Dachowanie na mokrej drodze

  • 14.05.2019, 18:17 (aktualizacja 14.05.2019, 18:33)
  • red.
Dachowanie na mokrej drodze
Podziel się:
Oceń:
O tym, że mokra nawierzchnia potrafi być śliska przekonał się dziś młody kierowca Opla.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed 15. na drodze krajowej nr 30 w Olszynie.

- Kierowca Opla nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W związku ze zdarzeniem został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł - usłyszeliśmy od oficer prasowej KPP w Lubaniu.

Do zdarzenia doszło, gdy auto wpadło w poślizg na mokrej nawierzchni w wyniku gwałtownego hamowania. Kierowca wprawdzie walczył jeszcze przez chwilę o utrzymanie samochodu na drodze niestety bezskutecznie. Auto uderzyło w krawężnik, wypadło z drogi i zatrzymało się do góry kołami w przydrożnym rowie.

Szczęśliwie skończyło się tylko na rozbitym samochodzie i drobnych urazach odniesionych przez kierowcę Opla. Na miejscu pracowali strażacy PSP z Lubania oraz policjanci z wydziału ruchu drogowego KPP w Lubaniu.

red.

Zdjęcia (7)

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sołtys Agatowa
Sołtys Agatowa 16.05.2019, 00:38
Oj wygląda na to że krzychu d. nie wsytarczająco pilnuje bezpieczeństwa w olszynie
Krzysztof Szn
Krzysztof Szn 15.05.2019, 18:33
Te ałto to na złom pewnie
Pedobear
Pedobear 15.05.2019, 18:33
Pozdrawiam pana strażaka ze zdj nr 6 :))))) Ładny uśmiech
Dawid aka Daen :)
Dawid aka Daen :) 15.05.2019, 18:31
Ale urwał :O
Olszyna
Olszyna 15.05.2019, 14:29
A gdzie OSP Olszyna?
Hans
Hans 15.05.2019, 11:02
Przy 50 kmh nie straszny deszcz czy lód na drodze, jak grzał więcej to wysoki mandat i na badania psycho. Nie rozumie znaków nie zna przepisów to na rower.
kierowca
kierowca 15.05.2019, 10:50
zabrać prawko dla tłuka
Driver
Driver 14.05.2019, 23:10
A to nie auto z Pierogowej wnęki na osiedlu. ?
XD
XD 14.05.2019, 23:08
Wojcio Agent XD
Globii...
Globii... 14.05.2019, 21:53
Wojtek ty wariacie 100 w zabudowanym świr
obserwator1
obserwator1 14.05.2019, 20:58
Dachowanie przy 50km/godz! chyba licznik zepsuty.Bajki dla naiwnych.
marc55
marc55 14.05.2019, 20:45
Patrząc na model auta, kobieta 60+.
sarna
sarna 14.05.2019, 20:02
Moze pies wybiegł na drogę
Mateo
Mateo 14.05.2019, 19:34
Odrobina deszczu i mamy weryfikację kto jest jakim kierowcą 😉
Halina
Halina 14.05.2019, 19:12
Kolejny idiota który na szczęście nikogo nie skasował a tylko auto ! Mam nadzieję że przynajmniej porządnie się walnął w te pustą dynie i zmądrzeje !!! Kolejny raz pytam gdzie się ostatnimi czasy podziała policja na tym odcinku drogi ??!!! Kiedyś non stop było widać patrol i mistrzowie kierownicy czuli bata a teraz w Olszynie jest rozpasanie jak nigdy wcześniej! Na co idą moje podatki ja się pytam ???!!! Tylko czekać aż znowu jakiś dureń kogoś zabije to wtedy łaskawie przyślą radiowóz żeby się dla statystyki pokazał po czym znowu zniknie do następnego nieszczęścia !!
W małym skrócie
W małym skrócie 15.05.2019, 09:22
Twoje podatki idą na pincset plus, trzysta plus, emerytury plus, piątkę Mateusza Klamczuszka i piątkę Jarosława Dziadosława, podwyżki w strefie budżetowej, diety poselskie i limuzyny rządowe, ławki niepodległości, dofinansowanie ojca w Toruniu, mało brakowało a poszłyby na odbudowę Notre Damme. To tak w s
zizu
zizu 15.05.2019, 19:21
Za to nie idą na utrzymanie wszelkiej maści złodziei, awanturników z KOD, tzw. artystów jak: oba Sthury, Cielecka, Janda, Młynarskie, Olbrychski itd. lista jest bardzo długa.
Jaa
Jaa 15.05.2019, 05:57
Halynka, Twoje podatki idą na straż pożarną i wojsko.
Powiat
Powiat 14.05.2019, 21:58
To może HALINA ztrudnij się do Policji i pokażesz jaka jesteś skuteczna. Myślisz że powiat Lubań to tylko patologiczna Olszyna?
zulu
zulu 15.05.2019, 20:40
Dlaczego patologiczna?Ładu strzegą tu policjanci,strażnicy miejscy i paru byłych ormowców gdzie tu miejsce na patologię?
marc55
marc55 14.05.2019, 20:48
Może nastepnym durniem będzie twój syn jadacy z dzieckiem do lekarza ? Kto nigdy nie zgrzeszył niech pierwszy rzuci kamieniem.
Admin
Admin 14.05.2019, 18:49
Dobrze,że nie było nikogo na chodniku ! jest ograniczenie to zwolnij !

Pozostałe