Zgłosiła, że zadźgała konkubenta nożem

  • 17.08.2019, 09:54
  • red.
Zgłosiła, że zadźgała konkubenta nożem Czytelnik eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
W piątkowy wieczór w jednej z kamienic przy ul. Szkolnej w Lubaniu doszło do domowej awantury, w jej wyniku pod kamienicę na sygnałach zajechały policja, ZRM i straż miejska.

Jak donoszą czytelnicy eLuban.pl w piątkowy wieczór przed 20. pod jedną z kamienic na ul. Szkolnej w Lubaniu pojawiła się policja, straż miejska, chwilę później na sygnałach podjechał zespół ratownictwa medycznego. Jak się dowiadujemy, o 19:34 Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazało lubańskiej policji informację, że w jednym z mieszkań miało dojść do domowej awantury, w wyniku której doszło do zabójstwa. Kobieta miała zadać nożem kilka ran kłutych swojemu konkubentowi.

Gdy na miejsce dotarły służby okazało się, że awantura i owszem miała miejsce, jednak mężczyzna nie miał żadnych obrażeń. Z niepotwierdzonych źródeł dowiadujemy się, że kobieta wszczęła kłótnię po tym, jak konkubent sam wypił cały znajdujący się w domu alkohol. Gdy awantura wymknęła się spod jej kontroli, zadzwoniła na numer alarmowy i powiadomiła WCPR o swoim ataku nożem, aby służby szybciej dotarły na miejsce.

Jak informuje oficer prasowy lubańskiej policji, kobieta odpowie teraz za bezpodstawne zgłoszenie interwencji.

red.

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Asik
Asik 19.08.2019, 08:52
*** ppatologia, pijaki...
Lucek
Lucek 18.08.2019, 13:06
A może policja lub straż miejska zacznie bardziej karać tych wszystkich pijaków i ćpunów. Na Szkolnej pierwsza ławka od poniedziałku do soboty na wprost kamery siedzą panowie i spożywają alkohol. A potem przekleństwa i komentarze kto obok przechodzi.
Stróże prawa weźcie się do roboty
Gucio
Gucio 21.08.2019, 21:57
A jak pili to zglosiles to na Policję lub Straz? Czy lepiej tutaj się wyżyć?
jakmar
jakmar 18.08.2019, 11:52
brawa dla kobity za kreatywność!
Lucas
Lucas 17.08.2019, 23:24

