodarz rządzi gminą, to z jego inicjatywy obecny włodarz nie ma zastępcy tak potrzebnego do pomocy przy rozwiązywaniu problemów gminy.
?!
?! 21.08.2019, 09:06
Jeśli ktoś pisze, że praktykowany tu hejt jest plugawością mieszkańców, to się myli. Dla burmistrza jest to informacja, że jest coś nie tak. Nie byłoby tej pisaniny, gdyby sprawy gminy szły we właściwym kierunku. Być może radny z Miłoszowa właściwie ocenił sytuację i z kulturą wycofał się z zaszczytnej funkcji.
marcel
marcel 21.08.2019, 07:45
super rada ludzie mają dość beznadziei jak wiadomo dyktat i niszczenie to nowa władza

Pozostałe