Policjanci z Lubania odzyskali skradzioną koparkę wartą ponad 100 tysięcy złotych

  • 19.08.2019, 17:43
  • asp.szt. Grzegorz Szewczyk
Policjanci z Lubania odzyskali skradzioną koparkę wartą ponad 100 tysięcy złotych

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji z Lubania ustalili miejsce pozostawienia skradzionej na terenie powiatu lubańskiego małej koparki. Sprzęt do prac ziemnych został ujawniony w jednej z miejscowości na terenie województwa lubuskiego tuż na granicy z województwem dolnośląskim. Policjanci wyjaśniają dokładnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Odzyskany sprzęt budowlany został przekazany właścicielowi.

 Do zdarzenia doszło 12 sierpnia br. w godzinach nocnych, gdzie policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zostali poinformowani o kradzieży małej koparki znajdującej się na wyposażeniu jednej z lubańskich firm wykonujących prace ziemne. Koparka po jej uruchomieniu została skradziona i przetransportowana w inne miejsce. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu na podstawie swojej pracy ustalili, iż najprawdopodobniej koparka znajduje się na terenie sąsiedniego województwa w jednej z przygranicznych miejscowości z województwem dolnośląskim.

Po przekazanej informacji policjanci Komisariatu Policji w Iłowej 15 sierpnia br. potwierdzili fakt pozostawionej przy jednym z parkingów skradzionej wcześniej koparki z terenu podległym Komendzie Powiatowej Policji w Lubaniu. Sprzęt budowlany warty ponad 100 tysięcy złotych został zabezpieczony a następnie przekazany właścicielowi. Obecnie policjanci prowadzą w powyższej sprawie czynności.

asp.szt. Grzegorz Szewczyk

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

😉
😉 21.08.2019, 07:05
Lubań to zgłębię przestępczości
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.08.2019, 17:10
Ludzie jaka policja ktoś zgłosił że koparka jest porzucona dzieki naglosnieniu w internecie policja przyjechala i zobaczyla ze to i tyle roboty dzilnych policjantów 😂
Driver
Driver 19.08.2019, 23:27
...a ja nadal pytam :kiedy wreszcie zostanie zrobiona na gotowo po wykopach nawierzchnia drogi na osiedlu Piastów. ?
Stwarza zagrożenie :
Kamienie odpryskujace
Auta jadace slalomem
I....zawieszenie do roboty gdy wpadniesz w taka ^dziurę
Panie Burmistrzuuuu co jest! ?
Młody
Młody 19.08.2019, 23:08
Jakie 100 tys ta koparka warta max 30😂
Lubaniak
Lubaniak 19.08.2019, 22:45
Ta znalezli bo zlodziej sie wystraszyl naglosnieniem w mediach i koparke porzucił
Hejaha
Hejaha 19.08.2019, 21:42
Brawo policja ! Jednak są jeszcze normalni ludzie w policji którzy naprawdę pomagają. A złodzieja jak złapią to do ciężkich robót drogowych i niech zap.....ala za miskę ryżu jak to Morawiecki powiedział.
Krzysiek
Krzysiek 19.08.2019, 19:48
Brawo Policja. Czasami jednak uda się odzyskać nie tanią wcale maszynę. Byłoby jeszcze milej, gdyby tak w nagrodę złodziej otrzymał do wykonania karę prac publicznych. Wyróżnić dziada pasiakami i niech zapierd... póki nie zmądrzeje a nie utrzymywać kolejnego pasożyta.

Pozostałe