×

Zginął motocyklista, który szalał całą noc

  • 14.06.2019, 06:16
  • red.
Zginął motocyklista, który szalał całą noc
Podziel się:
Oceń:
Dziś kilka minut przed 5. na ul. Leśnej w Lubaniu doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 45 – letni mieszkaniec Lubania.

Według mieszkańców 45-latek przynajmniej od dwóch dni szalał na motocyklu po lubańskich Księginkach. Dzisiejszej nocy ryk jego jednośladu nie dawał spać mieszkańcom południowej dzielnicy miasta. Kilka minut przed 5. motocyklista jadąc w kierunku centrum wywrócił się na łuku drogi i z dużą prędkością uderzył w kamienny słup ogrodzenia. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Ruch na drodze wyjazdowej z Lubania w kierunku Leśnej i Kościelnika przez kilka najbliższych godzin będzie zablokowany, policja kieruje na objazd przez Jałowiec.

Około 9. ul. Leśna biegnąca przez Księginki została odblokowana.

red.

Zdjęcia (18)

Komentarze (183)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomasz_kalicki
tomasz_kalicki 16.06.2019, 14:37
Ciekawe który moderator jest na tyle głupi by akceptować wypowiedzi w stylu ''idź być głupim gdzie indziej'' takie teksty to powinny do ciebie być kierowane.
[*]
maccc
maccc 16.06.2019, 07:36
Lewa.....
dawca życia
dawca życia 16.06.2019, 03:48
Kolejny kaskader i cwaniak tak kończy ulica to nie tor wyścigowy dobże że nikt jeszcze nie zgiął
Bodek sku....l
Bodek sku....l 16.06.2019, 12:46
Ale szkoda że nie masz słownika
Użytkownik drogi
Użytkownik drogi 15.06.2019, 21:02
Fajna lektura komentarze...no ale błagam..normalny ojciec mąż przyjaciel itd...na tygodniu w nocy nie mógł spędzić czasu z rodziną..zrobić czegoś pożytecznego????np.pobyć z bliskimi??poza tym ksywka chyba mówi sama za siebie ....
Anka
Anka 15.06.2019, 19:06
artykuł z *** - pismaki na pewno widzieli jak szalał a nie jeździl normalnie .... wypisywanie niepotwierdzonych głupot to standard
Hera
Hera 15.06.2019, 14:40
Ulica nie jest pasem startowym a motor samolotem ! Dotyczy to tez kierowcow samochodowych . Jeszcze nie jeden sie o tym przekona !!!!!!!!!! Nie On pierwszy i nie ostatni .
Smakosz denaturatu
Smakosz denaturatu 15.06.2019, 14:09
Składajcie lusterka, może komuś potrzebna nerka. MOTO*** są wszędzie.
ja
ja 15.06.2019, 13:54
Do Gościa
Skoro wszyscy słyszeli, to gdzie wtedy byli? Chłopak by żył gdyby "WSZYSCY" coś z tym zrobili.
Anty pilnik
Anty pilnik 15.06.2019, 19:01
Dobrze ze nikt nie zgłaszal na policje bo dalej by pewnie piłował gdyby zył
Denis
Denis 15.06.2019, 19:50
I zagrażał bezpieczeństwu innych
Gosc
Gosc 15.06.2019, 13:06
Gdyby policja uczciwie pracowala na swoje pensje to by chlopak zyl .Jezdzil dwa dni ,wszyscy slyszeli a policja nie , dziwne !
ona
ona 16.06.2019, 00:34
Wina policji? Dobre...
kobieta
kobieta 15.06.2019, 13:45
45 letni chłopak? Jaki przykład dawał właśnie chłopcom? Policja ma pilnować kretynów w nocy?
Jjh
Jjh 16.06.2019, 01:56
Kretynka to może być Ty :)
kk
kk 15.06.2019, 21:40
NIE kretynów w nocy tylko bezpieczeństwa na ulicy TAKŻE W NOCY .
Księginiarz
Księginiarz 15.06.2019, 09:49
Eluban udostępnił informację o zdarzeniu drogowym – wypadku, nie przejezdnej drodze. Użyte sformułowanie jako tytuł artykułu, to akurat dziennikarska socjologia.
Na innych portalach byśmy przeczytali, że komentarze są zablokowane. Tutaj drodzy czytelnicy korzystacie z pełnego prawa wolności słowa. Oczywiście zgodnie z ustawą i odpowiedzialnością.
Czytając komentarze skłoniłem się nawet do wypełnienia ankiety „Czego potrzebujemy w Lubaniu?” Burmistrza, skupiając szczególną uwagę przy pytaniach dotyczących szkolnictwa i edukacji w regionie.

