×

Fotorelacja. Henryki 2019 - dzień 1

  • 07.07.2019, 13:03 (aktualizacja 07.07.2019, 13:30)
  • red.
Fotorelacja. Henryki 2019 - dzień 1
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj w Henrykowie bawiły się tłumy gości. Dziś kolejny dzień imprezy i koncert zespołu After Party.

Mimo obaw frekwencja dopisała i pierwszego dnia imprezy przed henrykowską sceną bawiły się tłumy gości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i przypominamy, że główne atrakcje na dziś to trzy koncerty i występ kabaretu Czwarta Fala. Szczegółowy program imprezy znajdziecie pod TYM linkiem.

red.

Zdjęcia (93)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodzic
Rodzic 10.07.2019, 14:00
P. Wojcie GOKIS niech organizuje imprezy dla mlodziezy i na te imprezy trzeba przeznaczyc wiecej kasy .Na Henryki to niech kazdy przyjdzie z wlasna flacha ,a jak ladnie poprosza to nasze Cisowianki za darmo umila im czas .
DJ -homek
DJ -homek 13.07.2019, 22:08
Cos w tym jest .Mysle ze szczera prawda
STOP
STOP 10.07.2019, 09:33
Nasza ulica wodociąg ma budować społecznie i za własne środki.Droga rozwalona i notoryczne tłumaczenie brak środków
Myslacy logicznie
Myslacy logicznie 09.07.2019, 23:24
Prosze sobie zapamietac ----Tam gdzie sie leje alkohol potokiem i kobiety na scenie swieca zadkami ,nie powinno wpuszac sie dzieci ! Henryki to nie impreza dla dzieci ,bo tam ida dorosli poprostu nawalic sie do oporu .
M.J
M.J 09.07.2019, 18:14
Nowy autobus przebawiony co tam dzieci, wymyśli się jakąś bajkę typu radni blokują
Oburzony
Oburzony 08.07.2019, 22:04
Brawa dla organizatorów i służb za zabezpieczenie po imprezie, podejrzanie poruszające się samochody w stronę Lubania po północy (środkiem szosy-prawdopodobnie nietrzeźwi kierowcy), pijani piesi poruszający się całą szerokością drogi między Henrykowem a Godzieszowem, bez odblasków. Wczoraj, a właściwie już dzisiaj kilkanaście minut po północy, jadąc w z Lubania w stronę Godzieszowa o mało nie rozjechałem pijanego delikwenta, "idącego" cała szerokością drogi poza terenem zabudowanym, miedzy Henrykowem a Godzieszowem, ubranego w odzież maskującą typu wojskowego (moro), dosłownie w ostatniej chwili go zauważyłem wyjeżdżając z za łuku drogi, mijając go musiałem ostro hamować i zjechać na lewą stronę drogi, gdyby wtedy jechało coś z przeciwka byłoby po kolesiu, bo na pewno nie poszedłbym na czołówkę z innym autem, a jechałem zaledwie 60 km/h. W obowiązku organizatorów imprez masowych leży zadbanie bezpieczeństwo, nie tylko na samej imprezie ale także bezpośrednio po.
Abstynent
Abstynent 09.07.2019, 22:50
Ktos tu rozpija pospolstwo na maxa ! Plebs nie potrafi bawic sie bez alkoholu ! Szkoda ze pan nie rozjechal bo wtedy Henrykow i organizatorzy tej balangi , byli by znani w calej Polsce .A moze i w tvn by pokazali .Slawa ,to slawa !
Obserwator
Obserwator 10.07.2019, 11:33
Dobrze ze Henryki nie wypadaja w porze zimowej bo nad ranem zbierali by opijow z pola ,jak kartofle na wykopkach .
Gosc
Gosc 08.07.2019, 15:37
PGR szaleje !
 😀
😀 08.07.2019, 17:32
Burak
B.B.
B.B. 07.07.2019, 18:48
Brawo Wy.
Gosc
Gosc 10.07.2019, 17:09
Nooooo nie ma co sie czepiac bylo na bogato ,tylko striptizera zabraklo ! Mysle ze trafilem na mega bogata gmine !

Pozostałe