Wideo. Kolejny mistrz prostej

  • 13.08.2019, 18:00
  • red.
Wideo. Kolejny mistrz prostej Czytelniczka eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Gdyby nie przytomność innych kierowców w ubiegłą sobotę informowalibyśmy o kolejnym zderzeniu czołowym na DK30.

Większy, mocniejszy i szybszy - wielu z nas marzy o takim pojeździe. Wielu to marzenie realizuje nabywając samochody z nazwijmy to „sportowym zacięciem”. Okazuje się, że wsiadając za kierownicę swojego bolidu zapominają, że pędzące auto w naszym kraju zabija częściej niż pocisk wystrzelony z pistoletu. Niestety zdarza się, że kierowcy w swoich błyszczących pociskach bez wyobraźni zachowują się niczym małpa z brzytwą i swoim zachowaniem narażają na utratę życia nie tylko siebie.

Właśnie taki przypadek opisuje w liście do redakcji Pani Agata, która w sobotę 10 sierpnia jadąc DK30 w kierunku Zgorzelca przeżyła chwile grozy.

Kierujący Audi, mimo że mnie widział zaczął manewr wyprzedania i pędził prosto na zderzenie czołowe. Gdyby nie to, że uciekałam do prawej oraz życzliwość wyprzedzanego kierowcy, który zrobił to samo prawdopodobnie mielibyśmy kolejny wypadek na tej drodze - pisze Pani Agata. - Skoro wiesz, że się nie zmieścisz to po co wyprzedzasz. Właśnie przez takich ludzi są wypadki - pisze dalej nasza czytelniczka.

Całą sytuację zarejestrował wideorejestrator zamontowany w pojeździe Pani Agaty. Nagranie prezentujemy poniżej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

red.

Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bb
bb 14.08.2019, 15:25
Prawdę pisze "Rozqazny kierowca " kierowca busa z Gryfowa ( nie podam nazwy, nie będę robić tej firmie reklamy, bo nie zasługuje na to), za którym jechałem do Zgorzelca złamał wszystkie zakazy jakie były do złamania. Zadzwoniłem do właściciela z informacją jak jeżdżą jego kierowcy, to jeszcze mi naubliżał. Nie zawsze nazwisko mówi o człowieku,( właścicielu), ale w tym wypadku mówi wiele. Podziwiam, tylko klientów, że się na to godzą.
pit
pit 14.08.2019, 22:08
Pewnie chodzi o Pastucha i jego kierowców ***i ,również dzwoniłem do właściciela ale to chyba strata czasu.
Starszy pan Janek🙂
Starszy pan Janek🙂 14.08.2019, 12:43
Tak ....mialem nie odpowiadac na te pisanie niektorych z panstwa....ale cos wyjasnie : nie pisze moze stylistycznie bo 35 lat mieszkam w Niemczech... z tego powodu nie sciska mi zal niczego bo wiem za jakie smieszne pieniadze pracuje ok 900 osob w Birkenstock....i w jakich warunkach....moge ich zabic smiechem.. bo za takie grosze nie wstawalbym o 8 rano ...nie mowiac o 4 ....ale coz .. ich sprawa....nerwowy nie jestem tylko sobie obserwuje co sie dzieje na drogach w Polsce ...szczegolnie na tej ze Zgorzelca do Jeleniej i uwazam ze co drugi Polak jest nerwowy lub chory psychicznie ...dziadem tez nie jestem bo jezdze autem za 30 tys eur kupionym za gotowke ....mam dom i kilka mieszkan...ktore wynajmuje....a przytulilem juz nie jedno euro i nie jedna marke zachodnia w zyciu .....jak jeszcze niektorzy byli u tatusia w plynie.....wiec smiech mnie bierze
Na zarzut ze zazdrosc ze mnie przemawia... o co ....o prace w smierdzacej fabryce.... z zawistnymi rodakami co by sie najchetniej pozzerali za 1 Euro....chodzi mi o absolutny brak kultury i szacunku do innych....
A na ta emeryture Niemiecka bym tak nie liczyl......pochlona ja wydatki na uciekinierow z Iraku i calego swiata ..he he....pozdrowienia
txa
txa 15.08.2019, 00:28
fajny jestes .z Birkenstock masz 100% racji ale reszta z ta historia o przytujeniu nie jednej marki i mieszkaniami do wynajecia no i autem za 30k € za gotowke , no swietnie zycze Ci 2 albo 3 razy tyle ale ku.. kogo to interesuje ?????
kris
kris 14.08.2019, 22:15
Czyli jesteś typowym dziadem i biedakiem który sprzedał swój kraj dl paru srebrników,a tym zdezelowanym samochodem na kredyt się nie przechwalaj
Sk
Sk 14.08.2019, 10:55
Takich ***i pełno.
kindziuk
kindziuk 14.08.2019, 10:35
Na Policję zanieść nagranie niech zabiorą prawo jazdy dołożą mandat punkty za nadmierną prędkość może się taki cybal nauczy Szacunek dla pani za zachowanie zimnej krwi popieram używanie wideo rejestratorów


