Ankieta. Czego potrzebujemy w Lubaniu

  • 14.06.2019, 11:52
  • ŁCR
Ankieta. Czego potrzebujemy w Lubaniu
Podziel się:
Oceń:
Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński zaprasza do wypełniania ankiety. Pytania dotyczą stanu miasta, potrzeb i oczekiwań wobec samorządu.

Szanowni Mieszkańcy Lubania,
wszystkim nam zależy na tym, by Lubań był dobrym miejscem do życia.
Zapraszam Państwa do wypełnienia ankiety.

Ankieta pozwoli nam lepiej poznać punkt widzenia i potrzeby mieszkańców. Chcemy zapytać Państwa, jakie obszary powinniśmy rozwijać, jakich decyzji oczekujecie Państwo od samorządu, jakie inwestycje byłyby potrzebne.

Wyniki takich ankiet często służą do starania się o środki zewnętrzne.
Aktualnie mamy jako miasto szansę starać się o środki z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Pierwszy krok - odpowiedź na nasze pytania - należy jednak do Państwa.
Wypełnienie ankiety zajmuje około 5 minut. Ankieta jest anonimowa.

Z góry dziękuję,
Arkadiusz Słowiński
Burmistrz Lubania

Link do ankiety - TUTAJ

ŁCR

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aneta
Aneta 17.06.2019, 12:06
Przydałoby się jeszcze ogrodzić piaskownice, nawet najtańszym kosztem. Nasze dzieci niestety bawią się w piasku, gdzie pieski załatwiają swoje potrzeby 😈 Pies nie rozumie, gdzie się załatwia, najwidoczniej ich właściciele też mają małe móżdżki, że im na to pozwalają!
Krystyna
Krystyna 17.06.2019, 11:55
Mieszkańcy przy ul. Szkolnej i Pl. Lompy potrzebują czuć sie bezpiecznie. Przejść wieczorem przez ten obszar Lubania to strach! Pomyśleć, że to jest tak blisko rynku. Może ktoś by pomyślał o monitoringu miejskim w tych rejonach? Może tej patoli byłoby mniej i nikt by nie skakał po autach...
add
add 17.06.2019, 13:49
przecież na pl. lompy są kamery
zcssczcs
zcssczcs 16.06.2019, 18:06
Mogliby postawić nowe garaże dla mieszkańców jeśli to możliwe auta znikną z parkingów i zasili to kasę miasta.
Eeeeeeee
Eeeeeeee 16.06.2019, 12:35
Widze ze ludzie w komentarzach napisali wiecej trafnych propozycji jakich chca zmian niz w calej tej ankiecie ... moze lepiej wydrukować te posty i zanieść burmistrzowi
rsfsfd
rsfsfd 16.06.2019, 09:26
Pytania w ankiecie są głupie bo bez tego można powiedzieć w prost czego chcemy... Nowych mieszkań wybudowanych przez miasto nowych dróg, remonty studzienek, chodników i ulic. Więcej kamer aby czuć się na ulicach wieczorem bezpiecznie. Nowe parkingi, ronda. Przydałby by się inne markety np. spożywcze aby w końcu była jakaś konkurencja i nowe miejsca pracy. Nie muszę dodawać, że zachodnia obwodnica też mile widziana
Tupolew
Tupolew 15.06.2019, 15:35
Pytanie ludzi po 8 latach urzędowania czego chcą, to jakiś żart. Pamiętam jakiś wywiad z kampanii wyborczej obecnego burmistrza, w którym mówił, że na codzień rozmawia z mieszkańcami i zna ich potrzeby. Poza tym jak zawsze wszystko od d**y strony, mówienie "mamy fundusze ( a raczej będziemy mieli) ale nie wiemy na co je wydać" to jakaś komedia, bo gdzie jakaś wizja rozwoju miasta... chyba nie istnieje skoro burmistrz nie wie na co wywalić kasę i w akcie desperacji pyta mieszkańców
