Kolejne srebro na Pucharze Polski w Kajak Polo

  • 19.06.2019, 23:26 (aktualizacja 20.06.2019, 09:18)
  • KW
Kolejne srebro na Pucharze Polski w Kajak Polo

Podziel się:

Oceń:

W Kaniowie 16 czerwca zakończył się XIV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KAJAK POLO, II EDYCJA PUCHARU POLSKI, OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ DZIECI Panda Cup.

W turnieju udział wzięło 41 drużyn z 21 klubów z Polski, Węgier, Austrii, Finlandii, Litwy i Czech. W ciągu dwóch dni rozegrano 122 mecze na trzech równoległych boiskach.

Do Kaniowa LUKS Kwisa Leśna wystawiła 3 Dywizję: Open, Juniorów oraz Panda Cup. Najmłodsza drużyna PANDA CUP w składzie: Grzegorz Kaczmarzyk, Igor Puczel, Stanisław Wickiel, Wojciech Kołodziejczyk, Julia Kirkowska, Aleksandra Labiszak oraz Dariusz Scholz zajęła 2 miejsce, dokładnie tak samo jak w I Pucharze Polski rozgrywanym w Leśnej, przegrywając w finale z Powiślem Warszawa. To już po raz drugi najmłodsi adepci Bogdana Sztuby stanęli na podium, zdobywając srebro w Pucharze Polski. Juniorzy oraz 1 Dywizja Open zajęła dalsze miejsca w rozgrywkach pucharowych.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych dwóch Pucharach Polski, które odbędą się za miesiąc w Kaliszu i finał w Choszcznie.

A już w nadchodzący weekend kajakarze z Leśnej zmierzą się w slalomie na Pucharze Prezydenta Krakowa, Pucharze Polski i 2 Lidze Młodzików w Krakowie. Z Krakowa zaś udadzą się na obóz do Wietrznic, szkolić swoje umiejętności na sztucznym torze zbudowanym na Dunajcu. Wezmą też udział w 3 Lidze Młodzików w slalomie w Szczawnicy i Sromowcach Wyżnych.  

Trzymamy kciuki! Powodzenia!

KW

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe