Z paki do paki

  • 19.07.2019, 11:35
  • red./NOSG
Z paki do paki

Podziel się:

Oceń:

We wtorek funkcjonariusze SG ze Zgorzelca zatrzymali wydalonego z Niemiec 29-letniego Polaka, mężczyzna w Polsce był poszukiwany 9 listami gończymi.

16 lipca funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu zatrzymali 29-letniego Polaka, który został wydalony z Niemiec. Polak odbywał karę pozbawienia wolności w niemieckim więzieniu za liczne kradzieże. W wyniku dokonanych sprawdzeń funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że również w Polsce mężczyzna poszukiwany jest od 2015 roku. Za 29-latkiem Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu wystawił 9 listów gończych.

W katalogu czynów zabronionych, za które był  poszukiwany znalazły się rozboje, kradzieże z włamaniem, udział w bójce i pobiciu oraz niszczenie cudzych rzeczy.

Po ustaleniu aktualności poszukiwań mężczyzna został przekazany do najbliższego aresztu śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze 6 lat i 4 miesięcy.

red./NOSG

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonim
Anonim 20.07.2019, 17:42
Takich ludzi to na krzesło elektryczne a nie więzienie, teraz my bedziemy robic na tego pasożyta zeby mial co jeść.
Donek
Donek 19.07.2019, 12:06
Zatrzymany czyli przekazany przez służby niemieckie. Trzeba podać imię i nazwisko oraz opublikować wizerunek tej kreatury społecznej co by się ludzie strzegli kiedy odsiedzi wyroki. najlepiej gdyby do końca "Jaś nie doczekał".
Samuraj Bronek
Samuraj Bronek 21.07.2019, 01:37
Takich jest całe mnóstwo więc masz szansę zostać zdziesionowany z porządnym laniem ?.donek Kozak nickowy w domciu

Pozostałe