Podciął kobiecie gardło tasakiem do mięsa – TVN Uwaga o wstrząsającej zbrodni w Lubaniu

  • 14.07.2019, 09:08
  • Żródło: lwowecki.info
Podciął kobiecie gardło tasakiem do mięsa – TVN Uwaga o wstrząsającej zbrodni w Lubaniu pxhere.com

Podziel się:

Oceń:

23-letnia Anna została bestialsko zamordowana. Osierociła czterotygodniowe dziecko. Wcześniej napastnik wbił nóż w głowę jej partnera. Oskarżony Adrian Z. twierdzi, że wszystkiemu winne są narkotyki i dopalacze – to wstrząsający opis tragicznej historii, która w ubiegłym miesiącu wydarzała się w Lubaniu. Sprawę przypomnieli dziennikarze TVN Uwaga „Zbrodnia w Lubaniu. Matka osierociła czterotygodniowe dziecko”.

Był piątkowy wieczór, kilka minut po godz. 22, gdy w jednej z kamienic w Lubaniu doszło do tragedii. 22-letni Adrian Z. zaatakował nożem brata Daniela, a potem bestialsko zamordował jego narzeczoną Annę – czytamy w opisie materiału.

Lubańska prokuratura potwierdza, iż mężczyzna przyznał się do winy. Świadkami dramatu byli mieszkańcy lubańskiej kamienicy

– Przyleciał z siekierą i zaczął nawalać w drzwi. W końcu zszedł i wziął się za dziewczynę. Usiadł na niej i trzaskał ją siekierą

22-latek po zatrzymaniu miał pytać policję, czy zabił narzeczoną brata. – Kiedy policjanci powiedzieli, że zabił. To odpowiedział: „Dobrze, k…, tego chciałem”.

Anna była tak zmasakrowana, że policja nie chciała by jej matka zobaczyła, jak córka wyglądała po śmierci. – Podciął jej gardło tasakiem do mięsa. Czaszkę miała zmasakrowaną i oczy na wierzchu. Zębów nie miała – opowiada pan Mariusz, partner matki Anny.

Obrońca Adriana uważa, że jego klient w momencie ataku nie był świadomy, co robi, bo był pod wpływem narkotyków lub dopalaczy.

To tylko fragment wstrząsającego opisu dramatu jaki rozegrał się w Lubaniu. Całość możemy obejrzeć na stronach TVN UWAGA.

