Dwa zdarzenia drogowe w odstępie minuty

  • 16.07.2019, 21:25 (aktualizacja 16.07.2019, 21:44)
  • red.
Dwa zdarzenia drogowe w odstępie minuty eLuban.pl
Podziel się:
Oceń:
Dzisiejszego wieczoru na drodze wojewódzkiej 357 między Lubaniem a Włosieniem w odstępie jednej minuty doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Informacja o pierwszym ze zdarzeń do dyżurnego stanowiska kierowania PSP w Lubaniu wpłynęła o 19:28. Na ulicy Zawidowskiej w Lubaniu kierowca Renault Clio wjechał w ogrodzenie przydrożnej posesji. Przyczyną zdarzenia było zmęczenie, kierujący Clio zasnął za kierownicą i zjechał z drogi. Na szczęście auto najpierw uderzyło w ogrodzenie z siatki, która wyhamowała pojazd zanim ten uderzył w narożnik przybudówki budynku.

Informacja o kolejnym zdarzeniu na DW 357 dotarła do dyżurnego stanowiska kierowania o 19:29, gdy ratownicy wyjeżdżali do pierwszego zdarzenia. W tym przypadku kierowcy nie mieli jednak tyle szczęścia.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku DW 357 pomiędzy Siekierczynem a Włosieniem, tu zderzyły się bus Renault i Porsche Cayenne.

Gdy kierowca busa jechał w kierunku Siekierczyna na drogę wyskoczyły mu sarny. Pech chciał, że w tym momencie z naprzeciwka nadjeżdżało Porsche Cayenne. Kierowca busa zrobił manewr, aby ominąć sarnę, niestety nie zostawił miejsca dla Porsche. To przetarło się o busa i uderzyło w jedno z gęsto rosnących wzdłuż drogi drzew.

Jedna z osób podróżujących Porsche wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. W związku ze zdarzeniem ruch na drodze między Siekierczynem a Włosieniem był zablokowany przez kilka godzin.

red.

Zdjęcia (11)

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Inspekcja
Inspekcja 25.07.2019, 21:13
Ten tym Porsche to z tym busem się dogadali i kaska jest, tak się robi kaske
Lukas
Lukas 20.07.2019, 06:50
Ten bus to za miesiąc znów pojawi się na brodzie po drobnych naprawach i nawet przejdzie przegląd techniczny
Jarek
Jarek 18.07.2019, 20:27
Ten czerwony bus byl pewnie świerzo po kontroli policyjnej akcji sprawdzania pojazdow i bezpieczenstwa w ruchu lądowym !!! Hahahaaa !
Jarek
Jarek 18.07.2019, 20:17
Kto ten zlom czerwoego busa dopuscil do ruchu ?? Nie wierzę wlasnym oczom !! Ten pojazd nawet jak stoi stwarza zagrożenie .
Siekierowo
Siekierowo 18.07.2019, 16:02
A OSP Sikierczyn po co jeździ tym klamotem skoro dostali nowe iveco do wypadków
Arek
Arek 17.07.2019, 21:30
Jak można jeździć takim busem to kupa złomu i pianki kto to dopuścił do ruchu.a najleprze rze prowadził tego busa stary policjant
Witek
Witek 17.07.2019, 22:59
Skąd rze..? - ten co mam na myśli - ?
Gosc
Gosc 17.07.2019, 18:58
Przed Włosieniem trzeba uważać na biegające czupakabry!!
Olek
Olek 17.07.2019, 10:54
Przecież ten bus nie powinien w ogóle jeździć. Ciekawe, czyją winę stwierdzą.
Beza
Beza 17.07.2019, 23:02
.. a zamiast szyby pianka antyudarowa. No bomba - i to po stronie kierowcy jakby pleksy czy folii przeźroczystej nie można było wstawić.
Efreet
Efreet 16.07.2019, 22:24
Zacznijmy od tego czy ten bus powinien być dopuszczony do ruchu, widać na zdjęciach piankę montażową.
Krzysiek
Krzysiek 18.07.2019, 20:01
Spory nacisk położono na jego profesjonalne docieplenie :)
Cezary Cezary
Cezary Cezary 17.07.2019, 11:17
Gdyby tak na stacji kontroli pojazdów zaczęli dowodziki zabierać nagle parkingów by w Lubaniu wystarczyło, wystarczy mały wyciek oleju i można dowód zabrać ;-)
Szpachla jest nie szkodliwa dla środowiska hahahaha.
Jan
Jan 16.07.2019, 22:02
Z tego busa to sporo szpachli odpadło.
Magda
Magda 16.07.2019, 22:01
"kierujący Clio zasnął za kierownicą i zjechał z drogi" - jeszcze czegoś takiego nie grali, gościu nie spał chyba z tydzień jak udało mu się zasnąć na tym odcinku drogi, przecież tam jest miliard studzienek kanalizacyjnych które tylko przypadkiem znajdują się idealnie pod kołami, nie sposób ich ominąć. A po wpadnięciu w zagłębienia po studzienkach można wypaść z auta. Projektują to ludzie którzy mają porażenie mózgowe, (nie obrażając ludzi naprawdę chorych)
Magda
Magda 17.07.2019, 12:50
Magda nie pi****l, nie udawaj znawcy bo na drodze to Ty jestes pi***a. I nie pisz jak to sie moglo stać , bo karma Cie dopadnie i tez zasniesz i skonczy sie Twoja dziwota

Pozostałe