Zginął motocyklista, który szalał całą noc

  • 14.06.2019, 06:16
  • red.
Dziś kilka minut przed 5. na ul. Leśnej w Lubaniu doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł 45 – letni mieszkaniec Lubania.

Czytaj eLuban.pl bez reklam, wykup subskrypcję.

 

 

Komentarze (183)

tomasz_kalicki
tomasz_kalicki 16.06.2019, 14:37
Ciekawe który moderator jest na tyle głupi by akceptować wypowiedzi w stylu ''idź być głupim gdzie indziej'' takie teksty to powinny do ciebie być kierowane.
[*]
maccc
maccc 16.06.2019, 07:36
Lewa.....
dawca życia
dawca życia 16.06.2019, 03:48
Kolejny kaskader i cwaniak tak kończy ulica to nie tor wyścigowy dobże że nikt jeszcze nie zgiął
Bodek sku....l
Bodek sku....l 16.06.2019, 12:46
Ale szkoda że nie masz słownika
Użytkownik drogi
Użytkownik drogi 15.06.2019, 21:02
Fajna lektura komentarze...no ale błagam..normalny ojciec mąż przyjaciel itd...na tygodniu w nocy nie mógł spędzić czasu z rodziną..zrobić czegoś pożytecznego????np.pobyć z bliskimi??poza tym ksywka chyba mówi sama za siebie ....
Anka
Anka 15.06.2019, 19:06
artykuł z *** - pismaki na pewno widzieli jak szalał a nie jeździl normalnie .... wypisywanie niepotwierdzonych głupot to standard
Hera
Hera 15.06.2019, 14:40
Ulica nie jest pasem startowym a motor samolotem ! Dotyczy to tez kierowcow samochodowych . Jeszcze nie jeden sie o tym przekona !!!!!!!!!! Nie On pierwszy i nie ostatni .
Smakosz denaturatu
Smakosz denaturatu 15.06.2019, 14:09
Składajcie lusterka, może komuś potrzebna nerka. MOTO*** są wszędzie.
ja
ja 15.06.2019, 13:54
Do Gościa
Skoro wszyscy słyszeli, to gdzie wtedy byli? Chłopak by żył gdyby "WSZYSCY" coś z tym zrobili.
Anty pilnik
Anty pilnik 15.06.2019, 19:01
Dobrze ze nikt nie zgłaszal na policje bo dalej by pewnie piłował gdyby zył
Denis
Denis 15.06.2019, 19:50
I zagrażał bezpieczeństwu innych
Gosc
Gosc 15.06.2019, 13:06
Gdyby policja uczciwie pracowala na swoje pensje to by chlopak zyl .Jezdzil dwa dni ,wszyscy slyszeli a policja nie , dziwne !
ona
ona 16.06.2019, 00:34
Wina policji? Dobre...
kobieta
kobieta 15.06.2019, 13:45
45 letni chłopak? Jaki przykład dawał właśnie chłopcom? Policja ma pilnować kretynów w nocy?
Jjh
Jjh 16.06.2019, 01:56
Kretynka to może być Ty :)
kk
kk 15.06.2019, 21:40
NIE kretynów w nocy tylko bezpieczeństwa na ulicy TAKŻE W NOCY .
Księginiarz
Księginiarz 15.06.2019, 09:49
Eluban udostępnił informację o zdarzeniu drogowym – wypadku, nie przejezdnej drodze. Użyte sformułowanie jako tytuł artykułu, to akurat dziennikarska socjologia.
Na innych portalach byśmy przeczytali, że komentarze są zablokowane. Tutaj drodzy czytelnicy korzystacie z pełnego prawa wolności słowa. Oczywiście zgodnie z ustawą i odpowiedzialnością.
Czytając komentarze skłoniłem się nawet do wypełnienia ankiety „Czego potrzebujemy w Lubaniu?” Burmistrza, skupiając szczególną uwagę przy pytaniach dotyczących szkolnictwa i edukacji w regionie.

Wyrazy współczucia dla rodziny.
Jerry
Jerry 15.06.2019, 05:30
Szalał od 2 dni? A gdzie była policja?
janon
janon 15.06.2019, 13:31
Słyszałem , że mają polecenie nie ścigać motocyklistów , bo kiedyś ktoś tam zginął w pościgu i mieli problemy. Ale nie wiem czy to prawda
Aaa
Aaa 15.06.2019, 11:26
A gdzie miała być ?
"Czlowiek"
"Czlowiek" 14.06.2019, 23:31
Dajcie spokoj z tymi komentarzami Mariusz nie zyje i nic juz tego nie zmieni .Teraz momożecie sie wyspać jego juz nie ma a wy tylko z tej euforii nie zapadajcie w sen zimowy. Przepraszam za słowo" ***" trochę wspolczucia dla rodziny nic juz nie zmienią te wasze chore komentarze typu "byl dobry lub zly "odeszedl i juz go nie ma wśród nas.j *Niech spoczywa w spokoju*
Kris
Kris 14.06.2019, 22:57
Ale jedziecie na gościa co poniektórzy niech sie nie wypowiadaja bo piszecie takie głupoty ze żenada
Hera
Hera 15.06.2019, 13:22
A co ,Twoim zdaniem robil dobrze ! Dobrze to jest , ze nik niewinny nie zginal . Ulica nie jest pasem startowym ,a motor samolotem .
Wojciech
Wojciech 14.06.2019, 22:24
W sumie to chyba jakiś lokalny nietykalny. Od dwóch dni na ewidentnie podrobionych blachach .. gdzie były nasze dzielne chłopaki z drogówki? Po pół godzinie facet powinien siedzieć na dołku a nie pajacować w terenie zabudowanym. Swoją drogą tę arogancką bandę zwaną szumnie policją (każdy kto miał do czynienia z naszą lokalną drogówką wie o czym piszę) też powinno się teraz zapytać .. co robiliście chłopaki?
Motocyklista z Elbląga.
Motocyklista z Elbląga. 14.06.2019, 22:11
Zawsze to przypominam! Kto szybko jedzie to go później wolno niosą. Szkoda człowieka.
Eugenia 56
Eugenia 56 14.06.2019, 21:56
Dziękuję Bogu i odmawiam modlitwę ze szczęścia, że nikogo niewinnego i postronnego nie zabił! O dzięki ci Boże Wszechmogący!! A ON?? no cóż wybrał taką drogę, jego sprawa.
Iw
Iw 14.06.2019, 21:31
Odpoczywaj...
Kamil
Kamil 14.06.2019, 21:25
Odpoczywaj w pokoju. Nie ma co krytykować zmarłego, nie wy będziecie go sądzić.
Dino
Dino 15.06.2019, 23:26
A kto ma go osądzać za życia? Urojona niebiańska transcendencja?
Myślę
Myślę 14.06.2019, 21:03
To ten Mariusz któremu miesiąc temu córka się urodzila ?
Bodek s***l
Bodek s***l 14.06.2019, 23:22
Tak chyba z twoją starą
Heniek
Heniek 14.06.2019, 20:27
Jednego ***a mniej. Pewnie ktoś mu pomógł, bo miał już dość psycholi na motorach.

Pozostałe