Płonie skład opon w Lubaniu

  • 25.03.2019, 07:42 (aktualizacja 25.03.2019, 09:43)
  • red.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od godzin rannych płonie skład opon przy ul. Przemysłowej w Lubaniu. Ktoś usiłował również podpalić sąsiedni budynek.

Płonie budynek sąsiadujący z warsztatami, w którym składowane były tysiące opon. Na miejscu walczą strażacy z powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego i jeleniogórskiego. Około 90 ratowników.

Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, przyczyną pożaru mogło być podpalenie i wskazują, że ktoś próbował dzisiejszej nocy podpalić również budynek po hurtowni Gaja. W jednym z piwnicznych okien ktoś wybił szybę i do wewnątrz wrzucił coś płonącego, w tym jednak przypadku budynek nie zajął się ogniem.

Więcej szczegółów wkrótce.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

red.

Zdjęcia (70)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wszyscy wiedzą
wszyscy wiedzą 26.03.2019, 20:59
Zobaczymy co z tego wyniknie, ale czy punkt zaopatrzenia w ... dalej tam będzie?
Hera
Hera 25.03.2019, 22:33
No i po co podpalil ? Teraz opny potrzebne sa rolnikom ,bo pod Belwederem musza zrobic dym ! ?
furman
furman 25.03.2019, 21:27
kolejny *** coś podpalił a to trawwy teraz opony kary są za małe
tutejszy
tutejszy 25.03.2019, 20:43
Ale mamy plotkarzy w Lubaniu.
Wojciech
Wojciech 25.03.2019, 20:02
Jarały się stare opony za utylizację których trzeba sporo zapłacić. Ewidentnie ktoś się pozbył problemu. A budynek po Gai tak samo działkę blokuje bo siedzi na nim konserwator zabytków. Ktoś chciał po prostu upiec dwie pieczenie na jednym ogniu
Oserwator 2
Oserwator 2 25.03.2019, 19:38
Zyjemy w 21 wieku a na glupote ludzka ,nadal nie ma lekarstwa ! To jest przykre .???
Kasia
Kasia 25.03.2019, 15:01
Rozumiem, że podpalacza stać na zakup nowych opon poszkodowanym. A i przydałaby się jeszcze jakaś rekompensata na rzecz środowiska.
P
P 25.03.2019, 15:00
Spalił bo komornik miał mu zabrać czytajcie ze zrozumieniem
Anonim
Anonim 25.03.2019, 10:43
Utylizajca za darmo kosztem ludzi.?
Andrzej
Andrzej 25.03.2019, 10:24
Dobrze przeczytałem, około 90 ratowników? A widać tylko dwóch...
Strażak
Strażak 25.03.2019, 14:01
Na strażaków sie mówi ratownicy,a ta liczba w przypadku strażaków jest realna
Stefan
Stefan 25.03.2019, 09:55
Czyżby jakieś porachunki ?
Strażak
Strażak 25.03.2019, 09:38
Co za idioci!!! cały lubań w dymie,zaangażowane kilka zastepów straży pożarnej i duże straty u właściciela firmy. Skazać takiego na ciężkie prace przez 25 lat,żeby mu wybić tą głupote z głowy
P
P 25.03.2019, 09:23
Podobno winny już siedzi
?
? 27.03.2019, 13:08
Już na wolności , tylko miał 7 porcji w urnie ale to nie jego ?
Marcin
Marcin 25.03.2019, 09:10
Pikoludy ppdpalaja pikoluda...
P
P 25.03.2019, 08:36
Opona sama się nie zapali
Blondynka
Blondynka 26.03.2019, 17:28
Naprawde a myslalam ze sama tez sie zapali .
Gg
Gg 25.03.2019, 08:30
Pikoludy. Brak Jacka w KPP i się mnożą
?
? 25.03.2019, 18:08
Najlepszy i naj mniej leniwy funkcjonariusz odszedł do innej więc mają teraz haylife. Nie ma kto tego piko-robactwa wyłapać i lęgną się jak stonki
tookey
tookey 25.03.2019, 10:12
Świetna i trafiająca w sedno diagnoza
AniaM
AniaM 25.03.2019, 08:18
Jak juz raz ktoś odje*** taki numer ( i oba skladowiska mają nieprzypadkowo jednego właściciela) to pewnieznowu podpali. Bezmyślność ludzka nie zna granic.
doAnim
doAnim 25.03.2019, 09:12
Masz jakieś błędne dane wejściowe kobieto. Tam jest 2 właścicieli i 2 różne firmy
j23
j23 25.03.2019, 08:09
odszkodowanie ? , cenny grut?

Pozostałe