Łużyce Lubań sprzedają karnety na mecze

  • 06.08.2019, 18:03 (aktualizacja 06.08.2019, 18:26)
  • red./Łużyce Lubań
Łużyce Lubań sprzedają karnety na mecze
Podziel się:
Oceń:
Drodzy kibice! Do pierwszego meczu z Nysą Zgorzelec został nieco ponad tydzień! Chcielibyście wspierać nasz Klub? Zachęcamy do zakupu karnetów na cały sezon 2019/2020! Rekordu RTS Widzew Łódź raczej nie pobijemy, ale zróbmy razem coś fajnego! - piszą w mediach społecznościowych działacze klubu.

Dochód ze sprzedaży karnetów w większości zostanie przeznaczony na szkolenie dzieci i młodzieży trenującej w KS Łużyce Lubań.

Wartość karnetu to 49,00 zł.

Karnety są do nabycia w siedzibie Klubu przy ulicy Ludowej 2 w Lubaniu. Zamówienia można też składać drogą mailową na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerem 500 004 114.

Link do oficjalnej Facebookowej strony Klubu Łużyce Lubań.

red./Łużyce Lubań

Zdjęcia (1)

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Miami vice
Miami vice 06.08.2019, 21:14
Nie tylko rodzice ale również i trenerzy wożą swoimi autami piłkarzy na mecze towarzyskie. Oczywiście jak ktoś kto jest tzw.zlotową M.K. to oczywiście dostanie te...50zl. ale jedna sprawa... Łużyce nie mają pieniędzy na solidny awans bez spadku. Pozdrawiam stary czwartoligowiec.
Maniek
Maniek 06.08.2019, 18:44
Pieniądze z karnetów na szkolenie dzieci i młodzieży, a na co idą pieniądze ze składek miesięcznych.
Czy dalej rodzice młodszych grup swoje dzieci wożą własnymi autami na mecze i kupują sprzęt sportowy za swoje pieniądze ??
Może klub coś by za te składki i karnety zafundował chociążby jakiś obóz sportowy w słynnej Raspenavie.
Może ktoś z klubu wyjaśni tutaj na forum na co idą w/w składki przecież to nie są małe pieniądze jak się nie mylę 60 zł miesięcznie 11 regularnie trenujących grup młodzieżowych trenuje łącznie ponad 200 osób, z czego zdecydowana większość to dzieci.
Rachunek jest prosty 200 x 60 zł = 12 000 zł
Rodzic
Rodzic 08.08.2019, 01:31
Masz rację! Popieram wypowiedź.
kibic
kibic 07.08.2019, 11:19
Oj mało wiesz o zarządzaniu klubem sportowym, to tylko tak wygląda, że kasa wpływa z każdej strony. Szkoda, że nie bierzesz pod uwagę jakie są koszty funkcjonowania takiego klubu, 11 grup, każda ma trenera, w sezonie każda grupa gra 12-15 spotkań u siebie czyli trzeba opłacić sędziów, sprzęt. Z tego co piszesz wynika, że dojazdy często organizują rodzice. W innych dyscyplinach jest to normalne, jedzie trener swoim autem, bierze 4 zawodników a pozostali muszą sobie jakoś transport 'ogarnąć'. 60 zł miesięcznie to i tak uważam śmieszna stawka a wymagania masz ogromne. Słyszałem, że w Lubaniu działa klub, który ma składkę miesięczną w wysokości 150 zł i też rodzice muszą wykładać sporo na sprzęt czy wyjazdy.
Na ten moment działania marketingowe nowego zarządu oceniam pozytywnie, rok temu nie wiedziałem kiedy startuje liga i czy ktokolwiek jeszcze gra w tym klubie.
Ja
Ja 06.08.2019, 19:40
A czemu nie pójdziesz do klubu i nie zapytasz tylko grasz cwaniaka na forum?
Maniek
Maniek 06.08.2019, 22:16
Nie gram cwaniaka tylko pytam bo dwanaście tysięcy miesięcznie to nie jest mała kwota a teraz te karnety .
A do tego żeby ta młodzież z Łużyc co mają iść pieniążki za karnety na ich szkolenie prowadziła sportowy tryb życia ,a nie wychodziła z Kauflandu z butelkami różnego rodzaju alkoholu.
JA
JA 07.08.2019, 14:38
W dresie klubowym widziałeś zawodnika klubu w Kauflandzie z butelką? Nie pisz takich bzdur człowieku.
Maniek
Maniek 07.08.2019, 16:23
Jak bym nie widział to bym nie pisał !!!
oberwatro starej kadry
oberwatro starej kadry 07.08.2019, 06:15
Zmienił się prezes powinno zmienić się zarządzanie. Chyba że dalej będą pić po meczach

Pozostałe