Fotogaleria DAR 2019

  • 11.06.2019, 08:32
  • eLuban pl
Fotogaleria DAR 2019

Podziel się:

Oceń:

DAR 2019 już za nami. Wydarzenie mogło się odbyć dzięki organizacjom pozarządowym, które wspólne współtworzyły wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

DAR 2019 to było bajeczne wydarzenie. Wszyscy chętnie wyruszyli tropem bajek, korzystali z kreatywnych animacji, łapali sportowe endorfiny oraz uczestniczyli w biciu rekordu "Doniczkowe masz rośliny - przynieś - razem zasadzimy". Dziękujemy organizacjom pozarządowym i jednostkom miejskim.

Podczas tegorocznego DARu na scenie lubańskiego amfiteatru zaprezentowało się znakomite grono gwiazd i gwiazdeczek. Wystąpili mali artyści ze żłobka i przedszkoli oraz dzieci ze Studia Tańca Nowoczesnego MAR-KO. Podziwialiśmy występy i pokazy organizacji pozarządowych. Były gratulacje i nagrody dla zwycięzców w grze "Tropem Bajek". Finał imprezy rozpaliły gorące rytmy zespołu Jambo Africa oraz pokaz grupy PROTOTYPE – LED SHOW. Za wspaniałe doznania artystyczne dziękujemy kadrze żłobka, przedszkoli oraz MDK w Lubaniu.

eLuban pl

Zdjęcia (111)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jagoda
Jagoda 12.06.2019, 12:46
Słabizna na maksa, dla młodzieży nie było kompletnie nic. Jak można nazywać taką imprezę świętem rodziny. To jest po prostu festyn i tyle.
Rodo
Rodo 11.06.2019, 20:11
A mnie zastanawiaja zdjecia. Czy osoby widoczne na zdjeciach wyrazily zgode na publikacje swojego wizerunku?
Rodzic
Rodzic 11.06.2019, 11:52
Takiej biedy jak w tym roku nie było chyba nigdy. Impreza straciła na atrakcyjności, gdyby nie dzieci z przedszkoli i Studia Tańca MDK to nie byłoby sensu iść.

Pozostałe