Rozqazny kierowca
Rozqazny kierowca 14.08.2019, 08:59
Warto sie przypatrzec jak przed 7 busy z ludzmi do Niemiec ta droga zasówaja bo maja zbiorke przy granicy . Znam 3 którym prawko na 3 miesiące zatrzymali . Unikac idiotów z S***** T**** i I** p*******
Iwo
Iwo 14.08.2019, 07:55
Co za kretyn!! Bez mózgu!!! Chce się zabić to niech jedzie w drzewo a nie innych naraża. Brak słów na takich ***i
W1
W1 14.08.2019, 07:37
Tez mi wyczyn
my
my 13.08.2019, 22:33
Znaleźć idiotę, zabrać prawo jazdy
gość
gość 13.08.2019, 22:31
takich ***i powinno się eliminować, tylko jak, skoro policja *** wozi ale niema ich tam gdzie trzeba, dwa taki idiota straci prawko, ale kto zagwarantuje, że nie wsiądzie bez niego za kierownicą. Najlepiej jak by wsiadł rozpędził się i przyłożył konkretnie w drzewo i sam się wyeliminował. Ale Pani Agata twardo do końca bez hamowania, dobrze że pobocze puste. Odcinek Pisarzowice-Nowa Karczma to zgroza
Starszy pan Janek
Starszy pan Janek 13.08.2019, 22:22
Tak prosze Panstwa na tej drodze pedza i wyprzedzaja te przyglupy do Birkenstocka z Görlitz do tyrania u Niemca za grosze i zeby tez pare kapci ukrasc i dorobic na benzyne i ubezpieczenie ....w swoich rupciach na raty co ich niemcy i turasy wystrzelili w kosmos i mysla ze zlapali Pana Boga za Nogi..i sa gosciowkami . a panow w niebieskich mundurkach cos nie ma .... coz typowo polskie.. nie szanowanie siebie i innych ludzi... dlatego nikt nas nie szanuje.. i nigdy nie bedzie szanowal....
cyz
cyz 15.08.2019, 00:59
dalej z birkenstock sie zgadzm ale twoja retoryka jak jestes zarobiony i usywiony w niemczech polsce europie i swiecie mnie rozp.....
...
... 14.08.2019, 08:02
Może pan do sanatorium się wybierze podleczyć nerwy... trudno się czyta nerwowego pełnego gniewu słowotoku! Nie stylistycznego na dodatek...
mlody pan janek
mlody pan janek 14.08.2019, 07:22
Panie cos pan taki zawistny i glupoty pan klepiesz na prawo i na lewo wszyscy ludzie tamtedy jezdza a pracowac trzeba u niemca bo lepsza emerytura na stare lata bedzie i rodzina bedzie godnie zyc a co za komuny w zakladach nakradli to sobie wille pobudowali a jak sprzedadza kapcie to tylko na lizaka dla dziecka bedzie
Mis
Mis 14.08.2019, 00:26
Czuje zazdrosc czytajac tak zenujacy konentarz... tez bys przycial aby euro przytulic... oj zal *** sciska dziadu ;)
Obserwator
Obserwator 13.08.2019, 22:14
Jak widzę takiego cymbała to zjeżdżam do osi i nich CH*j kombinuje. Chamstwo na naszych drogach to już chyba norma.
Kierowca
Kierowca 13.08.2019, 21:46
Codziennie jeżdżę i wracam DK30 do pracy i często wyprzedza mnie bordowe auto i zanim zauważe je z tyłu to juz jest przede mną....tak leci
WL
WL 14.08.2019, 10:34
Tak - bordowe Mondeo mk5!! Jeździ jak wariat! Powinien dawno prawko stracić!!!
Mondeo
Mondeo 14.08.2019, 09:59
Tak, bordowy ford mondeo rejestracja WL...jedzie jak wariat, wyprzedza w niedozwolonych miejscach, w zabudowanym ma po 100km/h - że też nigdy go nie złapali neoznakowani! Po jednym takim wyścigu na pewno straciłby prawo jazdy!