Źródło: lwowecki.info

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

x
x 16.07.2019, 11:05
Po 1. Przyzwolenie na używanie środków odurzających w waszym otoczeniu tak właśnie w waszym,nie raz widzicie nachlanych,nacpanych na ulicach i to właśnie wy nie reagujecie .W momencie tragedii każdy mądry.
Terry
Terry 16.07.2019, 09:09
Kara śmierci dla gnoja
Znajoma
Znajoma 15.07.2019, 22:10
Grazyno ani mama zniom nie mieszkała dowiedziała się po tragedii o wszystkim a jej partner z nożem w głowie jak miał pomóż dzwonili na policję przyjechali po tragedii to do kogo pretensje
świat zwariował
świat zwariował 15.07.2019, 21:31
A ja czytam dzisiaj, że morderca 10-letniej Kristiny ma żądania, a mianowicie żąda dostępu do codziennej prasy, do telewizora i jeszcze chce siedzieć w celi z kolegą!!!! To jakiś cyrk, żeby ktoś po dokonaniu tak ohydnej zbrodni jeszcze czegokolwiek się domagał. Może jeszcze mu zapewnić panią do towarzystwa? Świat zwariował, jeżeli pozwala na takie rzeczy. Obawiam się, że i Adrian Z. nie będzie miał gorzej. MUSIMY ZMIENIĆ PRAWO!!!!! WIĘZIENIE MA BYĆ KARĄ!!!!!
Zeta
Zeta 15.07.2019, 20:06
No to idziemy wszyscy pić ćpać
będziemy robić co nam się tylko podoba i nie poniesiemy kary bo nie będziemy świadomi swych czynów przecież...
Obrońca jak i ludzie będący po stronie takich osób krótko mówiąc idioci sami nakłaniają w ten sposób innych do czynienia podobnych czynów bez konsekwentnej kary
Alfa
Alfa 16.07.2019, 13:47
Pij,ćpaj i morduj. Zobaczymy czy nie odpowiesz za zbrodnię. Po co piszesz głupoty?. Facio dostanie dożywotkę lub 25 lat,albo do zamkniętego psychiatryka trafi. Też tego chcesz dla siebie?.
Zeta
Zeta 16.07.2019, 21:54
Chyba źle zrozumiałeś gościu przekaz poprostu nie rozumiem ludzi którzy mogą twierdzić że człowiek zabijając kogoś jest niepoczytalny... Człowiek to istota rozumna a jakieś świństwa które bierze nie mogą go usprawiedliwiac
Prawnik
Prawnik 15.07.2019, 19:49
Jeszcze takiego ***a trzeba utrzymywać za nasze pieniądze
Kryn
Kryn 15.07.2019, 19:32
Czemu piszecie osierociła "dziecko"? Chyba powinna być liczba mnoga. Matka jest dobra w reportażu "w imię ojca syna ducha św, niech zdycha @#%^&* za moją córkę":D prawdziwi chrześcijanie
Chrześcijanin
Chrześcijanin 15.07.2019, 20:24
Jestem ciekawy jak ty byś zareagował bencwale :) tak zwracasz uwagę na temat chrześcijanizmu a sam pewnie gówno wiesz. takie pierdzielenie byleby znaleźć uwage Brawo ty
Twoja Zmora
Twoja Zmora 16.07.2019, 07:46
Nie mianuj się takim mianem, skoro sam szukasz atencji rswoim podpisem, a nie umiesz korzystać zarówno z tego co powinno Cię charakteryzować, ani odpowiadać pod komentarzem -_-
Sprawiedliwy
Sprawiedliwy 15.07.2019, 19:27
Najlepsze jest to że teraz takiego ***a będziemy utrzymywać... Takich ludzi powinno się *********** i to nie w szybkim sposobem, niech sam doświadczy tego co zrobił
Monika
Monika 15.07.2019, 16:51
Wiele osób oskarża partnera kobiety. Czytajcie ze zrozumieniem. Jak miał pomóc dziewczynie z nożem w glowe?
wiosna rebericka
wiosna rebericka 16.07.2019, 10:23
lepiej z nożem w głowie niż w ***
Bidulka
Bidulka 15.07.2019, 16:00
Wszyscy byśmy chcieli aby Ania wróciła cała i zdrowa i przytuliła swoje dzieciątko jak myślicie o tym
Xd
Xd 15.07.2019, 15:04
Weźcie się ludzie za robotę a nie pisanie komentarzy
Oki
Oki 15.07.2019, 15:03
Jest ktos w stanie podac jakies namiary na rodzine zeby pomoc dla tego maluszka?
Mika
Mika 15.07.2019, 14:19
Ludzie błagam używajcie poprawnie ojczystego języka!
MikaTuTwojstary
MikaTuTwojstary 15.07.2019, 19:51
Głupia jakaś chyba, zwracasz uwagę na język kiedy ktoś stracił życie brawo
Koleżanka
Koleżanka 15.07.2019, 13:47
A mnie szlag trafia że nikt jej pomógł drzwi ważniejsze od dziewczyny co ty piszesz to przesada
MalaMi
MalaMi 15.07.2019, 16:53
Wlasne bezpieczenstwo wazniejsze od cudzego, taki mamy instynkt. Bohatera nie bylo, bo bohater tez moze skonczyc z siekiera w czaszce.
M
M 15.07.2019, 11:57
Ja nie mogę jednego zrozumieć sąsiad ukrył Daniela a Ani nikt nie pomógł tylu ludzi tam mieszka każdy się bał dziwne to dlamnie jest nigdy tego nie zrozumiem wiecie jak cierpi ani matka a co wszyscy się go bali nikt nie pomyślał o dziecku jak miał daniel jej pomóż jak sam był poszkodowany i w szoku
szlag mnie trafia jak was czytam
szlag mnie trafia jak was czytam 15.07.2019, 13:08
a czemu ona nie uciekała? nie pomyślałaś.. zwrócisz sąsiadowi za porąbane drzwi?
Tom
Tom 15.07.2019, 09:59
I co zrobią z chłopakiem,uniewinnią bo był nieświadomy,bo trzeba resocjalizować i szkoda chłopaka?Boję się,że będzie jak z innymi przestępcami i wyjdzie,że z patologicznej rodziny i trzeba dać szansę
Znajomi
Znajomi 15.07.2019, 09:01
Posiadanie narkotyków idopalaczy powinno być zabronione i branie ich też co za kraj że nikt nie ich nie kara ido chodzi domorderstwa ile jeszcze osób zginie niech w końcu ktoś się tym zajmie
Hiro
Hiro 15.07.2019, 10:23
Nie wolno wolnemu człowiekowi zabraniać żadnych używek. Skoro ma mózg tylko na tyle rozwinięty to niech się truje - jego wolna i niczym nieprzymuszona wola. Natura w ten sposób eliminuje ze swojego środowiska jednostki aspołeczne z defektami na umyśle co by takie nie płodziły kolejną patologię.
Jasne?
Mądrość
Mądrość 15.07.2019, 20:18
Jakby cię zgwałcił bądź zabił ci dziewczynę to byś się tak nie wymądrzał. Lepiej wspieramjmy dilerów i niech tacy przyrypani jak ten chodzą po świecie i niech gwalca, zabijają no bo w sumie ma na tyle mózg rozwinięty - jak ty to mówisz i w każdej sytuacji może powiedzieć że był nie poczytalny. Powiem Ci tak, że poprzez takie "pierdzielenie" dochodzi do takich sytuacji. Ten *** (też miał wolną wolę) ale jednak ktoś inny na tym ucierpiał nie on sam. Więc mam prośbę okej?? Zastanów się kolejnym razem jak się zaczniesz mądrzyć i wypisywać takie ***ety
Jasne? :)

