Udany sezon żaczków z Pisarzowic z pewnym "ale"

  • 13.07.2019, 10:35 (aktualizacja 14.07.2019, 12:00)
  • red.
Udany sezon żaczków z Pisarzowic z pewnym "ale" LZS Łazek Pisarzowice

Podziel się:

Oceń:

Na boisku Orlik w Pisarzowicach żaczki miejscowego LZS Łazek zakończyli sezon 2018/2019.

Na początek uroczystego zakończenia sezonu, który odbył się 29 czerwca, młodzi piłkarze rozegrali mecz ze swoimi rodzicami. Następnie „seniorzy” zaprosili swoich pupili na poczęstunek i wręczenie pamiątkowych medali oraz na „dmuchańce”, które sami sponsorowali.

Jak mówi trener LZS Łazek Pisarzowice i jednocześnie radny gminy Lubań Krzysztof Klimczyk „... serce się raduje przy takiej współpracy”. Jak twierdzi jest jednak jedno „ale”.

- Niestety przez całą rundę wiosenną Pani Przewodnicząca Rady Gminy Lubań przyczyniała się do dezorganizacji treningów poprzez zwoływanie sesji w dniach i godzinach planowanych zajęć sportowych. Robiła to pomimo pisemnej prośby rodziców ,,Żaczków" o dostosowanie terminu sesji, tak aby nie kolidowały z treningami dzieci (rocznik 2010 i młodsi) - nie kryje rozczarowania Krzysztof Klimczyk.

 

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aneta
Aneta 14.07.2019, 15:43
To dlatego radny Klimczyk nie przyjechał na zorganizowane przez Przewodniczącą rady spotkanie radnych, wójta z mieszkańcami, rodzicami i nauczycielami w sprawie rozbudowy szkoły i budowy sali gimnastycznej w Radostowie. Nie chciał przyjechać i w oczy rodziców spojrzeć i podtrzymać swoje rządanie budowy hali w Pisarzowicach. Podobnie zapracowani byli radna Hybińska, radny Cwynar, Woźniak, Kaleta. Wszyscy pokazali gdzie mają mieszkańców, dzieci i ich problemy. Problemem radnego Klimczyka jest wywiązywania się z umowy jako animator na orliku, za którą w znacznej części płaci gmina. Czy to jest prawidłowe? Niech się nie zasłania treningami. Sesja jest raz w misiącu. Ten artykuł tylko jest kolejnym dowodem, że radny Klimczyk zieje nienawiścią i pluje jadem. Nie jest to dobry przykład dla młodzieży. Jak jest takim cudownym człowiekiem to dlaczego tak odwrócili się od niego koledzy z klubu. Może warto się zainteresować.
MJ
MJ 14.07.2019, 12:38
Posiedzenia byly również zwolywane wcześniej, z których Klimczyk również wychodził bez usprawiedliwienia o zachowaniu niemuwiac.Nie zagłosował za środkami dla LZS Pisarzowice itd.o tym zapomniał

Pozostałe