Galoreg
Galoreg 15.06.2019, 13:17
czy wyniki ankiety będą opublikowane czy burmistrz to pozostawi dla siebie?
waddd
waddd 15.06.2019, 12:52
W ankiecie zapomniałem dodać, że brakuje nowych mieszkań bo młodzi lubaniacy nie mają gdzie mieszkać, a wynajmować od prywaciarzy za 1000 zł lub więcej to tylko stać ukrainców bo im państwo dopłaca, a my polacy mamy brać kredyty na 30 - 40 lat bo nam polakom nie nie dają. Urząd powinien zadbać i postawić nowe osiedla aby można było tu jakoś żyć chyba, że mają takie plany wszyscy młodzi mają z Lubania wyjechać, a miasto ma być wymarłe.
Lubaniak
Lubaniak 15.06.2019, 10:51
Bardzo dobry pomysł z tą ankietą. Tylko czy włodarze miasta wezmą odpowiedzi pod uwagę.
WAŻNE
WAŻNE 15.06.2019, 07:31
Przeniesienie targowiska w inne miejsce, bądź przynajmniej zakaz parkowania wzdłuż niego. Podczas tego święta dyszla główna ulica Lubania jest nieprzejezdna. Pozdrawiam
Setka
Setka 15.06.2019, 00:13
Skuteczniejszej policji w walce z narkomanią w miescie.
Mniej meneli pod sklepem.
Chodników, na których nie będzie można wybić zębów.
Na pewno nie kolejnych figur, fontann czy innych zakątków miłości nikomu nie potrzebnych.
Przedszkola na osiedlu Piastów- w końcu wyremontowanej!!!!
Burmistrza ktory potrafi rządzić, ma pomysł na to miadto i będzie potrafił zachęcić inwestorów a nie jak to wyglada dotychczas- muadto emerytow, ludzi bez perspektyw i zyjacych z zasiłków!
sadsasd
sadsasd 14.06.2019, 22:56
Bezpłatny parking przy szpitalu i nowe miejsca bo nie dość, że brakuje miejsc to jeszcze jest płatne.
tola
tola 14.06.2019, 18:45
Ludzie, link do ankiety jest wyżej. Zamiast pisać coś, czego nikt nie przeczyta, wypełnijcie ankietę. Może akurat ktoś wyciągnie wnioski.
Gosciu
Gosciu 14.06.2019, 17:21
Parkingu przy miejskim targowisku. Bezpłatnego parkingu.
klient targowiska
klient targowiska 14.06.2019, 22:11
A może by tak zrobić porządek ze sprzedającymi którzy blokują miejsca przy targowisku od samego rana. Niech ustawiają sobie swoje busiki np. za kościołem na parkingu.
Wojciech
Wojciech 14.06.2019, 22:05
Powinien być bezpłatny do 30 minut a potem 10 zł za godzinę. Problem jest z parkingiem dla handlujących bo to oni zajmują 80% miejsc
RadnyT
RadnyT 14.06.2019, 17:20
Referendum w sprawie obdykacji pana burmistrza!
Ccc2
Ccc2 14.06.2019, 17:11
Nowego burmistrza!
Wypier...aj
Wypier...aj 14.06.2019, 23:13
To chyba jak twoja stara będzie starować pajacu
Hogsofwar
Hogsofwar 14.06.2019, 14:13
Ronda koło Kauflandu , zachodniej obwodnicy , squash, kładki na jeleniogórskiej , przycięcia traw , posprzątania miasta , firm inwestujących , remontu drogi koło cmentarza - no to masz roboty na kolejne 4 lata , pozdrawiam
Obserwator
Obserwator 14.06.2019, 13:49
Potrzebujemy więcej gównianich figurek.... jeśli jest możliwe na każdej ulicy i kawałku zieleni 🤣🤣🤣....no i jak Mateo napisał dymisji Pana burmistrza. pozdrawiam
Mateo
Mateo 14.06.2019, 13:25
Potrzebujemy dymisji burmistrza :-)
MałaMi
MałaMi 14.06.2019, 13:04
A jest odpowiedź "KOLEJNEJ FONTANNY"?
,zx
,zx 14.06.2019, 13:29
Na każdej dzielnicy przynajmniej po 2

Pozostałe