"Dwójeczka" w centrum Lubania

  • 16.05.2019, 11:47 (aktualizacja 16.05.2019, 12:34)
  • SM Lubań
"Dwójeczka" w centrum Lubania

Podziel się:

Oceń:

W samym centrum miasta doszło do wyjątkowo nagannego incydentu...

W miniony piątek około 10.25 kamery monitoringu wizyjnego zarejestrowały mężczyznę, który nie bacząc na nic załatwił swoją potrzebę fizjologiczną na jednej z najczęściej uczęszczanych przez mieszkańców ulic, zanieczyszczając jednocześnie chodnik oraz elewację budynku. Sprawca został rozpoznany. Trwają dalsze czynności wyjaśniające w sprawie. Mężczyźnie grozi kara grzywny do 2500zł. - informują strażnicy miejscy.

SM Lubań

Zdjęcia (2)

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

haha
haha 28.05.2019, 10:21
A gdzie jedyneczka
Lucek
Lucek 17.05.2019, 11:35
A po winku czysici
Rysiek
Rysiek 17.05.2019, 00:44
No wysrał się menel bo pewnie okrąglak był nie czynny !
Darmowe obiady dla żuli
Darmowe obiady dla żuli 16.05.2019, 23:30
U nas B*** non stop sra gdzie popadnie i jakoś nikomu z możnowładców naszego Miasta to nie przeszkadza :) Burmistrz ma do pracy z 300 metrów ale jeździ samochodem więc jest ogólnie z siebie zadowolony bo nie zdąży zauważyć syfiastego stanu Olszyny a przed wyborami to nawet B****** rękę poda być może właśnie po dwójce :) !
Człowiek nie kamień, *** musi
Człowiek nie kamień, *** musi 16.05.2019, 22:48
Pewnie dupę umyje dopiero na święta Bożego Narodzenia
sąsiad
sąsiad 17.05.2019, 00:48
Dupę żule myją w fontannie w Parku Okrzei bo jest WODOTRYSK !
Obserwator
Obserwator 16.05.2019, 22:45
Szkoda za pan burmistrz nie przechadzał się spacerkiem bo kolejny gówniany interes mu uciekł.
Hera
Hera 16.05.2019, 20:29
A czym roznia sie odchody psie od ludzkich . Teraz wielbiciele psich ogonow bardzo dobrze karmia swoje pieski ,to widac i czuc . Straz miejska tego nie widzi . Luban jest jedna wielka psia kuweta i nikt po pieskach nie sprzata .
Efreet
Efreet 16.05.2019, 19:33
Za menela i tak my zapłacimy podatnicy, bo przecież alkoholizm to choroba.
Jarząbek
Jarząbek 16.05.2019, 19:25
A ja się pytam GDZIE SĄ KARY DLA WLASCICIELI PSÓW KOTÓW I GOŁĘBI? za obstywanie ulic i chodników?
Rumun
Rumun 16.05.2019, 19:00
Patologia w Rynku naszego miasta ma się dobrze. Od rana okupuja ławki i sklep na rogu. Piją niemal pod siedzibą SM w zaułku pomiędzy budynkami. Codziennie te same zapijaczone mordy załatwiają potrzeby fizjologiczne na oczach mieszkańców i turystów. Oj przydałyby się częste i stanowcze patrole policji iSM.
Robot
Robot 16.05.2019, 15:21
Trwa zacięta walka o tytuł "***a Roku" w Lubaniu. Ten Pan zdetronizował konkurencje w tym momencie.
H. H
H. H 16.05.2019, 15:06
Bezwstydny, kara adekwatna do czynu. Pod sklepem wikt na Osiedlu też siedzący człowiek załatwia swoje potrzeby fizjologiczne w pobliżu. Trudno wejść do sklepu, bo taki fetor......
Mieszkaniec
Mieszkaniec 16.05.2019, 14:58
Zaczynam rozumieć to porównanie.Że jednak w tym mieście jest jak w lesie.
Papi
Papi 16.05.2019, 14:46
A co miał sie w gacie ze***?
Darius
Darius 16.05.2019, 17:34
nieee, mogłeś /aś mu przynieśc zrywkę. Idiotyczny koment. Pałą lać niektórych to za mało...
Majka