Dwa zarzuty dla zabójcy z Lubania

  • 30.06.2019, 19:57 (aktualizacja 30.06.2019, 20:56)
  • red.
Dwa zarzuty dla zabójcy z Lubania

Podziel się:

Oceń:

Zakończyły się czynności z 22 – letnim Adrianem Z., który w piątkowy wieczór w przypływie szału zaatakował i ranił nożem swojego 34-letniego brata i zabił 23-letnią kobietę.

Mężczyzna ma postawione dwa zarzuty: zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania zabójstwa drugiej osoby. Formalnie się przyznał i złożył wyjaśnienia. Będzie kierowany wniosek o areszt. - usłyszeliśmy od Łukasza Chrapka, zastępcy Prokuratora Rejonowego w Lubaniu.

Adrian Z. w przeszłości był już karany za drobne przestępstwa związane między innymi z narkotykami.

red.

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elzbieta
Elzbieta 03.07.2019, 15:55
Znałam Anie B cudowna młoda osoba,cieszaca sie życiem i dzidziusiem nie do pomyslenia jak mozna kogos zabic,jestem za kara śmierci dla ćpuna i nie mam litosci...
Grupa wsparcia
Grupa wsparcia 02.07.2019, 07:34
Bonus RPK - OPOWIEŚCI Z KRYPTY ft. Quebonafide, Borixon, Kizo // Prod. Chris Carson & WOWO. (Opowiesci o Libanie) *** wszystkich Cupnow !!!
K.K
K.K 01.07.2019, 17:10
Do wszystkich ćpunow z Lubania i okolic,widzicie do czego może doprowadzić głód narkotykowy,możecie skączyć jak wasz kolega Adrian Z. Warto?
Britney Spears
Britney Spears 01.07.2019, 11:25
Jestem za karą śmierci. Kto dopuszcza się straszliwych czynów, musi zostać odpowiednio ukarany – będzie miał nauczkę na przyszłość
wołciu
wołciu 01.07.2019, 18:24
"I am for the death penalty. Who commits terrible acts must get a fitting punishment. That way he learns the lesson for the next time" Tak w oryginale brzmi wypowiedź Britney Spears na temat kary śmierci. Przetłumaczone na Polski jest dobrze
Ach te blondynki
Nikt
Nikt 01.07.2019, 14:34
Jaką nauczką na przyszłość będzie kara śmierci? No chyba, że wierzymy w reinkarnację, to wtedy tak.
Krzysiek
Krzysiek 01.07.2019, 14:22
Popieram, ale uzasadnienie powala na kolana
Ja
Ja 01.07.2019, 14:02
Jak wykonają karę śmierci to o jakiej jego przyszłości tu mowa
ja
ja 01.07.2019, 15:29
Może dla niego już nie będzie przyszłości ale może jakiś kolejny Pikolud się zastawi zanim coś takiego zrobi. Wypuścić go w kajdankach do rodziny niech decydują ;)
Lestat
Lestat 01.07.2019, 09:02
Uważam że dla takich zwyrodnialców powinna być przywrócona kara śmierci, dostanie 25 lat i za nasze pieniądze będzie sobie siedział w cieplutkiej celi i korzystał z służby zdrowia
Sasiad
Sasiad 01.07.2019, 07:33
Jabac ***
Sprawiedliwosc
Sprawiedliwosc 30.06.2019, 22:47
Powinien dostac odpowiednia kare za swoje czyny ...
P.
P. 30.06.2019, 22:39
Glowa za glowe, a nie wiezienie. To dziewczynie zycia nie przywróci,a sk*****l za nasze pieniadze bedzie siedzial w czystej i cieplutkiej celi. Wypuścić go na miasto ludzie sami wydadza wyrok !!!
Omg
Omg 01.07.2019, 08:51
LoL xD to nie średniowiecze, jak chcesz lincz uliczny zapraszam do Pakistanu
Obserwator
Obserwator 01.07.2019, 22:10
Nie średniowiecze , ale tam były jasne zasady i każdy wiedział co go czeka za popełnienie zbrodni . Powinni takie kary przywrócić . Zabójstwo Ani , Kristiny , Szymonka i wielu innych którzy z tego świata zostali wyrwani bo komuś nie idpiwiadali bo byli bezbronni . Na tortury z taką osobą i tydzień czasu niech umiera , wtedy ktoś następny zastanowi się nad swoimi czynami .
