Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
Reklama

Michał Szczygieł gwiazdą Lawy 2019

Do największej imprezy kulturalno-rozrywkowej w Lubaniu zostały niespełna dwa miesiące. Czas, aby przedstawić kolejną muzyczną gwiazdę Sudeckiego Festiwalu Minerałów - LAWY 2019.
Kliknij aby odtworzyć
Drogi użytkowniku! Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Michał Szczygieł w 2017 wziął udział w przesłuchaniach do ósmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. W trakcie „przesłuchań w ciemno” zaśpiewał piosenkę Kamila Bednarka „Sailing” i przeszedł dalej, dołączając do drużyny prowadzonej przez Andrzeja Piasecznego. Ostatecznie dotarł do finału, w którym zajął trzecie miejsce w głosowaniu telewidzów.

7 marca 2018 wydał debiutancki singiel „Nic tu po mnie”, który premierowo wykonał w finale The Voice of Poland. Z piosenką dotarł do drugiego miejsca w zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Pod koniec sierpnia pojawił się gościnnie w utworze Chiary Grispo „Since You Left Me”. 15 listopada 2018 wydał drugi solowy singiel, „Będzie, co ma być”.

Przypomnijmy. Na pierwszy dzień imprezy zaplanowana została Lubańska Lawa Kabaretowa, która za sprawą topowych gwiazd polskiego kabaretu, rozbawi publiczność do łez. Na scenie wystąpią takie kabarety jak: Łowcy.B, Czwarta Fala, Pod Wyrwigroszem oraz Marcin Daniec. Patrząc na dotychczasowy dorobek artystów zapowiada się doskonała, kilkugodzinna lubańska noc kabaretowa. Po energetycznej dawce śmiechu, która wypełni amfiteatr, drugi dzień LAWY upłynie w klimacie muzycznym. Tak, jak w latach ubiegłych usłyszeć będzie można muzykę dla każdej grupy wiekowej, która rozkręci lubańską publiczność. Gwiazdą muzyczną będzie zespół PECTUS, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Zespół tworzy czterech muzyków, którzy prywatnie są braćmi. Ich piosenki od lat nuci cała Polska, a utwory takie jak "To, co chciałbym Ci dać", "Barcelona", "Oceany" czy "Szkoła marzeń" znają wszyscy. To właśnie te kompozycje oraz wiele utworów z płyty "Kobiety" będzie można usłyszeć i zaśpiewać z zespołem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Stąd 14.05.2019 10:09
GENDER !!! ? Już u nas?!! Szybko!!!!!!!!!!

Darunia 12.05.2019 10:54
Gwiazda??? czy to nie przesada???

xyz 11.05.2019 20:07
"15 listopada 2018 wydał drugi solowy singiel,".... i co on niby zagra na tej lawie....covery....???? no błagam ...ile kosztuje jego przyjazd...???? opłaca sie...???? wegług mnie kasa w błoto...

Don Pedro 10.05.2019 18:41
Jaki gospodarz, taka impreza. Jedno miernota i drugie też.

Halwa 10.05.2019 18:33
Lubań stać na dużo lepszych wykonawców niż Pan Szczygieł.

Jagoda 10.05.2019 11:48
Mój ulubieniec z The Voice of Poland. Kibicowałam mu przez cały program.

Setka 10.05.2019 09:15
Jakie miasto taka impreza. Jaka impreza takie "gwiazdy":-(

Łukasz 10.05.2019 04:47
Niech cyganie Lubańscy na traąbce zagrają i też będzie dobra biba ?

Driver 09.05.2019 23:35
Ooojeeejuśś. ... a było tak przednio do tej pory. ...W tym roku zostaje w chacie. ... No cóż. .. ^taka sytuacja ^

no coment 09.05.2019 20:39
masakra , co roku coraz gorzej.....za 5 lat marysieńki z Zaręby...

Jaro 09.05.2019 20:26
No i git. Fajna muza do pobujania.

93 mile od slonca.. 09.05.2019 19:56
Brak słów..

S 10.05.2019 22:55
Jak ci brak słów to po UJ się udzielasz

Obserwator 09.05.2019 19:47
Żenada

Kryn 09.05.2019 19:21
Allahu widzisz i nie grzmisz....

Reklama
ReklamaZakład Pogrzebowy Hades S.C. 24/h 600451593, 781791731
Reklama
gry
Henryki 2025
SFM
Lawa PROGRAM
asrtrosfera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AbcTreść komentarza: Zapewne ta szopa do kogoś należała i tak samo te wszystkie "dobra" w niej zgromadzone. Totalna nieodpowiedzialność.Data dodania komentarza: 3.07.2025, 21:38Źródło komentarza: Czarna chmura dymu nad Lubaniem. Gwałtowny pożar przy ul. SłowackiegoAutor komentarza: RomaneoTreść komentarza: A kto podpalił - czyżby imigranci? Przy okazji dla bojówek Bąkiewicza. Niemiecka Policja ekspediuje do Polski tych którzy z Polski do nich trafili - to miedzy innymi c którym paszporty i wizy wydali PiS-dzielce bo niby mieli u ans pracować. Szybko jednak uznali że na Zachdzie zarobią więcej no i socjal wyższy. Dla Policji niemieckiej wystarczy dowód w postaci paragonów sklepowych z zakupów w Polsce - tego nie da sie zakwestionować skąd taki delikwent do nich zawitał. A katolik Bakiewicz i jego banda robi dym bo trwa kampania wyborcza i trzeba ludziom w mózgownicach pomieszać - a najlepszym mieszadłem jest strach przed masową migracją. No ale gdzie jest chrześcijańska miłość do bliźniego swego ...? I uczynki miłosierdzia.Data dodania komentarza: 3.07.2025, 21:26Źródło komentarza: Dym nad Dolnym Śląskiem. To efekt pożaru lasu w NiemczechAutor komentarza: AntyWieczorekTreść komentarza: Pewnie że był. Ale się uśmiecha więc jak kłamie 🤥 to POczciwie… ale już niedługoData dodania komentarza: 3.07.2025, 18:48Źródło komentarza: Niskoczynszowe mieszkania, niebawem rusza nabór najemcówAutor komentarza: KrychaTreść komentarza: a czy śmieszny burmistrz nie był wcześniej przeciwko razem z Daszkiewiczem?Data dodania komentarza: 3.07.2025, 17:45Źródło komentarza: Niskoczynszowe mieszkania, niebawem rusza nabór najemców
ReklamaPowiat Lubań
Reklama