Cztery sparingi przed ligą

  • 09.07.2019, 16:45
  • red.
Cztery sparingi przed ligą eLubań

Podziel się:

Oceń:

Wkrótce Łużyce Lubań rozpoczną przygotowania do startu w rozgrywkach ligi okręgowej. Drużyna trenera Rafała Wichowskiego w tym czasie rozegra cztery spotkania kontrolne.

- Na pierwszym treningu spotykamy się dzień po Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków Klubu, a więc 16 lipca - poinformował Rafał Wichowski, trener zespołu z Lubania.

W ramach miesięcznego okresu przygotowawczego Łużyce rozegrają cztery sparingi. W pierwszym zmierzą się z beniaminkiem okręgówki Lechią Piechowice (27 lipca). Następnie ekipę z Lubania czekają spotkania z drużynami, które w poprzednim sezonie ligi okręgowej zajęły dwie czołowe lokaty i w połowie sierpnia zadebiutują w czwartej lidze. Mowa o Gryfie Gryfów Śląski (31 lipca) oraz Lotniku Jeżów Sudecki (3 sierpnia). Ostatnim rywalem lubanian będzie spadkowicz z czwartej ligi - BKS Bolesławiec (10 sierpnia).

Póki co w drużynie nie zanosi się na kadrową rewolucję. Z Łużycami łączony był Sebastian Andruchów, ale ostatecznie wychowanek klubu z Lubania najprawdopodobniej pozostanie w Apisie Jędrzychowice. Niewykluczone, że Łużyce opuści Damian Bojdziński co byłoby dla zespołu dużym osłabieniem.

Jak wcześniej wspominaliśmy pierwszy mecz o ligowe punkty Łużyce rozegrają 15 sierpnia. Podejmą Nysę Zgorzelec, której nowym trenerem kilka dni temu został Marcin Kiewra.


 

red.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Luzyce
Luzyce 20.07.2019, 14:09
Jakieś wzmocnienia? A co z Schonungiem? Przyszedł na wiosne i ciagnał grę
Dlb
Dlb 09.07.2019, 19:12
Bodzio do Gryfa?

Pozostałe