007
007 13.08.2019, 21:38
I dla tego jestem za wyższymi karami dla takich idiotów !!!!!!
Rydzyk
Rydzyk 13.08.2019, 21:20
To pewnie auto policyjne ,tylko chłopaki zapomnieli koguta wystawić na dach.
Teraz biorą do policji każdego , jak leci , widać
bo ofermy ostatnio same biorą, więc nie ma co się dziwić że zapomnieli o bulajach( kogucie)
Pikolud
Pikolud 13.08.2019, 21:11
Nie zdążyłem nitro włączyć , aferę robią.
Jagoda
Jagoda 13.08.2019, 21:06
Bez zastanowienia zgłosiłabym to na policje z dołączonym nagraniem
xyz
xyz 15.08.2019, 01:03
oj tak , tak
Tuman i bandyta
Tuman i bandyta 13.08.2019, 20:56
Konfiskata samochodu a *** zakaz prowadzenia jakich kolwiek pojazdow do tego & za usiłowanie zabójstwa
xyz
xyz 15.08.2019, 01:06
tak i dodatkowo wyciecie jader by ograniczyc agresje. i zapogiegawcz moze na sibir ???
Hans
Hans 13.08.2019, 20:24
Drodzy Państwo to nic,proponuję wycieczkę w godz. 5.00 -7.00 kierunek odwrotny ,namnożenie dzbanów pędzących na taśmę do niemca jest aż niewiarygodne,mówi się o tym od dawna, ale panowie policjanci chyba wtedy mają przerwę na kawę ,sytuacja powtarza się od poniedziałku do piątku od kilku ładnych lat.Może poprośmy o interwencję komendy ościenne ?
xyz
xyz 15.08.2019, 01:14
Tak dokladnie sie z tym zgadzam zajedzcie tych ludzi jadacych do roboty , postawcie zasieki , punkty kontrolne , Jechac ich kontrolowac idt itp .O czym Wy piszecie ??? oni zapie... na swoje rodziny . ze za pol darmo to juz jest Ich sprawa. Ale te , nie wiem 500 -900 osob z birkenstocka zostawia u nas min. 0.5 miliona € tak ze zabierzcie im prawo jazdy by nie mieli jak dojechac.
Kierowca
Kierowca 14.08.2019, 10:39
Jest jedno rozwiązanie. Proponuję aby policja założyła adres mailowy na który bedzie można wysyłać filmy z wideorejestratorów. Policja będzie mogła wtedy karać tych wszystkich idiotów i pseudo kierowców. Automatycznie zrobiło by się bezpieczniej na drogach bo nigdy byś nie wiedział kiedy inny kirowca cię nagrywa i z automatu wszyscy jeździli by przepisowo.
xfvd
xfvd 15.08.2019, 18:12
http://stopdrogowymwariatom.pl…
Qlioo
Qlioo 14.08.2019, 09:49
Gdzie jaka produkcja czy to zachód czy połódnie to ten sam problem. Nie chce się 4 liter podnieść godzinę szybciej i potem na ostatnią chwilę zap*** do pracy. Najprawdopodobniej w domu żona lub matka takiego patelnią za wszystko tłucze więc spieszy się biedaczysko aby zdążyć zrobić to czy tamto.
Majster
Majster 14.08.2019, 08:16
BMW jeździ
Zyga
Zyga 13.08.2019, 22:21
Może do Brukseli się zwrucic?
Lucas
Lucas 13.08.2019, 19:45
Oj będę musiał założyć wideo rejestrator to podeślę filmiki jakie fajne rodeo mamy na DK 30 odcinek Nowa Karczma-Lubań
Jadąc 90km/h to mnie nawet TIR próbował wyprzedzić.
Pozrawiam normalnych kierowców
xyz
xyz 15.08.2019, 01:19
tak trzymaj. dotarles do mnie juz tez jezdze max 90 km/h .szkoda ze sie nie spotkamy bo jak wyjade 1 min przed toba to sie nigdy nie dogonimy.a wczesniej zdazyl bym wypic kawe w mc zanim dojedziesz
Kierowca