P. S Jakby nie miał dostepu do takich substancji to myślę że by nie dochodziło do większości takich zdarzeń. Pierwszorzędną sprawą jest myślę tutaj wyeliminowanie naszych kochanych dilerów którzy w sumie zarabiają na krzywdzie innych :) oraz co muszę przyznać, że edukacja u nas w kraju na ten temat to jakaś parodia
Dodo
Dodo 15.07.2019, 08:47
Ma ktoś zdjęcia?
fotograf
fotograf 16.07.2019, 21:11
A ty co chcesz zobaczyć? Może tobie pstryknąć?
dred
dred 15.07.2019, 01:51
zero litości, ktoś się o to pewnie postara, a adwokat niech lepiej idzie na zwolnienie
Hm
Hm 14.07.2019, 23:07
Nie rozumiem tego ,że tyle ludzi to widziało i co każdy się głupiej siekiery bal ? Błagam ,jak się szanuje cudze życie ,to się nie daje zabić i tyle, chocby się miało samemu zginąć ,to się broni ! Jestem kobietą i bez wahania wzięłabym ci się tylko da ,by walnąć w łeb tego bydlaka. Żadne narkotyki nie mają tu znaczenia ,był na głodzie ,jego problem ,on zabił bo chciał ,a nie dlatego ,że narkotyki ku kazały,czy ich brak. Wkurza mnie dążenie obrońców do niepoczytalności ludzi ,którzy gwałcą małe dzieci ,mordują je ,morduje innych zimna krwią. Wkurza mnie rzekomą niepoczytalność narkomana czy jakiegoś zakochanca nieszczęśliwego. Każdy kto sięga po alkohol ,narkotyki ,nie hamuje swoich popędów seksualnych ,czy nie szuka pomocy ,gdy słyszy jakieś głosy ,które karzą mu mordować JEST POCZYTALNY ,każdy ! Mam dość tłumaczenia bestialskich czynów ,przez jakichś obrońców ,którzy robią to co muszą ,ale i to co mogą ,no wiedzą z jakich kruczków mogą korzystać. Pytanie ,na ile to jest dobre ,dla osób pokrzywdzonych ,bo winny jest winny i juz !
MałaMi
MałaMi 15.07.2019, 10:29
A ja rozumiem, że sąsiedzi bali się świra, który jest w takim stanie, że zupełnie nad sobą nie panuje. Awanturuje się, lata z siekierą, wali nią w drzwi, a potem masakruje dziewczynę, której strachu i przezorności zabrakło i odważnie chciała świra zapewne uspokoić. Niestety, ale gdyby się schowała, zamiast do niego wybiegać, pewnie nie skończyłoby się tak tragicznie.
Hiro
Hiro 15.07.2019, 10:26
Masz słuszność. Szmelc społeczny należy eliminować i nie ma żadnego usprawiedliwiania "brakiem mózgu". Wygląda na to że i tak za długu żył na tym łez padole i doprowadził do tragedii.

Pozostałe