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Jerry
Jerry 15.06.2019, 05:30
Szalał od 2 dni? A gdzie była policja?
janon
janon 15.06.2019, 13:31
Słyszałem , że mają polecenie nie ścigać motocyklistów , bo kiedyś ktoś tam zginął w pościgu i mieli problemy. Ale nie wiem czy to prawda
Aaa
Aaa 15.06.2019, 11:26
A gdzie miała być ?
"Czlowiek"
"Czlowiek" 14.06.2019, 23:31
Dajcie spokoj z tymi komentarzami Mariusz nie zyje i nic juz tego nie zmieni .Teraz momożecie sie wyspać jego juz nie ma a wy tylko z tej euforii nie zapadajcie w sen zimowy. Przepraszam za słowo" ***" trochę wspolczucia dla rodziny nic juz nie zmienią te wasze chore komentarze typu "byl dobry lub zly "odeszedl i juz go nie ma wśród nas.j *Niech spoczywa w spokoju*
Kris
Kris 14.06.2019, 22:57
Ale jedziecie na gościa co poniektórzy niech sie nie wypowiadaja bo piszecie takie głupoty ze żenada
Hera
Hera 15.06.2019, 13:22
A co ,Twoim zdaniem robil dobrze ! Dobrze to jest , ze nik niewinny nie zginal . Ulica nie jest pasem startowym ,a motor samolotem .
Wojciech
Wojciech 14.06.2019, 22:24
W sumie to chyba jakiś lokalny nietykalny. Od dwóch dni na ewidentnie podrobionych blachach .. gdzie były nasze dzielne chłopaki z drogówki? Po pół godzinie facet powinien siedzieć na dołku a nie pajacować w terenie zabudowanym. Swoją drogą tę arogancką bandę zwaną szumnie policją (każdy kto miał do czynienia z naszą lokalną drogówką wie o czym piszę) też powinno się teraz zapytać .. co robiliście chłopaki?
Motocyklista z Elbląga.
Motocyklista z Elbląga. 14.06.2019, 22:11
Zawsze to przypominam! Kto szybko jedzie to go później wolno niosą. Szkoda człowieka.
Eugenia 56
Eugenia 56 14.06.2019, 21:56
Dziękuję Bogu i odmawiam modlitwę ze szczęścia, że nikogo niewinnego i postronnego nie zabił! O dzięki ci Boże Wszechmogący!! A ON?? no cóż wybrał taką drogę, jego sprawa.
Iw
Iw 14.06.2019, 21:31
Odpoczywaj...
Kamil
Kamil 14.06.2019, 21:25
Odpoczywaj w pokoju. Nie ma co krytykować zmarłego, nie wy będziecie go sądzić.
Dino
Dino 15.06.2019, 23:26
A kto ma go osądzać za życia? Urojona niebiańska transcendencja?
Myślę
Myślę 14.06.2019, 21:03
To ten Mariusz któremu miesiąc temu córka się urodzila ?
Bodek s***l
Bodek s***l 14.06.2019, 23:22
Tak chyba z twoją starą
Heniek
Heniek 14.06.2019, 20:27
Jednego ***a mniej. Pewnie ktoś mu pomógł, bo miał już dość psycholi na motorach.

Pozostałe