kolega
kolega 30.06.2019, 22:37
najlepsze w tym . informacja . nie kolejnojść zdarzeń jest ważna tylko tragedia .ranił i zabił czy zabił i ranił . ktoś zginął
Obcy
Obcy 30.06.2019, 22:27
Mało tego nic nie zrobią siedzieć nie pujdzie zrobią z niego. Nie poczytalnego bo był leczony odsiedzi może 5 lat w psychiatryku i wyjdzie bo grzeczny ułożony i na lekach. To jest Polska właśnie. Kara śmierci powinna być zabiłeś to ciebie zabiją. Nie to więzienie jak u Ruskich kamieniołom szklanka wody kromka chleba na cały dzień. Nie ważne co działo się w rodzinie ważne do czego doszło. A tak ząbki zrobią w więzieniu bo od cpanka poszły. Wszystko będą robić zależy co przyjdzie wiazniowi na myśl. Chyba że wariat to leki i po kilku latach zdrowy piękny mądry oczytany.
Ann
Ann 30.06.2019, 22:07
Mnie ciekawi jedno dlaczego nikt jej nie pomogl????? Jej partner uciekl do sasiada a powinien byl chronic ja i dziecko!!!! A zabojca bedzie zyl na nasz koszt :(
:)
:) 01.07.2019, 00:20
Gościu latał z nożem i siekierą, a Pani oczekuje tego, że ktoś by się na niego rzucił? Nawet jeśli któryś z sąsiadów miałby broń i jej użył wobec napastnika, to by miał większe problemy niż on, tak więc.. Proszę tylko podziękować choremu prawu w tym kraju.
Batman
Batman 30.06.2019, 22:07
Kiedy chandlarze z lubuskiego opuszczą Lubań, dzisiaj 3 piko (AUDI A3 FZA..) na ul. Staszica zaczepiało mieszkańców naszego miasta. Straż miejska i policja powinny być widoczne na ulicach miasta.
Arczi
Arczi 01.07.2019, 07:37
Co sprzedać Ci nic nie chcieli i donosisz? Czy dziengów brakło? Auto często stoi na szkolnej i nie widziałam żeby kogoś zaczepiali, fakt że jeden często powykręcany chodzi. A oni tacy z zielonej jak ty mądry jesteś
Jan
Jan 30.06.2019, 22:00
Dożywocie dla bandziora i cpuna
Głos prawdy
Głos prawdy 30.06.2019, 21:58
Daje mu 5 dni i gościa nie ma
Jan
Jan 30.06.2019, 21:56
Dożywocie dla bandyty
Głos prawdy
Głos prawdy 30.06.2019, 21:37
Kryminał cię dojedzie *** sfiksowana...
...
... 30.06.2019, 22:40
Nic mu się nie stanie, nie wiem w jakich realiach wy żyjecie. Co któryś w więzieniu siedzi za morderstwo, a Ci za takie szczególne, jak na przykład zabójstwo dziecka, mają taką ochronę, że im włos z głowy nie spadnie. ;)
Dyzio
Dyzio 30.06.2019, 20:59
Nie zakończyły się czynności tylko rozpoczęły - teraz przed oblicze sądu no i z pewnością do aresztu. 28 czerwca 2019 był ostatnim dniem ćpuna na wolności - do końca niecnego żywota nieboskłon będzie już tylko oglądał na spacerniaku.
M
M 30.06.2019, 20:41
Mam nadzieję że dostanie dożywocie
....
.... 30.06.2019, 20:16
Żaden Z. tylko Z******. Kiedy w tym państwie skończy się ochrona przestępców i innych odmieńców stanowiących potencjalne zagrożenie dla innych.
Ero
Ero 01.07.2019, 23:22
Z? Kto to? Dajcie nazwisko .
....
.... 30.06.2019, 22:39
Cenzurka i tak poszła, żenada, "Panie Moderatorze". Jeszcze mu odszkodowanie dajcie.
Siwy Traktorzysta
Siwy Traktorzysta 30.06.2019, 20:14
Więzienie dla takich degeneruchów to wakacje na koszt podatników...

Pozostałe