Nooo nawet nie czytałem komentarzy..
Za co zostanie obciążona????
Za to ze sie bała???
Że ma tak a nie inaczej "DOMU"
To powiedzicie za co MY placiemy ten VAT i inne podatki ???,,?,?????,
Kryn
Kryn 18.08.2019, 11:17
Przecież ona ostatnio chciała rzucić psem przez okno zeby konkubent go wyprowadzili. Zaraz z nich Świętych zrobicie jak z tych od siekiery
Stróż prawa
Stróż prawa 17.08.2019, 22:40
Patologia na tej szkolnej powinny otoczyć drutem kolczastym tak samo jak robotnicza.
Odinson
Odinson 17.08.2019, 18:22
Znowu Lubań... Powinni ogrodzić to getto...
XYN
XYN 17.08.2019, 22:45
A czego spodziewałeś się na eluban? Bolesławca czy Zgorzelca?
Spejson
Spejson 17.08.2019, 22:00
A czego się spodziewałeś na stronie eluban? Bolesławca czy Zgorzelca?
Siostra
Siostra 17.08.2019, 18:05
O proszę,kiedy policja jest przekonana,ze doszło juz do tragedii,to nawet 3 radiowozy są w stanie podjechać. Natomiast kiedy dzwonimy 2 razy w tygodniku prosząc o interwencje do awanturującego sie sąsiada,bywa i tak,ze nie przyjezdza nikt !Przykre,ze musi dojść do zabójstwa,wtedy wszyscy sie budzą
Brat
Brat 21.08.2019, 21:58
Dzwonisz pod zły nr...
xxx
xxx 17.08.2019, 18:01
Na Szkolnej zawsze patologia, nic się nie zmieniło
Krzysiek. Z.
Krzysiek. Z. 17.08.2019, 23:23
Kolego nie tylko patologia, mieszkają tu również normalni mieszkańcy. Patologią nazwałbym władze tego miasta które w ścisłym centrum z normalnych mieszkań robią lokale socjalne dla takich ludzi którzy mają wszystko w du.pie, nie płacą rachunków, o nic nie dbają dla których najważniejsze są używki itd. Ćpuny na dole a alkoholicy na górze. Wszyscy o tym wiedzą, ale nikt problemu nie widzi, musi dojść do jakiejś tragedii. Później wytyka się taką kamienice że to tylko wylęgarnia patologi. Proponuję wysiedlić tych mieszkańców i dać te mieszkania normalnym ludzią z którymi będzie można żyć w zgodzie to i okolica będzie wyglądać dużo lepiej. Ale żeby to wszystko się udało to trzeba mieć jaja i coś w głowie a niestety władza Lubańska to niestety kpina pod każdym względem.
Somsiad
Somsiad 18.08.2019, 11:18
Oni cpają czy handlują?
Xd
Xd 19.08.2019, 01:20
Jak chcesz sie dowiedziec to najpierw musisz z nami sie nacpac he he ***e
Jacek
Jacek 18.08.2019, 17:56
Handlują i ćpają, wiedzą o tym wszyscy. Kamera pod samymi oknami, straż miejska również. Nie wspominając o policjantach mieszkających w okolicy. Niestety ale jak wyjdziesz z psem i pies załatwi się na trawniku to jesteś wielkim przestępcą, bądź zaparkujesz koło fontanny w okolicy przejścia dla pieszych. A na taką zarazę nie ma paragrafów.
Wacek
Wacek 21.08.2019, 22:00
Przecież nie wolno parkować koło fontanny obok przejścia dla pieszych. To oczywiste?
Bolek
Bolek 17.08.2019, 16:35
Mogli wysłać tajniaków żeby zza winkla popatrzyli. Chwilkę by poczekali i byłoby na gorącym uczynku.

P.S. pięknie by to wyglądało w statystykach.
Brygada RR
Brygada RR 19.08.2019, 01:42
Tajników akurat jest tu od h..a wiec po co maja sie chować gdzies za winklami jak oni wszyscy sa w oknach i patrzą z za firanek a nie którzy to nawet poszli krok dalej i robia zdjecia "TAK TAK O ZDJECIACH TEZ WIEMY"
Grzejnik
Grzejnik 17.08.2019, 14:45
Nikt nie pomyślał że ona się go bala i to jej przyszło na myśl , myślę że ta interwencja nie była bez celu
Cezary Cezary
Cezary Cezary 17.08.2019, 14:21
Konkubent/konkubina + radiowóz to standardowy obrazek.
Gutek
Gutek 17.08.2019, 14:12
Wyglada na to ze nie zdążył wcześniej babie łeb ukręcić.
Kazek
Kazek 17.08.2019, 13:20
Nagle tylu policjantów się znalazło. No i cpunow ze szkolnej od wczoraj nie widać
Loco
Loco 19.08.2019, 09:22
A czyli tym Audi a3 z niemieckich blachach to po prostu dostawca
Xd
Xd 19.08.2019, 01:32
Bo kazdy cpun wystraszyl sie jak zobaczyl tyle psow i dlatego wszyscy siedzimy w domach bynajmniej bezpiecznie bez k...zawsze mozna zamówić pizze dostawca napewno dowiezie hehe pozdro elo
ddddd
ddddd 17.08.2019, 13:14
ludzkie dramaty wypił sam cały alkohol
Andrzej
Andrzej 17.08.2019, 18:45
Z humorkiem, i to lubię :)
Sąsiadka
Sąsiadka 17.08.2019, 12:56
I o to chodzi trzeba przed faktem zgłaszać a nie po uwazam ze nie powinna byc za to ukarana
Kto wie co by bylo za pol godziny
Driwer
Driwer 17.08.2019, 12:44
Po ...uj tyle radiowozów do jakiegoś naj..anego alkoholika !
a
a 18.08.2019, 09:47
Radiowozy nie były do rannego człowieka, a do kobiety która popełniła przestępstwo.
Beti.
Beti. 17.08.2019, 12:08
Z flaszka mieli dojechać.

Pozostałe