Aktualizacja. O włos od lądowania na dachu

  • 18.06.2019, 12:21 (aktualizacja 18.06.2019, 18:28)
  • red.
Aktualizacja. O włos od lądowania na dachu

Podziel się:

Oceń:

Chwile grozy przeżył pilot balonowy i mieszkańcy kilku posesji na obrzeżach Olszyny.

Jak informują mieszkańcy Olszyny wczoraj około 21 zauważali lecący nisko balon. Statek powietrzny cały czas obniżał pułap i w pewnym momencie przeleciał bardzo nisko nad jednym z dachów omal nie zahaczając o komin. Był to ostatni moment aby balon bezpiecznie wylądował bowiem dalej ciągnęły się już zabudowania, które nie pozwoliłyby wykonać tego manewru w kontrolowany sposób.Okazuje się, że to co dla postronnych obserwatorów jest niebezpieczne dla załogi było fantastycznym doznaniem, a dla pilota lądowaniem kontrolowanym i w celu. Jak się dowiadujemy lot był komercyjny i rozpoczął się we Wleniu a zakończył w Olszynie.

Po szczęśliwie zakończonym lądowaniu pilot miał tłumaczyć zdenerwowanym mieszkańcom, że przyczyną tak niskiego przelotu nad zabudowaniami było wyczerpanie się butli z gazem, którym podgrzewane jest powietrze w balonie.

Czytelnikom dziękujemy za zdjęcia.

Aktualizacja

 

Okazuje się, że to co dla postronnych obserwatorów jest niebezpieczne dla załogi było fantastycznym doznaniem, a dla pilota lądowaniem kontrolowanym i w celu. Jak się dowiadujemy lot był komercyjny i rozpoczął się we Wleniu a zakończył w Olszynie.

- Balon podchodząc do lądowania leci nad dachami i koronami drzew, aby delikatnie wylądować na ziemi w miejscu wyznaczonym. Wczorajsze lądowanie było idealne. Tak to się normalnie odbywa, kto nie leciał balonem ten nie ma wiedzy. Tak jak to widać na zdjęciu spokojnie wylądowaliśmy na polu za budynkiem. Patrząc z dołu na balon jest to zupełnie inna perspektywa. Nasi piloci są doświadczeni i mają wylatane 400 – 500 godzin. Proszę zobaczyć gdzie ten pilot wylądował - przy drodze, gdzie jest idealny dojazd. - wyjaśnia nam Pan Paweł, organizator lotów balonem.

red.

Zdjęcia (6)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Róża
Róża 18.06.2019, 17:08
Totalna bzdura.Lecialam tym balonem i nikomu nic nie groziło,informacje wyssane z palca.Ktos robi z igly widły i szuka sensacji.Lot od początku do końca był bezpieczny i fantastyczny. A wiadomo,że ładuje się kapitalnie.Wiec przestańcie pisać dziwne historię ????
miija
miija 18.06.2019, 18:02
A gdzie można skorzystać z takich atrakcji i wykupić lot? ?
Paweł
Paweł 19.06.2019, 09:00
wyprawabalonem.pl 600310310 Zapraszamy :)
Sebo
Sebo 18.06.2019, 16:23
Ale bzdury byłem przy londowaniu i piotowalem cały lot
Bo moja zona leciala i to co piszecie na ten temat to stek bzdor
Balon wylondował na polu bo w poblizu nie bylo wolnej łaki
Takie brodnie pisac wstyd.

Pozostałe