Wysikał się na ławkę w parku. Pozdrawiamy

  • 22.05.2019, 20:34
  • eLuban pl
Wysikał się na ławkę w parku. Pozdrawiamy

Podziel się:

Oceń:

Nie wiemy jak to się dzieje, ale w ostatnim czasie załatwianie potrzeb fizjologicznych pod okiem kamer stało się w Lubaniu bardzo modne.

Tydzień temu publikowaliśmy za strażą miejską zdjęcia mężczyzny, który zabrudził odchodami elewację budynku przy ul. Brackiej. Straż Miejska delikwenta rozpoznała i wszczęła postępowanie, które może się zakończyć grzywną w wysokości 2500 zł. Więcej TUTAJ.

Wczoraj jeden z naszych czytelników przyuważył kolejnego ekshibicjonistę, który zachęcony przygodami swojego poprzednika postanowił poczuć podobny dreszczyk emocji.

Przy przeglądaniu kamer miejskich zauważyłem Pana, który załatwił swoje potrzeby na ławkę. Niestety udało się tylko zrobić screena na telefonie, ale widać było, że załatwia swoje potrzeby na ławkę, a następnie odchodzi zapinając rozporek. Proszę "pozdrówcie" tego Pana i podziękujcie mu za to co zrobił. Mam nadzieję, że sam w tym miejscu usiądzie jeszcze nie raz, a następnym razem od razu zadzwonię na policję. - czytamy w wiadomości nadesłanej do redakcji.

Zgodnie z życzeniem czytelnika, pozdrawiamy beztroskiego Pana i informujemy, że nadesłane materiały przekażemy straży miejskiej, aby miała szansę wysłać swoją kartkę z życzeniami.

eLuban pl

Zdjęcia (1)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

polak
polak 24.05.2019, 16:11
proponowałbym lać pod biuro słowińskiego,jeden pisuar i jedna kabina na cały lubań
Anna
Anna 23.05.2019, 13:54
Czemu się dziwicie ???? Jest oddany do użytku plac zabaw za prokuraturą, przychodzą mamy z dziećmi i też NIE MA SIĘ GDZIE ZAŁATWIĆ chodzą w krzaki bo TOI TOI brak
Robert
Robert 24.05.2019, 09:42
Przepraszam bardzo. Czy Pani naprawdę nie widzi różnicy między załatwianiem potrzeb w krzakach, a bezczelnym szczaniem na ławkę? :)
Białkowski
Białkowski 23.05.2019, 12:26
Może mu sie przewidziało i myślał,że Kępa śpi na ławce
miejscowy
miejscowy 23.05.2019, 20:25
Gratuluję odwagi. Podpisać się nazwiskiem pod takim komentarzem to godne podziwu. Lubań to nie Warszawa.
Logik
Logik 26.05.2019, 16:41
Tylko czy to prawdziwe nazwisko piszącego?,oto jest pytanie.
Obserwator
Obserwator 23.05.2019, 09:32
Ten pan jest bezdomny i na chwile obecnom przebywa w domu alberta w lesnej ma na imie Rysiek
asasefd
asasefd 23.05.2019, 09:18
to jeszcze ci od biedronia nie wyjechali
Chińszczyzna
Chińszczyzna 23.05.2019, 08:10
Tak apropo, przydało by się zgłosić reklamację na tą fontannę bo trochę wody z niej się ulewa bokiem:-)
Ja
Ja 23.05.2019, 08:00
Teraz powinno się go załapać, przywiązać do tej ławki i to samo zrobić na niego odlać się.
Hans
Hans 23.05.2019, 07:12
Droga redakcjo, tutaj nie ma kogo pozdrawiać, po drugie to żaden pan i wreszcie po trzecie dobry humor Pana redaktora i klimat tego reportażu jest conieco irytujący. Jeden z czytelników i słusznie zresztą porównał to do zachowania zwierząt w takich sytuacjach, mieszkańcy Lubania mają po prostu już dość tych nie dojrzałych czy nie zrozumiałych dla normalnego człowieka zachowań. Dość może chronienia wizerunku czy danych tych wszelkiej maści czlekoksztaltnych osobników, zaslaniacie twarz pirata drogowego, naćpanych dzwonów demolujacych samochody, lumpa z winem na ławce czy bydlaka na nią sikajacego, nawet jeśli ostatecznie trafi przed oblicze Pana milicjanta, czy straznika,mandacik, niska szkodliwość czynu, proszę do domu. Społeczeństwo powinno mieć również szansę na obronę czy na próbę zareagowania i wychowania takich anty społecznych elementów.
Sikanie na ławki
Sikanie na ławki 24.05.2019, 13:25
Zakrywanie twarzy nie jest winą redaktora tego portalu. To regulują przepisy, RODO i tak dalej. Oczywiście jestem za tym zeby ujawniać twarze przestępców,narkomanów itp. Ale to wymaga zebrania podpisów i przedstawienia tego pomysłu rządowi
avanti
avanti 23.05.2019, 00:58
Szalet byl juz zamkniety o tej porze, ale cymbal jak juz musial sikac to mogl to zrobic piec metrow dalej, Jakby to zrobil na pomnik klechy to juz by to tak nie razilo. :)
I już
I już 22.05.2019, 23:25
Teraz trzeba znaleźć tego obywatela niech idzie z miską, wodą, szarym mydłem, szczotą i niech wyszoruje wszystkie ławki w parku
miejscowy
miejscowy 22.05.2019, 22:11
Buraki z "miasta" , jak widzę nasze plaże nad jeziorem to brak mi słów,
qultura leży szkoda
Mellow
Mellow 22.05.2019, 22:10
https://streamable.com/61bxz
Olka
Olka 22.05.2019, 21:21
Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie - skoro wiedzą że jest monitoring - zasłaniacie tę bezmózgową faciatę? Przecież to dzicz ... Nawet pies stara się zachować "wrodzona mu przyzwoitość" i szuka miejsca na trawniku.
zażenowany
zażenowany 22.05.2019, 20:53
Zdziczenie totalne. Ci ludzie z dżungli wyszli czy co? Karać odpowiednio, koniecznie!

Pozostałe