×

Aktualizacja. Marlena Adler rezygnuje. Lubańskie nazwiska na liście KO

  • 21.08.2019, 07:10
  • red.
Aktualizacja. Marlena Adler rezygnuje. Lubańskie nazwiska na liście KO
Podziel się:
Oceń:
Koalicja Obywatelska opublikowała pełne listy kandydatów do Sejmu. Są na nich przedstawiciele naszego miasta. Mowa o Konradzie Rowińskim i Marlenie Adler.

Lista kandydatów w okręgu nr 1

1 Borys Piotr
2 Czernow Zofia
3 Kropiwnicki Robert
4 Krawczyk Iwona
5 Drozd Ewa
6 Dudkowiak Jarosław
7 Baranowska Dorota
8 Bander Michał
9 Sikora Konrad
10 Rowiński Konrad
11 Pichała Anna
12 Adler Marlena
13 Rolska Beata
14 Grześków Zbigniew
15 Barcik Krystyna
16 Magryś Urszula
17 Jagiełło Jakub
18 Skórzewska Barbara
19 Strączek Joanna
20 Surwiło Małgorzata
21 Brok Anna
22 Zieliński Grzegorz
23 Graf Mirosław
24 Bartkowiak Włodzimierz

Aktualizacja
W środę wieczorem na Facebookowym profilu Marleny Adler pojawił się wpis tej treści:

Drodzy moi Znajomi.... W związku z pojawieniem się mojego nazwiska na listach kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu jako jedynej kandydatki Inicjatywy Polskiej z okręgu Legnica/Jelenia Góra, oświadczam, że.... 
Złożyłam dzisiaj rezygnację z kandydowania ... Ucinam spekulacje...

red.

Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

edi
edi 27.08.2019, 17:21
Co to jest ta koalicja to wszyscy wiemy ? ...Pieniedzy nie ma i nie będzie .. .Emerytury ?..wiek trzeba podnieść .. .Euro ...tak jak dojdziemy do władzy ... Czarnych w chustach sprowadzic../ ...Teczowa rewoltę zrobic ....Juz dalej nie chcę pisac ,bo mnie nerwy biorą .Zmarnowane tyle lat .Nic dla Polaków tylko sobie i sobie do kieszonki .Kto na nich będzie głosował ,no chyba nikt kto jest normalny....
jan
jan 22.08.2019, 13:53
kto na to będzie głosował hee precz z ko
zły
zły 22.08.2019, 12:58
starcy ludzie przegrani w samorządzie do tego donościele itp dawnie platforma nie obywatelska dziś ko kto kupi te kłamstwa Schetyny niech pracuje do 1000 lat a jaś kasty będą po europie się bujać taki to ko samo zło
Popo
Popo 22.08.2019, 10:59
Ludzie! Rodacy!
Kogo utrzymujecie przy władzy? Cóż to za kraj "państwa i prawa" w którym nie ma odważnego prokuratora który by w aferze "Srebrna" przesłuchał głównego figuranta czyli fuhrera PiS?
afera
afera 25.08.2019, 11:26
afera to platforma ja już
GW
GW 22.08.2019, 09:32
Tak spiskuje kasta Ziobry. Oczernianie sędziów planowała długo przed "Emi"
=============
wyborcza.pl/7,75398,25108515,tak-spiskuje-kasta-ziobry-oczernianie-sedziow-planowala-na.html#s=BoxOpImg3
hejt
hejt 25.08.2019, 11:27
KOPACZ ILE HEJTERÓW .MIAŁA I BYŁA PREMIEREM
Twitek
Twitek 22.08.2019, 09:20
Sędzia Cichocki: Emi, zarabiam w tej chwili dobrze. Umówmy się, że w tego typu sprawach podajesz tylko kwotę. Ale przelewy idą do Tomka. Nie zostawiamy śladów, Łukasz dał mi dodatkowe zadania. polska jest tego warta. Dawaj znać co potrzeba i działamy.
=============
19:43 21 sie 19 Twitter WebApp
Kolla
Kolla 22.08.2019, 09:09
Aktualnie kamaryla rządząca odsłania prawdziwe oblicze. Popis dają sędziowie-hejterzy, poplecznicy "dobrej zmiany". Zawsze to pro-pisowsko-ziobrowa wazelinka jest niezbędna na drodze do awansów. Jakby nie patrzeć - za tej zmiany hejt jest wszechobecny.
pipi
pipi 22.08.2019, 05:34
ech ta lista ko poko czy jak tam nic nie zrobią kasa kasa kasa układy i kłamstewka i nic wiecej
papav
papav 21.08.2019, 21:14
ucieka od przegranych ko dno
lellum
lellum 22.08.2019, 07:39
Zjedz snickersa.
wąsek
wąsek 21.08.2019, 09:47
pis wygra konrad zostanie w Lubańu jedna już zrezygnowała bo wie że przegra proponuje reezcie to zrobić
antypis
antypis 20.08.2019, 21:15
Konrad, masz mój głos.
gugr
gugr 21.08.2019, 09:48
a nasz nie jakie to on ma zasługi dla Lubania
Polak
Polak 20.08.2019, 20:51
lista chańby i nic z tego he
Kola
Kola 22.08.2019, 16:16
Ortografia ,misiu ortografia
morales
morales 21.08.2019, 16:50
SuperPolaku, "hanby" pisze sie inaczej.... Do szkoly matole....
...Rales
...Rales 22.08.2019, 17:37
morales!
Winno być Super Polaku, bądź Super-Polaku no i "ń" - czyli N zmiękczone - bo HAŃBA.
============
Wybierzcie się zatem razem do szkoły.
Juja
Juja 21.08.2019, 09:43
Zgadzam się, z tą tylko uwagą, że HAŃBY.
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA 20.08.2019, 20:24
PLATFORMA OBYWATELSKA TO GANGRENA.
Arek
Arek 21.08.2019, 23:07
A jak to uzasadnisz? Już nie macie czym przykrywać swojej plugawości i miałkości.
Na tę chwilę, to nikt nie przebije pazernością i nikczemnością polityków, działaczy i zwolenników PiS. Choćby Twój wpis jest tego dowodem.
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA 25.08.2019, 09:45
Dla twojej wiadomości jestem przyzwoitym narodowcem
Furgal
Furgal 22.08.2019, 22:37
Głupota i pewność siebie sędziów (tych ziobrzystów ale pewnie i innych) nie zna granic.
Jak się ma agenta, który dużo wie i ma dokumenty i dowody to wzorem KGB, Mosadu czy CIA się go albo broni do końca i mu pomaga jak wpadł w tarapaty albo ubija.
Przecież to było łatwe do przewidzenia, że kobita w trudnej sytuacji życiowej, finansowej (rozwód i odcięcie od kasy przez męża) i prawnej (dochodzenie w sprawie hejtu) pójdzie po pomoc do drugiej strony w zamian za informację i dowody.

Przy okazji Stan ma odpowiedzieć dlaczego teraz wyszło jak policja była u niej już w marcu..Bo to Emilka dala ONETowi i swoim byłym ofiarom dostęp do kont w zamian za pomoc a nie informacja czy przeciek z prokuratury czy policji.
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA 25.08.2019, 09:45
Pisusrael to tez zło, ja jestem prawdziwym Polakiem
g
g 21.08.2019, 20:27
dostałeś 500+ ,korzystaj ,tak szybko odchodzą
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA
KOALICJA OBYWATELSKA TO GANGRENA 25.08.2019, 09:47
Nie mam dzieci i jestem przeciw PiSusraelowi. Do szkoly czas wrócić, jeśli dla was prawica to PiS. Bo to nie jest tak do końca prawicowa partia, nawet Morawiecki to powiedział
marc55
marc55 20.08.2019, 20:22
PO w pigułce.
Moli
Moli 20.08.2019, 19:39
No i co? Konrado nie ma szans - na otarcie łez i na połudzenie szwagier dostawił go na listę... Natomiast Marlena to już szkoda słów...
Musiała by Koalicja zdystansować PiS w stosunku 5:1.
Na razie idzie na dobre bo "dobra zmiana" sypie się od Ministra od Sprawiedliwości. Głupota polityków jest - jak kiedyś armia radziecka - bezgraniczna.
Arek
Arek 20.08.2019, 22:17
Ma szanse i to duże. Po co Go człowieku dyskredytujesz i piszesz, jakbyś wszystko wiedział? Ktoś Tobą steruje? W imię czego to robisz?
I co ma tu szwagier do rzeczy? Nie zapominaj, że Rowiński był burmistrzem Lubania, i to nie raz. To nie jest początkujący polityk, ani człowiek, który ma problem uzbierać 100 głosów. Jest bardzo wielu ludzi, którzy Go poprą i zagłosują w wyborach - jak na przykład ja. A skoro Ty nie zamierzasz, to przynajmniej nie pluj tu jadem.
aty ko
aty ko 22.08.2019, 13:22
Arku wolne media to jest filar demokracj czyż nie wiem nie wasze media to be tvn oj tam obiektieizm i strowany przez platformę oj nie Ko A ten szagier jeden wart drugiego czy reaktywowano ZETEK UPADEK PKS IITP CO ZROBILI SZFAGRY W TEJ SPRWIE LIKWIDACJA ŁUŻCKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ I PLACÓWKI LUBAŃ SZPITAL W DŁUGACH ITP WIEC ARECZKU SKOŃCZ
lellum
lellum 22.08.2019, 07:48
To jeden z tych, co wiedzą "najlepiej", ale sami nigdy się w nic nie zaangażują. Ten naród właśnie z takich ludzi się skłania - opluć, wyśmiać, ocenić. Ech...
polelum
polelum 22.08.2019, 13:17
lelum polelum bez kometarza
M
M 21.08.2019, 16:50
"Oni" Pi....tak maja sieja jadem taka ich natura,oby nie dlugo....
zizu
zizu 20.08.2019, 20:19
Kolejny czytelnik " polskich'' mediów Gazety tfu Wyborczej i Onet.pl.
lellum
lellum 22.08.2019, 07:49
Zizu, kimkolwiek jesteś... To akurat są polskie media - pokazują Polakom jak są robieni w bambuko. Szkoda, że tego nie rozumiesz, biedaku...
Arek
Arek 21.08.2019, 23:18
A co to ma do rzeczy? Skąd wiesz, co czytam?
Onetu nie lubicie, GW nie lubcie, bo gdyby nie oni.... ach cóż to by już było w Polsce. A prawda jest taka, że wam nie pasuje, że jest jeszcze w Polsce ktoś, kto was potrafi i łapie na kłamstwach, kradzieżach, oszustwach, mataczeniu itd. itp.

Co można znaleźć w tych prawdziwie polskich gazetach i portalach? W prawdziwie "niezależnych" "prawicowych" kanałach na YT, w TVP? Tam jest prawda?

Właśnie widzimy i pewnie zobaczymy w najbliższych dniach kolejne odsłony prawości i sprawiedliwości polityków. Tzn. ja zobaczę i mi podobni, bo Ty zobaczysz/ przeczytasz/ usłyszysz w ww. mediach alternatywną rzeczywistość, tzw. matrix.
jadzia
jadzia 22.08.2019, 16:33
areczku kłamstwa to wy tvn i grzesio rusko niemiec
Racjonał
Racjonał 21.08.2019, 09:35
Fanatykom PiS już dziękujemy...
Oby inaczej
Oby inaczej 20.08.2019, 19:02
O to Rowiński na pewno dostanie się. Nie pomogą nawet socjale z PiS, ten powiat lubi biedę i lewactwo.

Pozostałe