Wizyta Prezydenta RP w Lwówku Śląskim

  • 03.07.2019, 09:45 (aktualizacja 03.07.2019, 10:45)
  • red.
Wizyta Prezydenta RP w Lwówku Śląskim
Podziel się:
Oceń:
Dziś Prezydent RP Andrzej Duda w ramach wizyty na Dolnym Śląsku odwiedzi Głogów i Lwówek Śląski.

Wizyta Prezydenta RP na Dolnym Śląsku poprzedzona będzie udziałem głowy państwa w otwarciu konferencji pt. „People and Climate – Solidarity and Just Transition”, która odbędzie się w Hotelu Hilton w Warszawie.

W godzinach popołudniowych prezydencki śmigłowiec wyląduje w Głogowie, aby o 16:00 Andrzej Duda mógł złożyć wieniec przed Pomnikiem Dzieci Głogowskich. Pomnik nawiązuje do historii obrony Głogowa, gdy w 1109 roku cesarz Henryk V, kazał przywiązać do machin oblężniczych bliskich i dzieci obrońców grodu.

O godzinie 16:05 planowane jest spotkanie z mieszkańcami powiatu głogowskiego i wystąpienie Prezydenta.

W Lwówku Śląskim Andrzej Duda z mieszkańcami spotka się o 19:15 na pl. Wolności, tu również przewidziane jest wystąpienie Prezydenta RP.

red.

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

niko
niko 04.07.2019, 09:34
jestem dumny z prezydenta
Baśka
Baśka 04.07.2019, 08:40
Był niezmiernie uradowany, cieszył się i wszystkim dziękował... Po stokroć dziękował!
"Radosny dziękujek")
lol
lol 04.07.2019, 08:13
Super
Wrrrrr
Wrrrrr 03.07.2019, 22:24
Przyjechał pierwszy biskup kraju co zamiast przestrzegać Konstytucji czyta Bibiblię😠
lol
lol 04.07.2019, 08:14
lepjej bronek czy kwach z układu
MałaMi
MałaMi 04.07.2019, 11:23
Lepszy Kwach. Nie było dotychczas lepszego prezydenta.
Anita
Anita 04.07.2019, 10:33
Klęczon_Adrian nie jest z układu.
Adriano
Adriano 03.07.2019, 20:01
Narodzie!
To jest gigantyczne szczęście mieć na stanowisku prezydenta kraju i współ-ewangelizatora Europy (a może i Świata) osobę pokroju Jego Czci godności Andrzeja D.
Tym szczęśliwym posiadaczem jest Polska.
Jesteśmy z Pana dumni, Panie Prezydencie!
omg
omg 04.07.2019, 13:24
hehhehhehe
Bnm
Bnm 03.07.2019, 22:25
Mów za siebie , on swoją głupotą kaczora przebił
Adriano
Adriano 04.07.2019, 08:41
Bnm! Czyżbyś aluzju nie poniał?
Gość
Gość 04.07.2019, 12:47
Daruj niekumatemu
ffff
ffff 03.07.2019, 18:57
i co z tego, że będzie ? w lubaniu też był i niby coś załatwił dla lubania ? bo od tamtej pory nic się nie zmieniło
Andrzejek
Andrzejek 03.07.2019, 20:52
A co być chciał zeby załatwił?
Idzi do mafii z PO i ich popros
Kuśka
Kuśka 03.07.2019, 20:02
Jak to nie załatwił? Niebawem, czyli przed wyborami wyjawią - na razie jest to tajemnica.
qwertyuiop
qwertyuiop 03.07.2019, 11:46
Super!

Pozostałe